Дайте малките си тайни как да убием апетита

  • 35 133
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 412
1. Не убивам апетита, а просто го причаквам в засада  Mr. Green - т.е. когато съм гладна ям, но, когато не съм гладна - просто не ям. Дори да е време за ядене. Звучи толкова банално и просто, но...е вярно  newsm78
2. Потърсете с гугъл йога мудри - сключват се палеца и безименния пръст, притиска се секунди и въздейства на апетита.
3. Друго - при хранене сядате в Арда матсиендрасана или странична извивка или поне левият крак кръстосан пред тялото - така притиската корема и 1/3 от него остава неизползваема - т.е. яде се с 1/3 по-малко newsm78

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И при мен е кафенце и цегара от време на време и вода в големи количества. Напоследък един глад ме е подгонил .... нищо не помага  Sad

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 288

Лунна диета.
Като не ям 24 часа ми се убива апетита /за известно време - кратко обаче/.

# 33
  • Мнения: 1 455
Къдрокоске, ето темата за влакното и хрома http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.0

Аз ям когато съм гладна, но ако след един час пак ми се яде, тогава просто пия топъл чай или повече вода. Определено не се храня между храненията!
Дъвките ме разяждат, солетите и бисквитите са си доста калорични и по-добре да се заменят с плодове или сурови зеленчуци. Семките залъгват добре, но пък са такава краста...

# 34
  • Мнения: 545
дъвките засилват апетиота тъй като стимулират слюноотделянето  bouquet

И аз така се чувстам, като дъвча дъвка, затова дъвча само след като съм хапнала, и то за не повече от 15 мин. За убиване на апетита пия 1/2 чаша вода малко преди хранене - така ям по-малко. А между основните хранения избягвам да ям, освен някой плод.

# 35
  • Мнения: 1 934
При мен метода е кафе и цигара  Sad възможно най-неподходящия Whistling

Това и вода или каквито и да е течности.

# 36
  • Мнения: 275
Май и аз се числя към клуба на нездравословно убиващите апетита- цигари и кафета в астрономически количества  Embarassed
Сутрин и вечер чай без захар със сока на един прясно изцеден лимон, и най- малко 3,5 литра вода на ден. Чувставам се като ходещ балон, пълен с течности, но поне апетита ми убива. Понякога и разтворимите витамини с плодови аромати ми действат добре. Мисля, че е индивидуално.
За справяне с апетита най- важна е личностната мотивация на отслабващия. Всички знаета триковете с нови дрехи (един размер по- малки), закачени на видно място снимки, разходки и още, и още....

# 37
  • Мнения: 1 250
Работата е в това, че не трябва да излъжем организма с кафенце и цигарка, а да му дадем лека порцийка храна, за да може да работи метаболизма. Толкова много неща могат да се ядат, без да се притесняваме излишно за фигурата си - моркови, ябълки, зърнени продукти, свежи салати, кисело мляко, дори и едно бананче. Успех, момичета   bouquet и не се лъжете, че като не ядете ще сте слаби Hug най-много да си докарате по някоя язва.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Кафе, цигари и вода.
Аз от дъвченето на дъвка огладнявам!

# 39
  • Мнения: 1 756
ох туй ядене  #Crazy

# 40
  • Мнения: 7 430
Вода, вода и вода Mr. Green

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чай (мате, зелен, билков) с една чаена лъжичка мед.

# 42
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Билков чай, полуизстинал; нещо с костилка - примерно маслина или фурми и после дъвкане на костилката час-два...

# 43
  • Мнения: 1 202
И аз когато дъвча дъвка  smile3502не мисля за хам хум.Ама това е почти невъзможно все нещо ми се хапва нямам хич воля! newsm77

# 44
  • Мнения: 131
Хрупай моркови.

Общи условия

Активация на акаунт