Мами в арбските страни-3

  • 16 895
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
Neshto mi otriazaha Latinizata!Ne znam kakvo stana no ne moga da vliaza v linka koito polzvah(Maria mi go prati i raboteshe do dnes).Kakvo da se pravi shte pisha taka.
MLN shte hodim na plaj shte se razberem dovecher!Mayya ot dva dni me vranka da hodim na basein,ta shte e dovolna.Na plaja shte i e daje po-interesno-shte se rovi iz piasaka!
Az shte mesia kozunak za Velikden taka che ako se vidim shte ti dam.Maja mi mnogo go haresva,oshte p;oveche che az go pravia vednaj godishno! Laughing
Ne se lajete da rajdate s cezarovo,samo ako se nalaga.Tova si e goliama operazia i triabva vreme za vasstanoviavane,boli i nikak ne e taka lesno kakto go opisvat.Az i dvata pati sam rajdala normalno i s normalna upoika,daje ne epiduralna.Parvoto beshe ujasno-36 chas s mnogo bolki i bez kontrakzii koito da praviat razkritie.Butnaha mi sistema da uskoriat neshtata.Boleshe mnogo i si misleh che shte umra,ne iskah da pomislia i za vtoro.No sled kato vidiah malkoto choveche bolkata izchezna,vsichko zabravih na miga.Vtoria pat beshe lesno 2 chasa i krai.Dokato se usetia i vsichko svarshi.Daje misleh da si liagam,zashtoto beshe prez noshtta a na sutrinta triabvashe da sam na rabota. :oops:Dobre che poslushah svekarvata i tragnahme kam tiah inache mojeshe i v kashti da rodia! Grinning
Haide za sega chao ot men che shte hodia v pochivka da si vidia dezata i pak se vrashtam na rabota.Dano linka proraboti! Naughty

# 46
  • Мнения: 1 655
MLN защто ти е покана наистина?
Ти нали си все ощте с български паспорт, аз на мъжа ми направих в посолството, написах на ръка покана , с моите данни и неговите, те ми удариха печат които е всашност натуриална заверка и след 4 дни тои имаше виза!!!!
ти и на мъжа ти можеш  и на дечица така да направиш визи! newsm10

# 47
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
винаги досега са ни искали покани от тук. карам майка да вади, за което се плаща естествено. добре, че до сега не са искали оригинала, та да даваме пари и за DHL....
всяка година различно.
за раждането не помня какво ми сложиха, но почти не усетих болка. венозно ми го сложиха. лекарката ми го сложи в 2 часа и каза -"към 4 ще родиш". така и стана.
приятен ви плаж утре!
ние ще видим какъв е тоя сейл.

# 48
  • Мнения: 1 610
Аз да си призная влязох да Ви прочета и видя Сами.  Laughing Мами от Дубай- не ви трябва да летите с австийците!ужасни са! аз се прибирах на 11.ноември. не знам точно какви бяха самолетите- Креми ще ме поправи за моделите- първият от дубай до виена Боинг 700 ала бала- супер тесен,с по три седалки от двете страни на пътеката.Бяха сложили всички българи един да друг, а а встрийците се ширеха по един на тройна седалка. Като пожелахме да се преместим- не ни оказаха съдействие. за багажа нямаше място при нас - нали сме ганьовци все с дисагите патуваме,докато се качим и вече другите бяха запълнили багажното, но като помолихме стюардесите да отворят багажници над главите на австрийците- онези носовирковци се разпищяха.Освен това те пътуват леко опиянени под предлог , че имат страх от летене, а смрадта на алкохол след месеци въздържание не се търпеше от дедито до нашата препълнена тройна седалка.Пуснаха ни някакав филм, доста скучен, закуска сервираха преди да кацнем след 5 часа- бяхме гладни като вълци.Въпросните стюардеси се правеха на заблудени, че не ни виждат как ги жикаме отчаяно да ни донесат вода, след което забравиха и умряхме от жажда също. А всички боеприпаси ги оставихме на check in -а понеже пътувахме с много свръх багаж и любезен работещ за компанията ме беше предупредил, че е позволено да нося 30 кг за трансконтиненталния полет- а на летището се оказахме с 10 кг отгоре.
 После киснахме на виенското летище 4 часа- високомерни австрийци ако не сте виждали, гледат и се маят на дубайско-българските ни маниери да сме малко по-шумни- имаше едно арабско семейство с палави дечица взривиха летището, Австриййците понаместваха очила и гледаха като чумави децата.
Вторият самолет беше малък А 300 или нещо такова- супер удобен, аз със тях много обичам да летя и два часа се изтърпяват.Обаче нали бях бременна и гладна, пак умрях от глад, че не сервират закуска- нищо , че хапнах подобаващо на летището.
Успех с другите авиолинии! Не летят ли вече българите на чартър до Дубай?

# 49
  • Мнения: 1 655
Като слушам за австкииските и си мисля че в кувеитските линии сме бил гъзолизници, тарчахме като линеики като ни искат вода и все начлниците се оплакваха че българките не се усмихваме и сме груби с пътниците,а че бяхме летящт ресторант си е едно на ръка!
Дива и шастлива ставах на европеиски полет с 50 % индиици!
Аз съм летяла с турските авиолинни до дубаи и бях доволна от обслужването и отношението!
тук е страхотно пролетно време, вчера такав дъжд валя,забрави се!
и днес е едно такова хладничко, подухва, ама нали аз само нослето си показвам и не мога точно да кажа иначе пече много приятно!
Аз само се въртя около малчо и като го гледам как спинка ми е много сладак, много е готин като се усмихва на сън или пък докато суче е още по сладък!
Много се радвам че Сами има мнго лели!!!
А има и каки и батковци! newsm47 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 50
  • Мнения: 927
Не знам,но моя мъж каза,4е е доволен от австрииските линии, а той е претенциозен в това отно6ение. Единствения проблем бил,4е не могли да му дадат място до емърдженси врата, 6тото той е по4ти 2м и нямало къде да си опъне кра4унките. То си зависи май най-много от персонала. Аз ли4но съм пътувала и с емирейтс до и от Истанбул и бях ужасно възмутена от обслужването, а по принцип се слави с отли4ен сървис.
4артъри май все о6те няма.
По въпроса за раждането маминка ме кара да раждам с операция за да не се мъ4а,ама май живот и здраве 6те се помъ4а по подобава6т на4ин по нормален път. При нас няма епидурални упойки.
Мили4ки, кой е ходил в Харви Никълс в Емирейтс мол? Интересно ми е как изглежда магазина.6тях да работя там, ако не се бях върнала в БГ.  3 българки работят там. Едната на Армани, другата е в Ботега Венетта, а третата-незнам newsm78

# 51
  • Мнения: 1 269
Креми и аз незнам защо досега са ни искали покани.Аз хи4 не оби4ам да ходя в консулството.Имам неприятна слу4ка от преди 2 години там с една много знаеща госпожа.Малко остана мъжо да я смота и от тогава..... #Cussing out
Веси аз отдавна не съм ходила в емиреитс молл.Идва ми малко дале4ко.Сигурно са хубави магазините.Имам приятелка която работи в компанията на Богати.Преди два дена била на парти по слу4аи откриването на роберто кавали в емиреитс малл и самият Кавали е билл на партито Laughing
Креми радваи се на мал4о 4е толкова бързо растът да са живи и здрави Simple Smile

# 52
  • Мнения: 927
Колко време отне на ва6ите да направят поканите, 4е аз доста се напатих с тия глупци тук smile3511 и смятам др. седмица да подам докум. за август.
Забелязали ли сте, 4е в посолството служителката не знае английски? Моя мъж като ходи и му се наложи да ми звънне за да и обясня за кво става въпрос. Той е у4ил в англия зна4и не е в него проблема....Много ми е мъ4но като гледам как некадърниците с връзки се уреждат, а знае6тите и може6тите, ако по някаква слу4айност са останали в БГ, си работят за жълти стотинки, за6тото мама и тати нямат необходимите връзки.

# 53
  • Мнения: 1 184
Креми и аз незнам защо досега са ни искали покани.Аз хи4 не оби4ам да ходя в консулството.Имам неприятна слу4ка от преди 2 години там с една много знаеща госпожа.Малко остана мъжо да я смота и от тогава..... #Cussing out

И на нас винаги са ни искали покана от БГ /може би защото си вадим визата в Дубайското посолство  Laughing/. Поканата се вади за 1 ден, но проблема е в чакането да ни я изпратят. Майка ми никога не би се съгласила да даде пари за DHL, а бързата поща отнема поне 10 дена. И аз винаги съм се чудила защо не мога да поканя съпруга си в БГ при положение, че и аз и дъщеря ни сме с български паспорти, но...
Скоро не ми се е налагало да посещавам посолството, но последния път нашия тати каза, че услугите много са се подобрили с идването на новия консул. Преди наистина секретарката не говореше английски, но сега са се разбрали много добре и е била много услужлива. Почти колкото служителката в посолството ни в Египет. Онова момиче много ме кефи. Колкото пъти сме отишли, документите ни стават за отрицателно време.

За Великден май само яйца ще боядисваме. Много искам да се науча да меся козунак /много го обичам/, но проблема е, че съм скарана с кухнята  Confused. Изобщо не ме обича тази стая и това си е. Не знам защо  Laughing. Ако все пак се навия да пробвам ще ви пиша за резултата.

Оле, да ви се оплача момичета - вчера паднах и то точно върху корема  Cry. Направо като топка се търкулнах. Отначало се уплаших малко за бебо, но го видяхме на ултрасаунд и беше добре. Стискайте палци да няма усложнения. Сега съм с 3 шева на брадата, че това успях да направя. После щерка ми ме смъмри да внимавам. Представете си вече получавам предупреждения от 2 и половина годишно дете  Laughing.

# 54
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ей, да внимаваш Hug Hug
късмет сте се отървали леко. бебето има вода около него да го пази, ти внимавай.
като откриха консолството тук бяха толкова зле, че ме беше срам като ходехме с мъжа ми. в 8 сутринта омачкани, с навити ръкави на риза от не знам колко дни. за вратовръзка сигурно не бяха слушали даже. отгоре на всичко английския- ужас. да не говорим, че арабски трябва да знаят.....
но с годините става по-добре. сега не мога да се оплача от тях.
ще пътуваме със сингапурските до Истанбул и от там с турските или ще видя за Балкан дали пътуват и каква е разликата.

# 55
  • Мнения: 1 184
Нашите "Хемус" нямаха ли директни полети от Дубай? Миналото лято съпруга ми дойде до БГ директно от Дубай през Ливан, а мисля че веднъж в месеца беше и директно Дубай - София. Спряни ли са тези полети вече? Аз не съм много доволна от Турските Авиолинии, но какво да се прави като са ми най-удобни от Джедда.

# 56
  • Мнения: 1 655
ох миличка пази се!
и аз паднах като бях в 3ти месец , но паднах на дупето си!
И онзи горе ни закриля, нищо му няма на малчо.аз винаги вярвам че има някои които ни пази!!!
  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 269
Веси поканите ги направи баща ми за  1 ден.Този път ми я прати като препоръ4ано писмо и доиде за 4 дена.Но когато сме на зар и по DHL.
Сега са супер в консулството.На мен ми говориха на англииски(заради абаята) и бяха много любезни и отзив4иви.Сега ще питам за мъжо как да му изкарам виза дали ще искат покана или не.Тои иска да идва юни в България,а аз му викам по късно малко си по4инем по женски Mr. GreenИскал да ходи в Германия да гледа някои ма4 и след това да доиде.Голям запалянко е.
Елип внимаваи много.И аз имам едно падане в 6-е месец по стълбите от 1-та до последната но по дупе.Мъжа ми така се оплаши, а аз викам за малко да с4юпя стълбите.

# 58
  • Мнения: 1 184
Благодаря ви момичета за подкрепата. Обещавам повече нищо няма да правя до раждането  Laughing. И нашия тати много се уплаши, че ме накара да вземем още едно момиче да ми помага. Сега сме пълна къща у нас и не знам до кога ще изтрая така.

# 59
  • Мнения: 927
4естита Цветница на имениците!!!!! newsm51 newsm51 smile3525
Лек и приятен ден на вси4ки!!!

Общи условия

Активация на акаунт