Дайте малките си тайни как да убием апетита

  • 35 126
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 063
Вода и киселото мляко, което много засища, но да не се прекалява с него и да е с 0,1% масленост.

# 46
  • Мнения: 2 047
  На гладно ми е невъзможно да пуша, помня, че ми ставаше лошо дори... а за плодове и  зеленчуци на корем - това е заблуда - и те са не по-малко калорични.

# 47
  • Мнения: 3 760
аз си мия мнго 4есто зъбите и така си убивам желанието за папакане
А вие newsm78
При мен това докарва вълчи глад.
Напоследък открих подсолената вода (3 гр сол на 2 литра вода). Прави се с лечебна цел, но и подтиска апетита.

# 48
  • Мнения: 184
А пък аз откакто съм бременна, убивам апетита си с 1 лимон, ако не помогне ям още един, ако и той не помогне взимам трети лимон.

# 49
  • Мнения: 5 228
Пия вода и БиоАктив Влакно.

Може ли малко повече инфо за този БиоАктив, please.  Hug

Дани ти е дала линк към тема. Аз това, което мога да ти кажа е, че влакното заедно с хрома ми действат много гладопотискащо, дори шоколад не ми се яде. По принцип не съм фен на такива средства за отслабване, но тези ги пробвах и съм повече от доволна.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 389
На мен ми помага грейпфрута-убива ми апетита поне за 2-3 часа.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.

# 52
  • Мнения: 11 546
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.

Ех,нИбесна само докато чета и ми минава апетита. Sick

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Отиваш пред огледалото и се оглеждаш -> паласки, двойна гърбина, мазни бутове, разплути бричове и прочей прелести.  hahaha
Ако не ти се харесат и се откажеш да преядеш, нямаш грешка. Принципно човек трябва да се храни 3 основни и 2 междинни яденета. Ако ядеш така, дори малки количества храна, би трябвало да не изпитваш кой знае какъв глад... бла-бла-бла...
Може като огладнееш за шеколадово изделие, да си пощипеш трътката, като ти потънат пръстите в 2 слоя мас, ще се изпари желанието за апетитност. Ами стърчащите любовни дръжки? Shocked  Какво по-удивително да напълниш шепи със собствена лой? Край на изкушенията, само здравословно хранене!!
Въобще тялото говори, но никой не го чува и вижда даже.


 Joy Joy Joy

По темата: чай с мед, кисело мляко, домат със сирене.
 А най-добре ми действа да се наям едно хубавичко.... EmbarassedСлед това нямам никакъв апетит Mr. Green

# 54
  • Мнения: 781
Ох, момичета това е и моят голям проблем, искам да сваля 2, 3 килца, но като огладнея и ми става адски лошо и главата започва да ме боли зверски и започва едно ядене, мисля че за мен спасение няма Sad

# 55
  • Мнения: 2 220
Едно кафе сутрин ми помага да не ям до обяд. Ако съм гладна и хапна няколко хапки или пък плод, огладнявам двойно!  Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 549
не мога да го убия.Имам го в излишък и да не излезе като хвалба,но не ми се отразява все още.175 съм висока и 50кг. /преди да забременея защото в момента съм 31седмица и съм 60кг

# 57
  • Мнения: 992
В момента не " убивам апетит", но преди много добре ми действаше кафето и водата .Пия ли  кафе не огладнявам до обяд, след това някакви плодове.

# 58
  • Мнения: 356
Не съм го пробвала, но съм чувала че чаша хладка вода убива апетита

# 59
  • sofia
  • Мнения: 1 426
не мога да го убия.Имам го в излишък и да не излезе като хвалба,но не ми се отразява все още.175 съм висока и 50кг. /преди да забременея защото в момента съм 31седмица и съм 60кг
smile3501 smile3501 smile3501

А по темата, убивам апетита като се наливам с вода. Ако след половин час пак озверея от глад, салата или кисело мляко ме спасяват до следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт