Мами в Италия 5

  • 20 341
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 049
Айде на виртуалното кафе  Coffee
Приятен ден на всички  bouquet

# 256
  • Мнения: 5 475
Джорджа, историята ти е страхотна!
Абе изобщо ти разсъждаваш много трезво и човешки.
Все такава любов ви желая и никога да се уморявате да си повтаряте тези думи Simple Smile

Ани,това е живота ми,дето се казва главна героиня съм там...и да кажа,че когато всичко е в синтез ,изглежда лесно и изчистено...а   Thinking  знаеш в живота има от всичко- затова е пъстър и неповторим...има и много сълзи,и много усмивки...
 Embarassed  мерси за комплимента.
Благодаря ти за пожеланията,да се връщат на всички ви!(Имам предвид хубавите неща!)
  bouquet

А за среща- хайде аз съм на линия!
 lalalala
и за ядене и за пиене!
Че даже и семейно ,ако решите по нататъка!

Аз съм си в Италия цялата година-няма да мърдане.Само от 11 август до 2 септември родителите ми са тук,и сме на море в Хърватска за седмица по това време!
 И се  надявам до края на юни да се преместим в новия апартамент.Че като ви заканя на гости... smile3508

А на Миленка дърпане на ушите,казвай като ходите нанякъде..ние сме все ин джиро...така,че може да се организираме заедно! newsm68

И аз тъкмо си изпих кафето!
 kaffeetrmker_2Поздрав и лек ден на всички!

  bouquet
 

# 257
  • Мнения: 2 379
Момичета,
ВИЖТЕ ТОВА!
(Файлът е филмче с размер 5,27 МВ.)

 newsm62

# 258
# 259
  • Мнения: 500
Привет и то мен. Виждам че в мое отсъствие половинката се е разписал със старшна сила- надявам се само никоя от вас да не се е засегнала , понеже той има по-странно чувство за хумор. Иначе аз август ще съм в Бг-то, някой ще си ходи ли по това време?
Джорджа, историята ти е много хубава, направо като хубава приказка- пожелавам ти да си много щастлива. Разкажи ни още нещо за живота в Щатите- толкова много приятели имаме които се изнесоха натам и все от нещо са недоволни, работели като луди и нямали време за нищо..... казват дори, че ако не са семейни едва ли биха се оженили за тамошна девойка  поради това че ежедневието им е само работа и едва ли биха имали време за ра3вле4ение.....

# 260
  • Мнения: 500
Момичета,
ВИЖТЕ ТОВА!
(Файлът е филмче с размер 5,27 МВ.)

 newsm62
ето това ми хареса newsm62

# 261
  • Мнения: 1 049
Честит  1 Май на всички 
 bouquet
Лек ден   bouquet

Привет и то мен. Виждам че в мое отсъствие половинката се е разписал със старшна сила- надявам се само никоя от вас да не се е засегнала , понеже той има по-странно чувство за хумор. Иначе аз август ще съм в Бг-то, някой ще си ходи ли по това време?

Няма праблеми  Peace
Аз съм във Варна най вероятно първите 2 седмици на Август  Praynig  bouquet

# 262
  • Мнения: 1 545
Аз съм целия август в Бг. Хайде да си спретнем срещичка, щото Бг-то май по-малко от Итали, та по-лесно там.

# 263
  • Мнения: 5 475
Разкажи ни още нещо за живота в Щатите- толкова много приятели имаме които се изнесоха натам и все от нещо са недоволни, работели като луди и нямали време за нищо..... казват дори, че ако не са семейни едва ли биха се оженили за тамошна девойка  поради това че ежедневието им е само работа и едва ли биха имали време за ра3вле4ение.....

 И не само...за начина на живот,работа и що за хора са американците,и американките   newsm77 има много да се каже,като имам време тези дни ще ви разказвам пак...
  Честит първи май ,на който го празнува!
 smile3525

Жалко,че аз тази година ще съм тук,ще се размина с Бг...  Sad

но пък се надявам да се организираме поне тези,които живеем в Ломбардия!
 lalalala

Лек ден на всички!

# 264
  • Мнения: 2 379
Честит ви почивен ден на труда Grinning
Аз имам много да уча, филм да монтирам Crazy (това е новата ми задача), обачееее от N дена съм го ударила на relax и КПД-то ми е с много ниски стойности Laughing
Да не ви казвам, че днес спах до 12.30, а не съм си лягала много късно - чист мързел Blush

# 265
  • Мнения: 6 167
честит ден на труда и от мен!
сега се прибирам от семинар и след това вила))
гледах клипчето, голям смях!))

август, ако спонсора ми спонсорира пътуването ( т.е съпруга) - ще дойда и ще се видим!
но иначе за момента премествам няколко дупки на колана и го затягам поне за 3-4 месеца и може и да не дойда.

ани, дано има време да се срещнем още веднъж - Дамиано гофретки ще хапне, без проблем.

приятна вечер на всички!



# 266
  • Мнения: 2 379
Aу, забравих да ви се похваля, че приключих с глада и съм -4 кг Mr. Green
От днес съм започнала захранването, ама като му гледам оскъдната схема, май и по време на захранването ще се слабее. Лошо няма.

Лени, в Красива мама има една нова тема:
Тайната на … 86;са
Сетих се, че ти преди време беше казала, че много държиш на хубавата коса, а напоследък си имаш проблеми, заради водата.
Та наш'те форумски девойки открили едно лекарство, което по предписание е за руно на уфсе, ама много добре се било отразявало на женската коса Laughing Е как да не го обичаш тоя форум!? Crazy
Прочети, интересно е.

Последна редакция: пн, 01 май 2006, 23:32 от piccolina

# 267
  • Мнения: 2 379
Вече отворих нова тема, че от утре, когато всички се върнат на работа и имат повече свободно време за писане Laughing пак ще станем активни.
И така ... да не се разпокъсва лафчето.

Общи условия

Активация на акаунт