Упражнения за стягане на дупето.

  • 94 343
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 739
сестра ми от известно време прави следното - докато пътува в градския транспорт например, си стяга дупето максимално и така държи колкото може. Много бързо изчезна целулита, стегна се като цяло. От днес и аз ще пробвам. Може да го правите докато миете чинии или чакате на опашка в магазина, дори седнали.  Peace

# 31
  • Мнения: 2 282
Може да го правите докато миете чинии или чакате на опашка в магазина, дори седнали.  Peace
най-добре докато седим удобно и четем във форума  Wink

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
сестра ми от известно време прави следното - докато пътува в градския транспорт например, си стяга дупето максимално и така държи колкото може. Много бързо изчезна целулита, стегна се като цяло. От днес и аз ще пробвам. Може да го правите докато миете чинии или чакате на опашка в магазина, дори седнали.  Peace

Това и аз съм го чувала,че е много ефективно  Peace

# 33
  • Мнения: 779
Някъде го бях писала това упражнение, но не помня къде  Embarassed . Дава бързи резултати и не отнема време. Застава се в на 4 крака(все едно ще пълзите) и повдигате сгънатия крак на вън да 90 градуса ( все едно пикае куче  Embarassed , не знам как да го обясня по друг начин).
  bouquet

# 34
  • Sf
  • Мнения: 808
Това за стягането на седалищните мускули съм го чувала отдавна и наистина е добро, ако си постоянен Simple Smile
Някъде го бях писала това упражнение, но не помня къде  Embarassed . Дава бързи резултати и не отнема време. Застава се в на 4 крака(все едно ще пълзите) и повдигате сгънатия крак на вън да 90 градуса ( все едно пикае куче  Embarassed , не знам как да го обясня по друг начин).
  bouquet
Това звучи лесно, наистина добре си го бяснила Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Благодаря на бриана, копирах си ги и ще ги почвам Simple Smile Simple Smile Simple Smile Че отслабнах доста последните месеци и сега трябва да се постегнааа...

# 35
  • Мнения: 739
правя упражнението на Малчо всеки път, когато тренирам. Ако крака е настрани - упражнението е и за бедра, и за ханш, ако крака е назад - пак за бедра и за хубаво дупе  Wink

Общи условия

Активация на акаунт