Мами в Италия 5

  • 20 357
  • 267
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 476
Ооооо зна4и имаШ да 4ерпиШ  Wink Какво ти подари съпружето, дееее Нали съм Мара Подробната  Embarassed Rolling Eyes
Ще 4акам втора серия,ня мен ми е интересно  Blush

 Както казах аз съм романтична и се впечатлявам повече от нематериални неща...така,че това,което ме впечатли е текста на картичката .
 
Това е  текста,който беше написал на майла,който  ми прати същия ден,в който се видяхме за първи път!
Запознахме се по работа... а вечерта той ми прати това на майла от визитната ми картичка. Wink

 А иначе има и един пръстен като гарнитура.

  bouquet

може ли и аз да кажа, 4е ми е много интересно, или джиорджия ми е оЩе обидена? Rolling Eyes

feiam не ти се сърдя,просто така се случи на момента,твоя постинг ме хвана в неподходящ момент и ми дойде обидно.Но няма проблем минало ми е отдавна...ама за пиенето не забравям.  Wine Glass...да се издаваш къде си на 2 км покрай мен!
   smile3530  А и нещо друго ми се върти в главата,всички си знаем имената,а теб още не сме те разкрили как се казваш?  newsm78



Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 14:41 от Giorgia

# 211
  • Мнения: 6 167
Гери, честита годишнина!
казвай за подаръка не се прави на Дора Габе  Joy( това е израз).

На мен все пак ми е доста мъчно , че Майеър няма да летят от сега. Някой знае ли дали не са се разсърдили завинаги?!)
Ще купуваме билети, както и досега, но ... директния полет до Болония беше това, което ме радваше най -много.

# 212
  • Мнения: 5 476
Гери, честита годишнина!
казвай за подаръка не се прави на Дора Габе  Joy( това е израз).

 Мерси,да ти се връща!  Wink
 Мнооого ми хареса...   Joy
Лени,страшен образ си,ей!  Peace

# 213
  • Мнения: 6 167
Ооооо зна4и имаШ да 4ерпиШ  Wink Какво ти подари съпружето, дееее Нали съм Мара Подробната  Embarassed Rolling Eyes
Ще 4акам втора серия,ня мен ми е интересно  Blush

 Както казах аз съм романтична и се впечатлявам повече от нематериални неща...така,че това,което ме впечатли е текста на картичката ,която той ми прати:

 "Тre anni fa’, proprio oggi, scrivevo a te,amore mio, questo messaggio:

"Amo
- l'idea che ogni giorno possa succedere qualcosa di nuovo
che mi sorprenda e mi cambi la vita, 
-quando qualcuno mi dice grazie,
-gli sguardi pieni di curiosità
Odio
-Chi vuole avere sempre ragione, 
-chi pensa che nella vita bisogna sapersi accontentare,
-chi dà la colpa sempre a qualcun altro,
-chi non ha mai tempo.
sе questo è il punto di partenza, vuoi che continuiamo ? "

La storia e’ cominciata e continuata: grazie a Te un sogno si e’ trasformato in realta’!!
In questa ricorrenza, forse sono banale e scontato, ti trasmetto tutto il mio affetto, tutto l’amore che posso, con le parole che non mi stanco mai di ripetere:

Simple Smile) OBICHAM TEEE !!!!

- Massimo "
 
Това е  текста,който беше написал на майла,който  ми прати същия ден,в който се видяхме за първи път!
Запознахме се по работа... а вечерта той ми прати това на майла от визитната ми картичка. Wink

 А иначе има и един пръстен като гарнитура.

  bouquet

може ли и аз да кажа, 4е ми е много интересно, или джиорджия ми е оЩе обидена? Rolling Eyes

feiam не ти се сърдя,просто така се случи на момента,твоя постинг ме хвана в неподходящ момент и ми дойде обидно.Но няма проблем минало ми е отдавна...ама за пиенето не забравям.  Wine Glass...да се издаваш къде си на 2 км покрай мен!
   smile3530  А и нещо друго ми се върти в главата,всички си знаем имената,а теб още не сме те разкрили как се казваш?  newsm78


Да ти кажа Гери е за таквизи работи се взехме с Дамиано !
Просто ме сърби да се изкажа сега за българския Мъж, ама  - тц!

Много романтичен празник ви желая!

# 214
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ооооо зна4и имаШ да 4ерпиШ  Wink Какво ти подари съпружето, дееее Нали съм Мара Подробната  Embarassed Rolling Eyes
Ще 4акам втора серия,ня мен ми е интересно  Blush

 Както казах аз съм романтична и се впечатлявам повече от нематериални неща...така,че това,което ме впечатли е текста на картичката ,която той ми прати:

 "Тre anni fa’, proprio oggi, scrivevo a te,amore mio, questo messaggio:

"Amo
- l'idea che ogni giorno possa succedere qualcosa di nuovo
che mi sorprenda e mi cambi la vita, 
-quando qualcuno mi dice grazie,
-gli sguardi pieni di curiosità
Odio
-Chi vuole avere sempre ragione, 
-chi pensa che nella vita bisogna sapersi accontentare,
-chi dà la colpa sempre a qualcun altro,
-chi non ha mai tempo.
sе questo è il punto di partenza, vuoi che continuiamo ? "

La storia e’ cominciata e continuata: grazie a Te un sogno si e’ trasformato in realta’!!
In questa ricorrenza, forse sono banale e scontato, ti trasmetto tutto il mio affetto, tutto l’amore che posso, con le parole che non mi stanco mai di ripetere:

Simple Smile) OBICHAM TEEE !!!!

- Massimo "
 
Това е  текста,който беше написал на майла,който  ми прати същия ден,в който се видяхме за първи път!
Запознахме се по работа... а вечерта той ми прати това на майла от визитната ми картичка. Wink

 А иначе има и един пръстен като гарнитура.

  bouquet



Понеже и аз съм романти4на: браво на Масимо  newsm10
И за карти4ката и за подаръка  Peace

Лени ти ли беШе писала ,4е билета за майка ти излиза 280 евро или неЩо се бъркам  newsm78 Много бе...

# 215
  • Мнения: 6 167
Макдирокова, не си се объркала
280 и малко отгоре излиза билета.
и това е онлайн билет
алиталия
останалите са по-скъпи.

# 216
  • Мнения: 5 476
Аз вчера ги купих на наште за по 221 еуро парчето,пак онлайн  newsm78
...тръгване 12 август-2 септември връщане.

# 217
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Макдирокова, не си се объркала
280 и малко отгоре излиза билета.
и това е онлайн билет
алиталия
останалите са по-скъпи.

Извинявай,може да е малко нетакти4но да питам,но ако майка ти е над 65 години не може ли да ползва някаква отстъпка за възрастта ( неЩо такова ми се върти в главата като при студентските билети  newsm78 )
А тя до Болоня ли лети ? Щот аз намерих за нас с мъжа и детето ( 3 г ) отиване и връЩане през август 615 еври. Thinking

# 218
  • Мнения: 5 476
Доколкото видях нямат намаления за над 65 години. Виж на сайта- има само бебета и деца.И моят баща е над 65 ама,няма намаление за него.

# 219
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз вчера ги купих на наште за по 221 еуро парчето,пак онлайн  newsm78
...тръгване 12 август-2 септември връщане.

Я, по4ти като наШите дати. Ако беШе сложила връЩане на 31/08 ЩеШе да ти смъкне оЩе от цената според мен  newsm78 Аз първо напрваих 11/08 _ 01/09 и после 11/08_31/08, даде ми ги с 50 еври по_евтини  Peace

# 220
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Доколкото видях нямат намаления за над 65 години. Виж на сайта- има само бебета и деца.И моят баща е над 65 ама,няма намаление за него.

Пробвайте все пак да питате на нумеро верде ( може и да съм в греШка,но може и да не съм ). То и за студентските намаления май не го пиШе в сайта пък ги правят  Wink

# 221
  • Мнения: 5 476
Исках да е събота,затова!  Peace

# 222
  • Мнения: 5 476
Шерлок Холмс докладва... smile3530

Виждам едно ново момиче на хоризонта.

scintilla   добре дошла!  Hug

  bouquet

# 223
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Шерлок Холмс докладва... smile3530

Виждам едно ново момиче на хоризонта.

scintilla   добре дошла!  Hug

  bouquet

Брех  ooooh! Сега ако ми кажеШ и госта кой е те признавам  Wink

# 224
  • Мнения: 6 167
Макдирокова, не си се объркала
280 и малко отгоре излиза билета.
и това е онлайн билет
алиталия
останалите са по-скъпи.

Извинявай,може да е малко нетакти4но да питам,но ако майка ти е над 65 години не може ли да ползва някаква отстъпка за възрастта ( неЩо такова ми се върти в главата като при студентските билети  newsm78 )
А тя до Болоня ли лети ? Щот аз намерих за нас с мъжа и детето ( 3 г ) отиване и връЩане през август 615 еври. Thinking


тц. няма намеление за пенсионери ( тя е на 60г).

освен това билет българия-италия-българия е винаги по-скъп
отколкото ит-бг-ит ( дамиано иде за 199 евро).

не знам защо, но съм забелязала, че винаги е така.

няма директни полети на 'редовните' авиолинии София-Болония, ще трябва да се прекачва в Рим ( или Милано, не помня), елементарно е, но все пак се притеснявам за нея...
най-вече, защото по летищата е много лъскаво, не искам тя да се депресира ( може би тази мисъл е тъпа, незнам) и стресира, защото на летищата има една такава атмосфера....
но майка ми е голяма работа - ще се справи.

ние купуваме билети от тук:
http://www.edreams.it/


Общи условия

Активация на акаунт