Професионални серии за коса - тема 72

  • 70 006
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Охх лелее, tsveti4kaaa, косата ти е като бижу на главата  Heart Eyes

Не знам по принцип дали е за тук, но изучавам по старите теми, и гледам че преди 3-4 теми сте коментирали, по-скоро сте се чудили за крема jelly на Лореал за естествено изсветляване. И аз му се чудих и го ползвах накрая, преди около 2-3 месеца - много съм доволна!!! Понеже не знам дали все пак е за тази тема, ако някой се интересува подробно може и на ЛС, дано и аз започна да съм полезна с нещо Peace Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 2 435
Магнолия, едно огромно Благодаря за помощта и търпението към начинаещите в темата

Ще продължа с Лореала, но не знам защо съм предубедена към марката като цяло....
Понеже от скоро ползвам професионални продукти, гледам да не комбинирам различни серии, защото не знам как ..... Имам Денсифик концентрата – и не знам как да го ползвам, затова си стои ....
Когато ползвам маска или балсам винаги косата ми става по-мека и без обем, отколкото ако я оставя само на шампоан. Аз  слагам шампоан само веднъж на едно измиване, не знам правилно ли е .... принципно косата ми не е омазнена, но не ми харесва как стои на третия ден ...

Магнолия, дали ще мога да ползвам ампулата на Напура за възстановяване на фликулите с NAPURA S|0 Anagen Шампоан за допълнително израстване на косата
 ....
 По темата не мога да коментирам .... за сега

# 47
  • Мнения: 2 005
Не оставам без продукт без отмиване - KÉRASTASE ELIXIR ULTIME  или SHU UEMURA ART OF HAIR ESSENCE ABSOLUE
Последно си поръчах Митичното олио ( най-вече заради разликата в цената с Керастас и Шу ) , но не ми допадна. Мисля че ми идва леко ( в сравнение с цитираните ) за изтощените ми от кичури краища Sad

Друг продукт, без който не съм оставала е сухият шампоан. В последната година не съм изневерила на Philip Kingsley One More Day

# 48
  • Мнения: 1 117
Casual
Philip Kingsley One More Day, как го ползваш този шампоан? Аз веднъж опитах и не се справих и затова си стои в шкафа....

# 49
  • Мнения: 66
Здравейте! Simple Smile
В момента в Златна рибка шампоаните на Kerastase са намалени. Сега моят на Кеune е почти накрая и искам да си поръчам някакъв друг. Та може ли да ми препоръчате някой от сериите Kerastase? Moята коса не знам като каква да я определя. Омазнява ми се за един ден в корените, краищата са ужасно сухи, накъсана ми е цялата..не знам към коя серия да се насоча. Моля ви за малко помощ!  Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 9 213
Не оставям вече година и аз като Кежуал
без
http://www.lookfantastic.com/shu-uemura-art-of-hair-essence-abso … 0ml/10557362.html
и без
http://www.lookfantastic.com/shu-uemura-art-of-hair-satin-design … 0ml/10560425.html

каквото и друго да ползвам тези 2 са ми първо едното издухвам я малко и после олиото и после доизсушавам Wink

И да кажа обхвана ме някаква луда треска по време на черния петък и си изпонакупих хххххх броя нови продукти и сега ги пробвам поетапно.
Като си гледам "плячката" Joy сигурно до края на Февруари ше пробвам.
Да похваля една марка за която не съм срещнала коментар... в Арлен имаха -50% и си викам да хвана да се прежаля Wink и изпонакупих няколко продукта
какво ползвах онзи ден и съм очарована
този ш http://arlen.bg/product.php?ProductID=223
в комбинация
http://arlen.bg/product.php?ProductID=230
с тази маска резултат обем хидратирана от корена до връхчетата, без да хвърчи и се усеща по дебела на опашка косата ми е много зле принципно цъфтящи сухи крайща

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
elssssss, аз бих ти препоръчала този - http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … n-de-force-250-ml, много подобри състоянието на косата ми преди години; много момичета са доволни и от http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … architecte-250-ml  bouquet

# 52
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Момичета, Milk shake от кой сайт си поръчвате? Не ги намирам никъде като марка....

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Кой е любимият ви продукт,без който никога не оставате ?
Термал протектора на Lee Stafford който за съжаление се спря от внос  Sad Имам една последна бройка и си я пазя.
Иначе цимента на керастаз е с постоянно присъствие в моя шкаф Peace Peace

# 54
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема   bouquet

Продуктът, без който не оставам е Л2, всичко друго е заменяемо.

Здравейте, не знам дали въпроса ми е за тази тема, но много искам да си боядисам косата с професионална боя. Гледам ги в ЗР, спрях се на Лореал или Велла, но честно да ви кажа не знам дали ще се справя в домашни условия. Притеснява ме какъв оксидант да си взема, една боя ще ми стигне ли, като косата ми е средно дълга, под раменете, гъста. Извинявам се за дългия пост и ще се радвам за съдействие, може на лични  Hug
Вела Колестон Перфект е страхотна боя! Какъв цвят искаш да постигнеш, каква ти е основата, боядисвана ли си досега?

# 55
  • София
  • Мнения: 3 862
Milk_shake преди години съм поръчвала онлайн от някой от английските сайтове, но сега не мисля, че го предлагат. Аз купувам от фризьора. За боя - ако изборът е само между Loreal и Wella, бих заложила на Wella.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 205
Не оставам без продукт без отмиване - KÉRASTASE ELIXIR ULTIME  или SHU UEMURA ART OF HAIR ESSENCE ABSOLUE
Последно си поръчах Митичното олио ( най-вече заради разликата в цената с Керастас и Шу ) , но не ми допадна. Мисля че ми идва леко ( в сравнение с цитираните ) за изтощените ми от кичури краища Sad

Друг продукт, без който не съм оставала е сухият шампоан. В последната година не съм изневерила на Philip Kingsley One More Day

сподели моля те повече за този сух шампоан

# 57
  • Мнения: 699
И аз благодаря за новата тема  bouquet
И понеже съм прохождаща в проф.козметика за коса, все още нямам необходимият опит , но засега любим ми е Двуфазния балсам Л2 на Лакме.

# 58
  • Мнения: 3 419
Здравейте!
Имам мостра на Лукс ойл еликсира на Велла, днес ще го тествам и дано ми допадне.
Колебая се между него и аргана на Наши  Thinking



Някой може ли да ми каже новият Нектар термик на Керастаз с по-концентиран състав ли е от преди(по-хидратиращ), нали с нова формула.
Или по-добре Митик ойл с киминона?




tsveti4kaaa, косата ти е Р–А–З–К–О–Ш!!!!

# 59
  • Мнения: X
Руса мама , все се каня да те питам - с тази хидратация, с която действаш постоянно от едно известно време,как си с обема ? Чудя се да си взема ли червения шампоан на Тиджи ( имам само балсама ) , ама напоследък не го докарвам на обем,та да не изчезне съвсем ?
За термото на Митик ойл само ще ти кажа,че е много хубаво,но малко повече да се сложи и веднага утежнява  Peace.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт