Добър ортодонт в София?

  • 24 292
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 849
Вероятно е леко отклонение от темата, но ако на някого му се чете за личността на най-успешния (в световен мащаб) български ортодонт - http://www.lifebites.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84-%D0%BC%D1%83%D1 … 0%BE%D0%BD%D1%82/. А между другото, той е в София. Все още практикува, така че поне за сложни случаи вероятно не е зле да се има предвид...

В този смисъл, искам да кажа, че България определено може да се похвали с добри специалисти в тази област (не визирам само него, той определено има и много добри колеги и студенти). И това определено е нещо, което трябва да се знае!  Simple Smile

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Някъде прочетох за д-р Надежда Куюмджиева. Имате ли някакви впечатления от работата й?

# 17
  • Мнения: 2 051
Лекувала съм при д-р Мутафчиев - въобще не съм доволна. Изцяло грешно лечение при мен.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 926
Включвам се пак, защото се оказа, че проблема на дъщеря ми не е бил решен напълно от Лаура Андреева.

Аз пък в същото време носих 3 години брекети при нея и накрая отидох да чуя и други мнения. Оказа се, че само съм си загубила времето и парите...

Така че силно НЕ препоръчвам Лаура Андреева

# 19
  • Мнения: 8
Бих препоръчала др.Галина Белева!

# 20
  • Мнения: 14
Много силно препоръчвам д-р Хунджев. Ходих при него за брекети и съм изключително доволна. При мен имаше и вадене на зъб. Цялото лечение отне година и 4 месеца, а не бях никак лесен случай. Прави и апаратчета за деца. Млад е, но е много кадърен и е запознат с последните техники в ортодонтията. Има и подход към хората. Ето сайта му: http://www.breketisofia.com/.

# 21
  • Мнения: 180
Дъщеря ми скоро ще е на 12 и от повече от година вече е при ортодонт др. Мария Лекова. Лечението все още продължава, така че не мога да споделя впечатленията си от крайния резултат, но до тук докторката е изключително точна, коректна, мила с детето, всичко е навреме, не се чака при записан час, кабинета е нов и много хубав, и се намира на удобно място. Дотук всички говорите за шини,  а при нас става въпрос за брекети.
Кабинета се намира в кв. Кръстова вада, казва се 2bdent dental clinic, тел. 02 468 83 33

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 20
Бих препоръчала др.Галина Белева!

Подкрепям за д-р Белева!
Ето какво се случи с мен:
Привет!
Пиша с едно предупреждение и една препоръка:
Предупреждението, макар да е стар пост, но се надявам пък други дами занапред да прочетат и подминат ортодонтът, който ще опиша.
Д-р ПАЛМИРА Алагьозова http://dr-palagiozova.business.bg/. НЕ Я ПОСЕЩАВАЙТЕ, НЕ СЕ СВЪРЗВАЙТЕ НИКОГА С НЕЯ. Има кабинет и на бул. А. Стамболийски в гр, София, както и в гр. Мездра, но там не знам адресът. Въпросната се води някакво светило. Нося брекетите й без да ми е издала нито план на лечение, нито нищо. При Работи ужасно грубо, всеки път си тръгвам с цепнати устни. При въпроси от сорта на "колко време още има" или каквато и да е било друга информация, която бихте пожелали да имате от нея - НЕ ЧАКАЙТЕ. Отговаря заядливо и сопнато. Вчера бях на "натяане" и след като попитах, когато ще ги махаме, отговорът беше "Когато на теб ти хареса как изглеждат зъбите ти". Никакъв професионализъм, никакъв адекватен отговор. Окалпази и сестра ми, но за жалост вече и аз бях сложила при нея брекети и все още съм с тях. След като свалиха брекетите на сестра ми, я държаха цяла СЕДМИЦА без ритейнери, докато й станели готови. Естествено зъбите й се поразместиха и язък за 3те години в които ги носи. Ест. Алагьозова НЯМАЛО КАКВО ДА НАПРАВИ, защото вече била свалила брекетите и зъбите й били добре подредени.
Ядосах се много и така след много разучаване и търсене стигнах до:
Препоръката - Ортодонт Белева тел. 0884 789 333. Понякога не отговаря, защото е много натоварена. Кабинетът й е в една от преките на Дондуков.
Пратих сестра ми там да я оправят. Белева каза, че реално зъбите й били подредени добре, но поради мърливостта на Алагьозова да не й сложи ритейнери веднага, сега ще си ходи с леко криво първо зъбче.
Все пак сестра ми се сдоби с ритейнери от Алагьозова, които напомняха на шините от едно време в училище.
Благодарение на Белева се сдоби с хубав ритейнер който е като прозрачна обвивка на зъбите, както и долен ритейнер който ще стои поне 6 години от вътрешната страна на зъбите, за да ги държи прави.
Много напреднах с текста. Извинявам се за което. Ако имате въпроси не се притеснявайте да питат

Общи условия

Активация на акаунт