Мами в арбските страни-3

  • 16 893
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте на всички!
Как ви завиждам че си заминавате. Twisted EvilНа мен Баслгаря много ми липсва,особено като дойде пролет и наближи лято,все на тем ме тгли.За съжаление обаче до авугст няма мърдане от тук.Хем мойта работа,хем на мъжа ми.....,това е положението,ще мечтаем.  ThinkingВие почивайте и за нас!Марийче ти ще му извадиш паспорт само за да влиза в БГ, кой ще знае че го има,то детето си има местния паспорт и е хубаво да си го пази.

# 31
Момичета да ви питам нещо :
Ще празнувате ли Великден?
Боядисвате ли яица и изобщо каво правите за наще празници?

# 32
  • Мнения: 1 269
Аз до миналата година боядисвах яица,но тази ще пропусна.На мъжо не му интересно много много и трябва после сами4ка да си ги 4укна и хапна. Laughing
Ина4е тази година такива бои са пуснали,такива интересни неща за окрасяване и декорация  на яица направо супер.Мен козунаците много ми липстват.Ако продават някъде свиркаите ще си прежаля диетата за един козунак.
Миме ти ако от сега се притесняваш как ще издържиш в България незнам.Не се настроиваи така нали ти казах къде ще те водя като ми доидеш на гости в Несебър.
Аз така се радвам 4е си отиваме(живот и здраве),4е не ме свърта на едно място ве4еО обикновенно като се прибираме от България за Емирствата такъв рев пада.6 години и още пла4а като си ходим.В самолета съм надула гаидата и мъжа ми обикновено се залива от смях и ми гледа сеира. Sad

# 33
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет на вси4ки!
креми , по4вам  от тебе! Peace ами така гледам юнака и тъй като си нямам племенник, дотук се с4итам за новоизлюпена  леля на син4ето ти. поздравления пак за бебешока!  bouquet
да ви завидяли , 4е ще си ходите в бг Party,защото  аз  тази година за пръв път пропускам, но искам да видя и тука много неща и да събере отпуска пове4е за другата година татко ни. по повод великден досега не съм правила, но сега дай боже да дойде колетът да си поиграем с линда над яйцата, и козунак мисля да пробвам, 4е си открих скрити таланти за месене, сега ме юркат за пици и мекици.най-странното е, 4е моя приятелка украинка, приела исляма, продължава християнските традиции и прави нашите  оби4аи, което пък ми прави голямо удоволствие, е та4и миналото си.
елип, отказах се за момента за кой път с гърнето, захладня тези дни и линда се кефи да ми каже и дразни при свършена работа  на пампата.абе трябва да й дойде музата или да види друго дете. 4естито нова къща, това е голямо събитие  да имате пове4е пространство и удобства за бебето.
млн как седите на гърнето цял ден ох да беше седяла барем се нау4и, ам не не ще!
миме отивай си в бг  да си видиш зелените планини и полетата, докато са зелени и многото градински цветя, ох как ми липсва това и морето с капан4етата. и движението , но на първо място "моите" у дома.веселете се моми4ета и заради мене! Hug

# 34
  • у нас
  • Мнения: 660
Kremi_m, пу,пу,пу,да не го урочасаме малкия Сами,ама е много сладък бе.Душицата малка,дано все така да те слушка и папка,че мама да не се тревожи.
Нацелувай му малкото дупе от нас Wink Лелеееее как ми се иска вече да идва време да раждам Hugи да гушкам малко бебче или както казва каката--прясно бебе Mr. Green

# 35
  • Мнения: 927
Аз знам,4е в Спинис, Ум Сукеим продават много не6та за великден. Миналата година има6е и не6то като козунаци даже.
Днес времето тук е дъждовно и ми става о6те по-тъжно, 6тото моето мъжле си тръгна и ми е мнооого мъ4но smile3514 newsm45 smile3514 smile3514 newsm45
Между другото той пътува с австрийските авиолинии. Билета му бе6е на специална цена 2400дирхама. В сравнение с др. линии това е мн. добра цена. Даже турските май са по-скъпи.
Може би тази информация 6те ви е в полза, 6тото сте по пове4ко newsm53 newsm53

# 36
  • Мнения: 1 269
Марси от къде си в България?То хубаво 4е седи  на гърнето но поне да вършеше нещо.а тя само си седи защото се страхува 4е като стане ще се напика както и става.Аз се отказвам с опитите за сега.Като си отидем в БГ пак ще се пробваме.
Веси мерси за информацията,но аз резервирах с турците ве4е цената е 2600 дх.А така през австрия не става ли много дълъг полета?Боя за яица има в вси4ки Спинис.Има даже и нещо като восък да хи нашариш първо и после  боядисаш.
Я ми кажете вие как да спра цигарите.Щото съм патка и пропуших уж за маитап и сега съм като комин.Ако ме осети оня лудия(а тои сигурно знае но мъл4и) ще има да мърморииии Naughty
Я кажете за седенето.Мал4о седи но не много стабилно без упора.Каката седна стабилно края на 5-я месец.Взех да се тревожа нещо Sad

# 37
  • Мнения: 1 655
Момичета аз докато бях в кувеит купих козунакк от сладкарница-La Bagete, нали сега беше католическия великден и филипинците правят козунаци и се продават в сладкарниците!
питаите и ще ви напраят, при мен беше голям куриоз, аз им казвам че искам този сладкия хляб дето са го правили за великден има го и после ама само *сладак хляб* ooooh!, и им обясних че искам същия само че със стафиди и канела и те ми направиха, само че аз порачаь 5 или 6 че сме доста балгарки и те ми бяха порачали, а мажо как обяснява и тои на арабски каво искам, добре че ми угажда!
Ами как го бях луднала за баба марта да тарсим конци! Laughing Laughing Laughing Mr. Green

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
линда седна на 7м и 7 дни представи си , мързелана, и тогава се обърна за пръв път много дебелка беше за структурата си както каза бг  ортопед.и бяхме на диета, ама сега свеки пла4е, 4е е слаба и верно за една година не  е мръднала стои си 12 кг  но 95 см, абе да е висока слаба като мъжо , да не е като мене ве4но на диети.но за мом4енца си е нормално около 7 м и по-късно даже , какво се притеснаваш, като идете при баба  и дядо много ще нау4и, промените са полезни за децата сменят среда, въздух, навици.
млн, аз съм морско 4адо от варна съм.ако ви кажа какво ми се слу4и преди 3 седмици, просто не еза вярване. от 1992г август не пуша изобщо , 4е даже и не понасям дима, а преди малко време така се ядосах и ми се допуши зверски, и запалих , леле като гръмнат мъжа ми, ама знаеше, 4е а е казал нещо 4ерно гледам.повтори се преди седмица пак , явно стресът ми дойде в пове4е и проблемът с бременна ли съм или не и какво ще бъде - 4е като  отперках цигара след цигара и сега ме е страх да не подкарам стария навик като отдушник, тези години  отдушника беше хладилника хахахахаха. спри ги отраз! аз така направих на бас с приятелката ми да си покажа ината.сега съм в 4уденка, но мисля да не се поддам!
креми, ти не спиш ли покрай малкия, хехехе как е таткото?

# 39
  • Мнения: 927
Креми, как се 4увства6 след операцията? Аз се 4удя о6те дали да раждам с операция или нормално. newsm12
Днес ходих на свиждане на 1 приятвлка, която роди в4ера и толкова се успокоих!! Тя е родила с ужасни болки, 12 4аса се е мъ4ила и когато вси4ко свър6ило била толкова превъзбудена, 4е по4нала багаж да събира. Днес си се разхожда6е усмихната все едно ни6то не е било smile3521 smile3521 newsm44 МА6АЛЛА!!!

# 40
  • Мнения: 1 269
Така си и помислих 4е си морско 4едо,защото споменаваш 4е ти липстват капан4етата и морето.И аз съм морско от Несебър  Hug
пОжелавам ти от сърце  едно бебео4е и не пали цигари щото аз така по4нах.Уж на маитап.Да правя компания на брат ми Embarassed
Крреми и Халид беше такъв като бебе и още си е де,не пла4е само спинка и се смее.На маика кротушкото(пу пу).
Веси защо операция?Ако нямаш проблеми и вси4ко е наред роди си нормално с епидурална упоика.Възстановяваш се много бързо  и изобщо не боли.Ти си знаеш де,но аз от опит да кажа.Какво е бебенцето разбра ли?Сигурно ти е много мъ4но за таткото.А пък на него представям си Cry
Аз дове4ера ше спя на зака4алка 4е съм изгоряла и ме боли.Уй се мазах за тен а съм рак  Sick

# 41
  • Мнения: 1 655
Vessy Ако нямаш медицинска причина си роди нормално, все пак секциото е стомашна операция, доктора ми каза че трябва 1 година да се пазя да не вдигам тежко, аз се изправих на крака на 3я ден с много зор, а при нормалното е на същия ден, въстановяването е по барзо при нормалното раждане!парвия ден след секциото бях като мумия , не можех да мрадна и см дори, и бях с катетар което е ужасно(да пишкаш в една торбичка), всичко ме болеше, 24 часа да не се мраднеш, мускулите ми бяха като атрофирали, не искам да те плаша, кармата ти идва на 4тия ден , а на нормалното на първия.
Успех за раждането,  аз не мога да повярвам че почти  я няма тази болка вече!  bouquet

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 09:46 от Kremi_m

# 42
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Веси, можеш ли да го питаш какви са били самолетите и как точно е пътувал с австрийските. ние ще резервираме със сингапурските за сега. на същите цени са като турските, но самолетите до Истанбул са от огромните Боинг и са много удобни. всеки си има телевизор и седалките са по-големи.
ще пренебрегна малко чувствата на тати и ще взема да пътувам в началото на юни. аз по принцип съм оптимист и положително настроена за всичко, но знаете как е след раждане. миналата година много ми се събра.
Веси, не се настройвай за операция предварително. на мен ми сложиха нещо в сиситемата(идиотката-забравих какво, но ако искаш мога да си видя картона ) за бързо разтваряне, защото на 4 см почти ми изтекоха водите и нямах контракции. родих за 2-3 часа без кой знае какви големи болки. седнах си на същата вечер и бързо забравих за всичко. даже след месец забравих и какво е да си бременна.
и мен ме навиваха за секцио заради диоптрите, но добре, че избрах нормално раждане. колкото и да казват, 4е не боли, после си боли и се възтановяваш седмици.....

# 43
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
докато не съм забравила!
в Трейд сентър 8-ма палата има голям сейл на домашна електроника. ако на някой му се харчат пари Wink
ако имате ABM AMRO намаленията ще са още по-големи.

# 44
  • Мнения: 1 269
Миме то4но от това наи боли от ампулата за бързо разтваряне.Тогава имаш контракции на много 4есто които са по продължителни и много болезнени.И на мен ми сложиха такава ампула в системата и родих за 4ас и половина но имах епидурална упоика и нищо не усетих.Третото живот и здраве пак така Laughing
Аз днеска свърших работата при консула.ПОдадохме апликеишъните за визи и след 3 дена са готови.Интерсното оба4е е 4е този консул остана много у4уден защо баща ми е правил покани при условие 4е аз съм БГ гражданин.Викам е как без покани.2 години ве4е и все 4рез покана вадя визи.Не нетрябвало.Глупаци.всеки си прави каквото иска.Само дето разкарвах баща ми да ходи по нотариуси и други държавни простотии.Консула ми предложи да направя на малкият само  Бг ЕГН без паспорт.Не знаеш вика каво ще стане след 10 години,може да разрешат двоиното гражданство,а българско лесно не се взима.Та като се върна ще се заема и с това.
Миме на мен ми се хар4ат но не за дом електроника.Виж за обувки или дрехи няма да откажа Mr. Green

Желаещи за плаж утре?

Общи условия

Активация на акаунт