Има храни, които “изгарят” мазнините

  • 64 463
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 475
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes

  И аз ,макар,че ти се отваря и апетита!  Peace

# 46
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Интересно наистина!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Възможно е тези храни да спомагат/ускоряват топенето на мазнини, но ако се спазва и диета.
Аз като живо доказателство, съм все извън нормата, въпреки, че: Пия мин.вода най-малко по 2л. на ден от 2г. (а преди не знаех, що е то?), фенка съм на лютото (но зимата), тази зима изгризах близо тон прясно зеле на салата Wink, пила съм близо 2г. всяка божа сутрин топла, преварена вода на гладно, закусвала съм грейфрут след водата (поне 3-4месеца), пила съм топла, преварена вода с мед и ябълков оцет (близо 3м. за толкова ми стигна 1 бутилка), но явно моите сланини не се влияят от тези храни. ...... или както писах по горе, действат, ако паралелно спазваш умерен хранителе режим.

# 48
  • Мнения: 1 120
Благодаря за линка  bouquet
Това за лютото някак си не ми се връзва. Как става този номер да ти отваря апетита и да се слабее?!

# 49
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
За зеленият чай, аз го обожавам и започвам деня си с него като задължително с парченце джинджър.
Kalida, покажи ми моля те истински зелен чай Blush
знам, че много се спекулира с оригинала и аз затова не взимам, понеже не знам доколко е истински. и друго - може ли снимка на джинджъра? ще умра от любопитство Embarassed Simple Smile Peace

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Джинджър не е ли джинджифил? Ето снимка:

# 51
  • Мнения: 2 959
...покажи ми моля те истински зелен чай ...
Скарлет, не мога да ти покажа за съжаление. За да съм сигурна в автентичността им аз си го купувам от китайските магазини, на опаковките им са надписи предимно на китайски или японски. Но на вкус е разкошен- на зеленина е аромата. А за джинджъра, Аномалиа ме е изпреварила и е дала хубава снимка, но по нея едва ли на някои ще му се прияде от него. Просто трябва да решиш че искаш да го опиташ.
Честит Ти нов подпис. Страхотен и красив е! Hug

Е май аз ще си остана дебеличка ...
Кумата, няма! Ако залагаш не само на фитнеса, но и на другата храна която топи мазнините, но тя е поскоро за душата. Така че съчетай ги двете и забрави за диетите. Hug

Момичета, я ги оставете тези лимони на гладно, които само изтъргват стомаха. Какво ще кажете за една плодова закуска. Заложете на 1банан, 1 ябълка и 1орех, хем подпомага стом. тракт хем е пълно с витамини, хем не трупа кг. Hug А ананаса, греипфурта, портокалите ги отложете за следобедната закуска. Това е моят метод.  Peace

# 52
  • Мнения: 1 381
Знам, че е хубаво сутрин на гладно да се изпие сок от прясно изцедени лимон, грейпфрут и портокал - изгарят мазнините и спомага за изхвърляне на токсините..... или нещо такова  newsm78
 

Simple Smile и аз това съм чула ама хич не си представям деня да ми започне със сок от лимон или грейфурт Sick
после цял ден ще съм кисела Simple Smile

Аз пиех следната комбинация, сока от 1/2 грейфрут с една ч.л. домашен мед в 50мл топла вода. За топена на мазнини и подобряване на метаболизма. Не мога да кажа колко ми е помогнало, защото наред с това бях на строг режим. Тогава диетоложката ми беше казала, че е подобре грейфрут от колкото лимон, но не помня защо.

# 53
  • Мнения: 670
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes
Така е

# 54
# 55
Аз съм чувала за зелевата супа,но когато качиш 30 кила по време на бременността помага само активният спорт,придружен с подходяща диета.За четири месеца успях да сваля 20 кила по този начин(или по-точно- диета+много тичане)

# 56
Истината е,4е вси4ко е индивидуално и наи-верно е -поже4е калории да изгариа6 ,по-малко да вкарва6 А за греипфрута и аз сум 4увала

# 57
  • Мнения: 952
аз да добавя към тези храни ананаса и прясното зеле/ но мисля че и киселото ще свърши работа/ Sunglasses

# 58
  • Мнения: 106
Внимавайте с канелата-тя леко сваля кръвното така че ако прекалите с нея а по принцип сте с ниско кръвно гледайте какво става.
А аз днес изядох една опаковка еклери  Embarassed дали и те са от храните от които се слабее newsm12
Ох,милата Grinning.Иска ти се да са диетични,ама не са hahaha.Аз ще наблегна на канелата и чайчето,а грейпфрута ще видим.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт