Професионални серии за коса - тема 72

  • 70 011
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз като новак в изпозването на професионални продукти мога да кажа че до този момент съм видяла много добър ефект от ботокс ампулите, тях ще ги повторя. Много добре ми се отразява и цялата серия Митик ойл - шампоан, маска и олио - косата ми става гладка и подредена. Като чели по-добре ми се отразяват ходратиращите серии или просто не съм намерила моята протеинова  Thinking Mr. Green

# 16
  • Мнения: 762
Благодаря за новата тема   bouquet

Кой е любимият ви продукт, без който никога не оставате?

За съжаление нямам определен такъв, защото гледам винаги да ползвам нещо ново и не съм повтаряла засега продукт. Може би коприната на Чи бих си взела отново Simple Smile


Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 10:27 от MaRin4et0

# 17
  • Мнения: 762
През изминалата година любимият ми продукт,без който никога не оставах е Philip Kingsley Elasticizer и Philip Kingsley Preen Cream . За косата ми която е изрусена и постоянно изправям с преса това се оказаха (за сега) идеалните продукти.

# 18
  • Мнения: 191
Благодаря за темата. Аз съм нова сред вас и чета основно, така че не мога да кажа за любими продукти. Нямам много. Embarassed Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, момичета и Жана, благодаря за новата тема  Hug

Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Като все още нова в професионалните серии, за 2-3 седмици успях да ползвам няколко, не малко неща, за да установя, че за момента на косата ми най най-добре е комбинацията от шампоана Афоджи за изтощена коса + реконструктора им със зелен чай, който е просто страхотен  Heart Eyes Накупила съм и много финиши, но определено, тези които ще са постоянни са Л2 и терапевтичния спрей на Афоджи, хем леко маслен, хем много лек, попива в косата... но е важно да отбележа, че моята не е много суха в краищата.

# 20
  • София
  • Мнения: 583
Благодаря за новата тема!  bouquet От известно време само чета и не се включвам в дискусиите, поради липса на време, но благодаря за споделеното мнение на всички!
Любим продукт без който вече 3 години не оставам е Мароканойл олиото. Винаги имам налична и маската Макадамия, серията Денсифик, от както излезе и цимент термика.
В момента водя борба със себе си, за да не си купя маша за коса и да си изгоря тънката права, естествено руса, но и вече боядисвана коса.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 368
Благодаря за новата тема  Hug!
Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Вече не оставам без подхранващата и възстановяващата серии, както и термозащитата на Напура.
Между тях пробвам различни други варианти от чисто любопитство  Crazy.

За финиш ползвам митик ойл за всеки тип коса, но напоследък не ми харесва резултата. Коста става като изпръхнала  Sad.  Замислям се за аргановото олио на Наши  Thinking Дали пък няма да утежни?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате?
За мен това са:
- реконструкторът на Афоджи със зелен чай /досега съм изхабила поне 5 шишета и имам едно в запас/  Grinning
- ботокс ампулите на Лореал
- стилизиращия крем на Керастаз Форма Фатале, който аз ползвам не по предназначение, а за намачкване на косата и за оформяне на чупките

# 23
  • Мнения: 2 726
Привет и от мен в най-любимата ми тема  Hug

Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?

Не оставам без коприна на Чи, спрей-балсам L2 на Лакме, за втори път си взех и аргановото олио на Наши, шампоана  Иноа на Лореал, шампоан и маска Архитект на Керастас.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 154
Любим продукт (или тип продукти) без които не оставам са протеиновите серии. възнамерявам на постоянно въоръжение да ми бъде спреят на Редкен КАТ Протеин. Също така гледам винаги да имам някакво олио за коса и добра термозащита (протеинова по възможност).

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
aDaMaNt^
Благодаря ти   bouquet


Обмислям термо крем и серум/ олио, което да е малко по-гъстичко за извънредни сухи дни  Joy
"Крем" го подчертах, понеже, които ме следите редовно, знаете- косата ми не обича кремове. Но за термо защита мога да направя изключение, а и обичам да слагам и крем, и спрей за защита, за по-сигурно  Mr. Green

За по-тежко олио отхвърлям Макадамия, Мароканойл, Аргана на Лакме.
Чудя се за Еликсир ултим, Аргановото на Наши ( tedi133 ме зариби  Blush) или еликсира на Вела Luxeoil  Thinking Някакви препоръки и предложение?  Praynig Praynig
Аз не мисля,че олиото Еликсир ултим е особено тежко - имам предвид класическото жълтото.Не утежнява освен  може би ако не се прекали с него.Поне аз така го усещам на моята нетретирана коса.Незнам дали за една по-третирана коса няма да е слабичко.

Последна редакция: ср, 10 дек 2014, 13:32 от maksimka

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 765
Здравейте и от мен!
Кой е любимият ви продукт ,без който никога не оставате?
Нямам опит с много продукти все още, но това което ползвам по-дълго време и не бих сменила за сега е сметаната за коса на Милк Шейк.Косата ми е тънък косъм и не понася финиши,но сметаната е лека, а в същото време дава невероятна хидратация при мен.

# 27
  • София
  • Мнения: 209
Здравейте, момичета. Смятам, че любимият ми продукт е ДПШ на Label m! И преди съм писала колко съм доволна от него. Други любими нямам в момента, тъй като гледам да ползвам по-разнообразни продукти и да  експериментирам . Малко ще се отклоня от темата и ще ви споделя, че в момента косата ми е на вълна хидратация.  Както и вие писахте (и аз имах възможността сама да се убедя) 2-мин.  р-р. в началото на ползването изглежда лек продукт, но много лесно може да се прекали с него. В комбинация с р-ра с зелен чай получих така желаното напронеинчване. Пожелавам ви усмихнат и успешен ден!  bouquet

# 28
  • Мнения: 429
Здравейте, не знам дали въпроса ми е за тази тема, но много искам да си боядисам косата с професионална боя. Гледам ги в ЗР, спрях се на Лореал или Велла, но честно да ви кажа не знам дали ще се справя в домашни условия. Притеснява ме какъв оксидант да си взема, една боя ще ми стигне ли, като косата ми е средно дълга, под раменете, гъста. Извинявам се за дългия пост и ще се радвам за съдействие, може на лични  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 864
Любими продукти, без които не оставам - оранжевия и розовия концентрат от Fusio дозите на Керастаз, силно възстановяващата маска на Shu Uemura, някакво олио за коса, обикновено Еликсир Ултим за боядисана коса. Отскоро сметаната за коса на Milk_shake и двуфазния серум за краища Lipidium.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт