Има храни, които “изгарят” мазнините

  • 64 466
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Вижте какво намерих, мисля,че ще ви е полезно

http://www.zdrave.bg/?c=n&id=677

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
супер мерси, много интересна тема и линк! Peace

# 2
  • Мнения: 249
Интересно! newsm78

# 3
  • Мнения: 6 155
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 317
Това за канелата не го бях чувала. Thinking

# 5
Полезна темичка е!

# 6
  • Мнения: 1 063
Да, за всички изброени ми е известно, без канела. Изпробвала съм. Ще добавя и лимони към тези храни - чаша топла вода с лимон е достатъчна!

# 7
  • Мнения: 188
супер темичка, мисля че ще е ползена на всички!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мда и аз благодаря. За канелата бях чувала, но просто съм забравила. Утре сутрин ще си сложа в кафето, дано да не стане гадно. Пък това за зеления чай нещо ме обезкуражи. Цели пет чаши само за 70-80 калории.

# 9
  • Мнения: 13 512
Пък това за зеления чай нещо ме обезкуражи. Цели пет чаши само за 70-80 калории.
Е,не е чак толкова зле.70-80 калории са 20 мин. въртене на велоергометър

# 10
  • Мнения: 5 622
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes

Аз за това ли съм слаба? Щото ям люто безобразно много  Crazy

# 11
  • Мнения: 6 155
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes

Аз за това ли съм слаба? Щото ям люто безобразно много  Crazy

Не знам  Rolling Eyes Не съм обръща внимание, въпреки, че и аз ям доста люто  Crazy

# 12
  • Мнения: X
Внимавайте с канелата-тя леко сваля кръвното така че ако прекалите с нея а по принцип сте с ниско кръвно гледайте какво става.
А аз днес изядох една опаковка еклери  Embarassed дали и те са от храните от които се слабее newsm12

# 13
  • Мнения: 5 622
Внимавайте с канелата-тя леко сваля кръвното така че ако прекалите с нея а по принцип сте с ниско кръвно гледайте какво става.
А аз днес изядох една опаковка еклери  Embarassed дали и те са от храните от които се слабее newsm12

От тях се слабее най-много  Whistling

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Супер тема.Определено ще ми е полезна след като родя.

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
чувала съм същото и за доматите ..... А пък за лютото съм чела в разни диети точно обратното, че разяжда и за това да се избягва. И ако не е в чипс, печено как да го ядеш. Хич не си представям да `рупам "шипка" като бонбонки  без `ляб

# 16
  • Мнения: 328
За доматите и аз съм чувала,но трябва да са белени.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 320
За канелата и аз чувам за първи път! 

Знам, че е хубаво сутрин на гладно да се изпие сок от прясно изцедени лимон, грейпфрут и портокал - изгарят мазнините и спомага за изхвърляне на токсините..... или нещо такова  newsm78
Не съм пробвала и незнам колко е ефикасно и дали има някой отслабнал, който е прилагал това!

# 18
  • Мнения: 8 917
Вижте какво намерих, мисля,че ще ви е полезно

http://www.zdrave.bg/?c=n&id=677

Вярно е Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
И ананас

# 20
  • Мнения: 1 033
Мерси, за жалост тези храни не са много в менюто ми, но ще се опитам да поправя грешката:)

# 21
  • Мнения: 118
Вижте какво намерих, мисля,че ще ви е полезно

http://www.zdrave.bg/?c=n&id=677
Немога да отворя този линк Cry, а ме гризе любопитството Laughing

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 269
Специално за mama meg и всички, които не могат да заредят линка Wink
Грейпфрут
Някои изследвания показват, че редовното консумиране на половин грейпфрут или 150 г сок от плода по време на всяко хранене може да намали теглото ни за 2 седмици с до 2 кг. Грейпфрутът понижава нивото на инсулина и това намалява желанието за ядене. Естествено е, че колкото по-малко ни се яде, толкова по-малко калории натрупваме и повече изразходваме натрупаните като по този начин намаляваме и теглото си.
Ако не обичате грейпфрут, можете да смесвате изцеденият от него сок със сок от портокал или лимон, което допълнително ще укрепи вашият имунитет.

Зелен чай
За това растение не само се предполага, че предотвратява образуването на ракови клетки и помага за предотвратяването на сърдечно-съдови заболявания (науката все още търси доказателства за това), но и влияе благоприятно върху метаболизма в организма.
Смята се, че с изпиването на 5 чаши зелен чай могат да бъдат изгорени 70-80 калории.

Пикантната храна

Обичате ли пикантна храна? За вас това може да е новост, но пикантните подправки помагат за стопяването на мазнините, като предизвикват потене и увеличават скоростта на сърцебиене, с което се ускорява метаболизма. Но, ако обичате пикантните чипсове и пикантната печена храна, едва ли ще успеете да се освободите от допълнителните килограми.

Обезмаслени млечни продукти
Тези продукти не само снабдяват нашия организъм с калций, но и увеличават производството на витамин Д, който буквално заставя клетките да изгарят повече мазнини. Задължително включете тези продукти във вашата диета.

Вода
Ако приемате недостатъчно количество вода, ще ви е доста трудно да отслабнете. Недостигът на течности в организма забавя метаболизма, води до намаляване нивото на глюкозата в кръвта, до отпадналост и предизвиква главоболие.

Канела
Изследванията показват, че четвърт чаена лъжичка канела, приемана с храната, помага за по-ефективното усвояване на захарта и намалява нивото на захар в кръвта. Тя може да се използва вместо захар, тъй като има естествен сладък вкус.

Храна, богата на белтъци
Белтъците са необходима основа за образуването на мускулна маса, а както е известно, колкото повече мускулна маса има организма, толкова повече мазнини може да изгори - дори в състояние на покой. Още повече че за усвояването на белтъците ние изхабяваме повече калории, отколкото за усвояването на мазнините и въглехидратите. Най-добрите източници на протеини са бялото пилешко и пуешкото месо, рибата.(а)

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Благодаря за инфото  bouquet
В този дух искам да споделя -една приятелка ми препоръча всеки ден да изцеждам соковете на  1 лимон,1 грейпфрут и един портокал,този сок се прибавя към 1,5 литра  минерална вода и се пие през целия ден.Спомага за разграждане на мазнините и задвижва метаболизма.Е,разбира се не топи 5 пици,пържени картофи и 2 халби бира, Mr. Greenно при разумен режим  помага.

# 24
  • Мнения: X
Не мога да разбера 2 неща newsm78-1во-как ще изпиваш по 5 чаши зелен чай?Това означава да не излезеш от тоалетната Toilet.!И 2ро-на мен от лютото ми идва повече апетит eat.Как тогава ще топи мазнини?

# 25
  • Мнения: 2 818
Само да отбележа, че лютото е по-подходящо за зимата и есента, когато времето е студено. Лютото носи много топлина (абе направо жега) и когато отвътре и отвън е жега, тялото направо....  sweating

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Искам да предупредя за зеления чай, че сваля кръвното и трябва внимателно да се консумира, ако не сте наясно как ви се отразява!
Обезмаслени млечни продукти, съдържащи калций... Обаче ако обезсолявате обезмаслено сирене, забравете за наличие в него на калций.
Канелата е богата на фибри, съответно полеезна диетична подправка.
Това зная аз.
Пийте вода и рибено масло!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Благодаря  bouquet

# 28
  • Мнения: 118
Благодаря semiramida   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 959
Eve- Nadine, наистина интересна статия, благодаря за линка. Peace Но има още доста други, полезни храни наред с изброените. Но не мисля че начина за отслабване е до намаляване на апетита с някой храни. По скоро е до начина на съчетаване и подбора на храните. За зеленият чай, аз го обожавам и започвам деня си с него като задължително с парченце джинджър. Грейпфрута също е разкошен плод, не толкова от гл. точка за отслабването, колкото до стимулирането на имунната с-ма, същото влияние има и зел.чай и джинджъра. За канелата и аз не го бях срещала, но на овесените ми ядки задължитено си слагам малко. Водата, също я консумирам доста но не с отслабваща цел, а по скоро с пречистваща цел. Най- важното за отслабването е да си в добро разположение на духа и да се харесваш такава каквато си! А природата си знае работата! Hug
Eve- Nadine, откри ли проблемните хлябове Есен и Езекил? newsm78

# 30
  • Мнения: 13 512
Открих,че в България ги няма и се примирих...ще се мъча да забравя за хляба изобщо.

# 31
  • Мнения: 5 103
Хммм интересно.

# 32
  • Мнения: 2 959
...ще се мъча да забравя за хляба изобщо...
Eve- Nadine, а защо трябва да го забравяш след като организма Ти явно има нужда от него?! Има доста добри пълнозърнести хлябове, които като ги препечеш стават перфектни и за сандвич, и за хрускане. По 1-2 филийки дневно е идеално за добро тяло, още повече че орг-ма има нужда и от въглехидрати. Peace Успех Ти желая! Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Хм, чувала съм, че и ябълките изгарят мазнините, но в комбинация с нещо друго Grinning

# 34
  • Мнения: 13 512
Хм, чувала съм, че и ябълките изгарят мазнините, но в комбинация с нещо друго Grinning
Със секс,наи-вероятно! Laughing

# 35
  • Мнения: 2 195
Мерси много!Най съм съгласна с обезмаслените продукти и водата!

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Има доста добри пълнозърнести хлябове, които като ги препечеш стават перфектни и за сандвич, и за хрускане. По 1-2 филийки дневно е идеално за добро тяло, още повече че орг-ма има нужда и от въглехидрати. Peace Успех Ти желая! Hug


Момичета, мислите ли, че пълнозърнестите и ръжено-пшеничните  хлябове са от хубаво, истинско пълнозърнесто и ръжено-пшенично  брашно? Отдавна купувам само такива хлябове /на Нилана и Симид/, но честно казано се съмнявам в съдържанието им. Имате ли инфо по въпроса?

# 37
  • Мнения: 7 914

ама пък бил агрисивен към емайла на зъбите... newsm12

# 38
  • Мнения: 4 473
Относто пикантното имам някои резерви Thinking. Та нали то предизвиква апетит, как ще се слабее от него Rolling Eyes.

# 39
  • Мнения: 1 202
Е май аз ще си остана дебеличка ! newsm48
Защото не обичам лимон,грейпфрут,люто пък въобще не мога да ям Naughty а канелка обичам да има единствено когато пия виенско кафенце!
И диетите въобще не мога да спазвам/всичко сладичко ме изкушава/.
И затова взех поне на фитнес да ходя по малко ! newsm39

# 40
# 41
  • Мнения: 5 647
Не знаех, че от пикантното се слабее. Нали навсякъде отричат приемането на люто и пикантни храни.  Thinking

# 42
  • Мнения: 686
Ще пробвам със сока от грейпфрут и без това много го обичам

# 43
  • София
  • Мнения: 361
Ще пробвам със сока от грейпфрут и без това много го обичам
Hug

# 44
  • Мнения: 1 195
Знам, че е хубаво сутрин на гладно да се изпие сок от прясно изцедени лимон, грейпфрут и портокал - изгарят мазнините и спомага за изхвърляне на токсините..... или нещо такова  newsm78
 

Simple Smile и аз това съм чула ама хич не си представям деня да ми започне със сок от лимон или грейфурт Sick
после цял ден ще съм кисела Simple Smile

# 45
  • Мнения: 5 475
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes

  И аз ,макар,че ти се отваря и апетита!  Peace

# 46
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Интересно наистина!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Възможно е тези храни да спомагат/ускоряват топенето на мазнини, но ако се спазва и диета.
Аз като живо доказателство, съм все извън нормата, въпреки, че: Пия мин.вода най-малко по 2л. на ден от 2г. (а преди не знаех, що е то?), фенка съм на лютото (но зимата), тази зима изгризах близо тон прясно зеле на салата Wink, пила съм близо 2г. всяка божа сутрин топла, преварена вода на гладно, закусвала съм грейфрут след водата (поне 3-4месеца), пила съм топла, преварена вода с мед и ябълков оцет (близо 3м. за толкова ми стигна 1 бутилка), но явно моите сланини не се влияят от тези храни. ...... или както писах по горе, действат, ако паралелно спазваш умерен хранителе режим.

# 48
  • Мнения: 1 120
Благодаря за линка  bouquet
Това за лютото някак си не ми се връзва. Как става този номер да ти отваря апетита и да се слабее?!

# 49
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
За зеленият чай, аз го обожавам и започвам деня си с него като задължително с парченце джинджър.
Kalida, покажи ми моля те истински зелен чай Blush
знам, че много се спекулира с оригинала и аз затова не взимам, понеже не знам доколко е истински. и друго - може ли снимка на джинджъра? ще умра от любопитство Embarassed Simple Smile Peace

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Джинджър не е ли джинджифил? Ето снимка:

# 51
  • Мнения: 2 959
...покажи ми моля те истински зелен чай ...
Скарлет, не мога да ти покажа за съжаление. За да съм сигурна в автентичността им аз си го купувам от китайските магазини, на опаковките им са надписи предимно на китайски или японски. Но на вкус е разкошен- на зеленина е аромата. А за джинджъра, Аномалиа ме е изпреварила и е дала хубава снимка, но по нея едва ли на някои ще му се прияде от него. Просто трябва да решиш че искаш да го опиташ.
Честит Ти нов подпис. Страхотен и красив е! Hug

Е май аз ще си остана дебеличка ...
Кумата, няма! Ако залагаш не само на фитнеса, но и на другата храна която топи мазнините, но тя е поскоро за душата. Така че съчетай ги двете и забрави за диетите. Hug

Момичета, я ги оставете тези лимони на гладно, които само изтъргват стомаха. Какво ще кажете за една плодова закуска. Заложете на 1банан, 1 ябълка и 1орех, хем подпомага стом. тракт хем е пълно с витамини, хем не трупа кг. Hug А ананаса, греипфурта, портокалите ги отложете за следобедната закуска. Това е моят метод.  Peace

# 52
  • Мнения: 1 381
Знам, че е хубаво сутрин на гладно да се изпие сок от прясно изцедени лимон, грейпфрут и портокал - изгарят мазнините и спомага за изхвърляне на токсините..... или нещо такова  newsm78
 

Simple Smile и аз това съм чула ама хич не си представям деня да ми започне със сок от лимон или грейфурт Sick
после цял ден ще съм кисела Simple Smile

Аз пиех следната комбинация, сока от 1/2 грейфрут с една ч.л. домашен мед в 50мл топла вода. За топена на мазнини и подобряване на метаболизма. Не мога да кажа колко ми е помогнало, защото наред с това бях на строг режим. Тогава диетоложката ми беше казала, че е подобре грейфрут от колкото лимон, но не помня защо.

# 53
  • Мнения: 670
Чувала съм, че лютото помага за топене на мазнините  Rolling Eyes
Така е

# 54
# 55
Аз съм чувала за зелевата супа,но когато качиш 30 кила по време на бременността помага само активният спорт,придружен с подходяща диета.За четири месеца успях да сваля 20 кила по този начин(или по-точно- диета+много тичане)

# 56
Истината е,4е вси4ко е индивидуално и наи-верно е -поже4е калории да изгариа6 ,по-малко да вкарва6 А за греипфрута и аз сум 4увала

# 57
  • Мнения: 952
аз да добавя към тези храни ананаса и прясното зеле/ но мисля че и киселото ще свърши работа/ Sunglasses

# 58
  • Мнения: 106
Внимавайте с канелата-тя леко сваля кръвното така че ако прекалите с нея а по принцип сте с ниско кръвно гледайте какво става.
А аз днес изядох една опаковка еклери  Embarassed дали и те са от храните от които се слабее newsm12
Ох,милата Grinning.Иска ти се да са диетични,ама не са hahaha.Аз ще наблегна на канелата и чайчето,а грейпфрута ще видим.

# 59
# 60
Ами аз знам пък, че е добре да се закусва с ниско-маслено кисело мляко, в което е изцеден лимон (може и грейпфрут) и за да не е много кисело му се добавя малко мед. Допреди да родя не ми се е налагало да го изпробвам, но май вече дойде моментът. Благодаря за инфото за останалите храни, изгарящи мазнините! Ще пробвам повечето от тях. Дано имат ефект, защото ей това running не го обичам много!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 310
ох и аз ще пробвам но още малко да спра да кърмя че моите 26кг също чакат Embarassed

# 62
  • DE
  • Мнения: 521
Аз обожавам зелен чай, но внимавам, тъй като е доста силен и ми прилошава, особено ако го пия сутрин на гладно.
Иначе ме тонизира доста повече от кафе Peace
А за мазнинките... спорт и умерено ядене му е майката, на грейпфрути и чай само не може да се разчита (за съжаление Cry)

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
от всичко изброено, водата ми е най-любимо Whistling

# 64
  • Мнения: 1 111
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

# 65
  • Мнения: 5 362
Да, за всички изброени ми е известно, без канела. Изпробвала съм. Ще добавя и лимони към тези храни - чаша топла вода с лимон е достатъчна!
И аз Peace

# 66
  • Варна
  • Мнения: 870
а можели ананаса да е от консерва.Или трябва пресен да е плода newsm78

# 67
  • Мнения: 1 241
а можели ананаса да е от консерва.Или трябва пресен да е плода newsm78
то в консервите има захар и консерванти, които хич не водят до отслабване
но не знам дали въпреки това не води до отслабване

# 68
  • Варна
  • Мнения: 870
защото някъде четох че може и от консерва ананас да се хапва.Ами изцеждам сока и ям само ананаса.Защото суровият плод изобщо не ми харесва.Дали става така newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, кажете кой зелен чай е най-добър за целта? Че просто толкова видове има на пазара, че не се знам от кой да си взема с цел изгаряне и да е ефективен, а не менте.

# 70
  • Мнения: 6 958
Хм, чувала съм, че и ябълките изгарят мазнините, но в комбинация с нещо друго Grinning
Със секс,наи-вероятно! Laughing

''златна превъходна'' при това + *кекс*  bowuu

# 71
  • Мнения: 12
За разграждане на мазнините пия Forever Garcinia Plus, хранителна добавка на Алое: http://www.flp.bg/bg/P_Garcinia_bg.htm .
Много съм доволна  Hug Имаше кратък момент, в който го спрях за малко и веднага си усетих разликата от това, че не го пия

# 72
  • Мнения: 2 584
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

е сега ако кажеш и кой е крема и колко струва много ще те обичам Hug
добре де с този зелен чай българския дето го продават не става ли  newsm78 аз от него пия 5 чаши всеки ден, или трябва да си купя от китайския магазин

# 73
  • Мнения: 4 176
Интересно е,но не ми се вярва. Laughing

# 74
  • Мнения: 1 432
Мммммм сега ще бухам канела навсякъде  Mr. Green

# 75
  • Мнения: 1 111
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

е сега ако кажеш и кой е крема и колко струва много ще те обичам Hug

Крема е Рубидерм-масажен крем-анти целулитен,на Талодерма,250мл.,около 5лв. Използват го масажистки за антицелулитни процедури.Една аптекарка ми го похвали,та взех да пробвав = много съм доволна

# 76
  • Мнения: 143
страхотно обичам нарязана на кубчета ябълка поръсена с канела и съвсем малко кисело мляко... а то било и хубаво за отслабване.
Люто не обичам, но мисля да се напъна малко и да хапвам повече чили, на няколко места пише, че действа израгящо на мазнините, даже Бейонсе така се била стопила за онзи филм, в който се снима.

# 77
  • Мнения: 2 584
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.

е сега ако кажеш и кой е крема и колко струва много ще те обичам Hug

Крема е Рубидерм-масажен крем-анти целулитен,на Талодерма,250мл.,около 5лв. Използват го масажистки за антицелулитни процедури.Една аптекарка ми го похвали,та взех да пробвав = много съм доволна

  bouquet Hug много те обичам Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, и аз ще си взема този масажен крем!  bouquet
Габи благодаря за информацията Hug

# 79
  • Мнения: 3 647
Това за канелата не го бях чувала. Thinking
сега си пия кафето с канела
 става много добре
благодаря на авторката на темата
  bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 870
моляви кажете може ли да ям ананас от консерва или е разрешено плода във суров вид  bouquet

# 81
  • Мнения: 3 647
моляви кажете може ли да ям ананас от консерва или е разрешено плода във суров вид  bouquet
предполагам става въпрос за суров
консервирания съдържа захар и консерванти

# 82
  • Мнения: 13
Е май аз ще си остана дебеличка ! newsm48
Защото не обичам лимон,грейпфрут,люто пък въобще не мога да ям Naughty а канелка обичам да има единствено когато пия виенско кафенце!
И диетите въобще не мога да спазвам/всичко сладичко ме изкушава/.
И затова взех поне на фитнес да ходя по малко ! newsm39
kkjkjlkiba
Zdravei mila
az sam otskoro tuk.Iskam da ti kaja kak otslabnah az.
5 dni qdoh samo:pile6ko (vareno,pe4eno bez nikakva maznina) s podpravki pojelanie,riba kakvato obi4a6 (no ne parjena i ot konserva v koqto ima olio),pue6ka 6unka (olekotena),tele6ko(ako obi4a6),estestveno bez maznini,kiselo mlqko,vareni qica,pile6ki drob4eta ,kolkoto iskam i po kolkoto pati na den se setq Peace Peace.Trqbva da pie6 po1 1/2 l voda na den.i otsabnah s 5 kg.
Pri strogo spazvani predi tova dieti s koito si sazdadoh imunitet i ne svalqh pri gladuvane dori.
Davam ti savet da si kupi6 knigata- Kak da otslabnem zavinagi- ot knijarnica Helikon.
Tova ne e reklama,struva 10 lv.nima tova ne e malko sled kato e svarzano s blenuvano i sigurno otslabvane.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 320
Тук има цяла тема за тази диета, на Дюкан, ако не се лъжа беше.

# 84
  • Мнения: 3 241
Много добра статия, аз си употребявам всичките храни, които са споменати.
Може би най-малко ям люто, но ще се старая повече Simple Smile

# 85
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Канелата при мен действа.Купих си масажен крем с канела, и много добре ми действа на сланинките.
колко ефект има Mr. Green и за колко време?

# 86
  • Мнения: 13 512
моляви кажете може ли да ям ананас от консерва или е разрешено плода във суров вид  bouquet
суров, естествено

# 87
  • Мнения: 54
Аз съм чувала, че зелето е една от храните който помагат за отслабване.То съдържа много фибри и витамин С.

# 88
  • Мнения: 10
Да споделя и аз нещо Simple Smile Похапване на зелце, сурово и без подправки прави чудеса, ананасът е скъп но може да допълва диетата, но за тези, които обичат чай - чаят Пу Ерх на Витакс с аромат Ърл Грей ще им реши проблемите трайно. С него от известно време боря килцата че са много а е вече лято и не мога да се пъхна в дрешките .......  Доскоро кърмех денонощно, а сега само вечер и чаят не пречи. Много да внимават мамите с канелата ако чакат мъничко човече!!!

# 89
  • София
  • Мнения: 10 858
О, този чай все го гледам в супермаркета и все си мисля, че нищо не действа  Thinking
Разкажи малко повече за него, моля  Praynig

# 90
  • Мнения: 910
Благодаря на авторката на темата!  bouquet
Явно ще трябва да се науча и люто да ям.

# 91
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
джинджифилът засилва метаболизма Flutter
четах някъде, че Ан. Джоли пиела всяка сутрин на гладко чай от джинджифил.
аз на гладно не мога да го пия, защото после умирам от глад (явно действа Peace),
но си правя лимонада и така го пия, а засилва и имунната система.

като преям с мазни храни си правя разтоварващ ден с варен ориз и парченца ананас.
оризът обира шлаките, а ананасът - мазнините Peace

обичам да ям люто, но това не означава, че ям само люти чушки Wink
джиджифилът също е лют в по-големи количства.
фен съм на уасабито Crazy
а и хрян със сметана ям....
горчица също Peace

чела съм, че горчивите храни (грейпфрут, рукола, радичо) убиват апетита Peace

успех Peace

# 92
Здравейте и аз да се включа Hug!
Когато започнах диетата всяка сутрин освен двата варени белтъка ядох и грейпфрут поръсен със канела,също късно вечер като ми пристърже пак грейпфрут,той поне може да се яде в неопределенио количества и е вкусен с канела.
Освен него и ягодите,също череши,но във всички други плодове има доста захар например-портокала ,ябълката,банана-съдържат захар и не са подходящи за отслабване,а консервираните храни изобщо...по-горе четох,че кисело зеле можело-Не в никакъв случай-има сол,солта задържа вода в организма и подкожни мазнини и освен,че подпухваме от нея,докато е в менюто ни няма да отслабнем-натрия който е в във всички консерви и салами не се препоръчва.Аз си нарязвам зелена парлива чушка в салатата от домати,краставици и сирене(без подправки)не за отслабване,а защото обожавам люто,много са вкусни лютите чушлета консервирани със оцет и захар,но не се препоръчват...най-добре пресни.

# 93
  • Мнения: 149
Здравейте!За първи път чувам за такива храни, прочетох в препратките и съм решила твърдо да пробвам - засега се спирам на това с грейпфурта. Стискайте палци!

# 94
Здравейте,дами !
Не се чудете за лютото-не сте ли чували за комбинацията вода,лимон,лют червен пипер ?!
Знам,че лютият червен пипер помога много.Аз лично ползвам пипер от Косово(донесен ми е) и освен че за готвене е супер,ми е приятно да го пия с вода и лимон,.
Друго,което знам е ,че плодовете трябва да се игнорират по време на диета(като иключим лим. и грейпф.).аз плодове (като ябълки,круши,праскови,кайсии и т.н.)по време на диета не съм използвала.наблягам на зеленчуци-варени,задушени,сурови и много риба-само варена.пия много витамини,а любими са ми морковите:)))
яйца,мляко и кашкавал отбягвам и се получава-не се тормозя и не се вглабявам,само ставам по лека. приготвяйте по-често таратор Confused-греша ли или е вярно че краставицата е най-ниско калоричния зеленчук Simple Smile)също и нищо не ппречи да си напълните прекрасна челена чушка със сирене и да я пъхнете да се изтуди малко Simple Smile

Това е от мен,ако някой има забележки-да ги сподели.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
За разграждане на мазнините пия Forever Garcinia Plus, хранителна добавка на Алое: http://www.flp.bg/bg/P_Garcinia_bg.htm .
Много съм доволна  Hug Имаше кратък момент, в който го спрях за малко и веднага си усетих разликата от това, че не го пия
Добре,но как да си го поръчам?

# 96
  • Мнения: 2 908
Вярно е всичко,защото почти всички изброени неща в статията са включени  в моята-Дюканската диета.За многото вода всички дюканки си знаем,че е задължително,също грейпфрута и лимона знам,че спадат към горчиво-киселите плодове,позволени за диети,защото те също помагат за разгражането на мазнините;канелата е включена в дюканската диета;зеленият чай е ясен,че е диетичен продукт и то много добър;а това,че храните,богати на белтъци спомагали за по-бързото отслабване-ами ето ми линийката отдолу-Дюкан е високобелтъчна,нисковъглехидратна,нискомазнинна диета.

# 97
  • BG
  • Мнения: 2 217
monda, благодаря за предоставената информация!  Hug

Едно нещо не разбрах обаче, защо пикантната печена храна е проблем. Ако е пикантно печено месо, например ....  Thinking

# 98
да се вкл и аз  Peace.напълно съм съгласна с това за изгарянето на мазнините и 4е тези  храни наистина спомагат за това.не пазя строго определени диети съответно не сам подражник на строгите режими на хранене но всеки ж краина сметка си решава за себе си.Друга ми беше мисалта по повод темата,незнам дали сте 4ували за капсулите  АКВА РЕНН.Пия ги и в комбинация с храните за които става вапрос се 4увствам прекрасно,дори и с омразния целулит мога да кажа 4е се справят тези таблетки. прекрасен ден желая на вси4ки. newsm39

# 99
  • BG
  • Мнения: 2 217
Не ми е много ясно какво общо има Аква Рен с темата!?
Мисля, че видях същия пост и в друга тема и това си е чиста реклама!  Naughty  Sick

# 100
  • Мнения: 467
браво, сагласна съм с пове4ето от вас  Wink

# 101
  • Мнения: 8
Привет и от мен...изчетох уж всичко до тук, но не ми стана ясно от кой зелен чай пиете-този който е в аптеката и се продава на пакетчета и е по -скъп или този коъто може да се намери и в хранителните магазини за по 2-4 лева зависи от производителя...аз пия такъв от 2 години ...не мога да кажа че има голям ефект, но определено ми успокоява стомаха(не действа разхлабващто за разлика от този в аптеката от който пада и кръвното)...Успех на всички Simple Smile

# 102
  • Мнения: 8
Привет на всички!Получих имейл,че има отговор в темата дето съм абонирана.Не съм,но няма значение.Така,че прочетох я цялата и реших да споделя и аз какво консумирам и отслабвам.Наистина белтъчините играят огромна роля в човешкия организъм.Аминокиселините,които се съдържат в тях са транспортна лента на витамините и минералите да достигнат до клетката.Аз съм на програма за отслабване.С нея свалих излишните ми 5кг за 45 дни и 50см в обиколки и с изненада открих,че разреших няколко здравословни проблема.Храня се с протеинов шейк,който е растителен и съдържа и всички хранителни в-ва необходими за организма на ден и е само 200калории.Също така пия чай,чийто състав е зелен,черен и 22 тибетски билки.Неговото действие е да топи дългите мастни молекули и да ги превръща в енергия.Действа и противоалергично.Също взимам и един продукт,който е на базата на омега3 киселините и прочиства  мазнините от кръвоносната с-ма. Продуктите са 100% натурални и са гарантирани,че каквото е написано на опаковката е и тяхното съдържание.Ходя на курс за правилно и здравословно хранене.Там научих доста неща.Темите ни за точно за ролята на белтъчините.За това какви плодове и зеленчуци са по-полезни от другите.Как да пазаруваме и да се храним.Научих също,че всички болести идват в по-голяма степен от това,че закусваме неправилно или не закусваме и не пием достатъчно вода-мин.2л.на ден,а ако искаме да отслабнем-на кг по 0.50мл.Закуската ни трябва да е протеинова задължително,защото въглехидратната води с течение на времето до затлъстяване,сърдечно-съдови заболявания и диабет.С неправилно хранене или диета отслабва имунитета,разболяват се клетките и много лесно се отключва рак.Надявам се да съм била полезна с информацията.Ако искате да се погрижите за здравето или имате въпроси с удоволствие ще съдействам.Като член на групата имам право каня гости безплатно да чуят или да си направят един безплатен здравен анализ,ако желаят.Хубав ден желая на всички!

# 103
  • Мнения: 0
chestno da si priznaja opitvala sam povecheto neshta no spored men vsichko e vapros na zdrava psihika i dostatucha motivacija Thinking

# 104
  • Мнения: 8
Привет! Жени,когато знаеш,че рано или късно стигаш до безизходица.Когато вземеш решение това да не ти се случи,защото искаш да изживееш живота си пълноценно и да не бъдеш в тежест някога на някой много лесно се случват нещата.Повярвай ми.Профилактиката на младини е решение за прекрасни старини или за чудесни днешни дни.

# 105
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ето това който го е опитал е успял, в това число и аз,
благодарение на всички тези храни, които изгарят мазнините,
но с най-голяма ефектиеност това са чистите протеини - пилешко месо, заешко месо, телешко месо, пуешко месо, риба, яйца, извара, обезмаслено кисело и прясно мляко, да не забравяме и морските дарове.

За 2 месеца и половина свалих 17 кг.,
кожата не само че не се отпуска, но става по-стегната от преди,
а и се оттървах от 70 % от целулита.
Сдобих се с много лек и приятел релеф на мускулатурата.
Без фитнес, без кремове, без масажи.
Една година по късно - всичко си е "ок", нито един върнат килограм.

Но за всичко това си има "игра по правилата", която коренно променя живота на човека.
На който му стиска да я играе - да прочете много внимателно тук

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 10:39 от pettesa

# 106
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Грейпфрут или сок от грейпфрут могат да предизвикат опасни странични ефекти, ако в същото време се приемат лекарства. Затова винаги се съветвайте с лекаря си, относно диетата, ако ви се наложи да вземате медикамент!

Общи условия

Активация на акаунт