Ин витро център Стефанов

  • 132 532
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 459
 Здравейте бъдещи и настоящи пациенти на д-р Стефан Стефанов. След като доктора вече не е част от екипа на КИРМ Плевен мисля, че ще бъде полезно сами да събираме информация за новата му клиника и екип тук. Нека всеки който, вече има впечатления, информация и въпроси да сподели в настоящата тема! Ще  бъде полезно на много от нас Wink Успех на новата тема....

Адрес на сайта на клиниката:  http://invitrotrakiya.com/

Последна редакция: чт, 06 ное 2014, 18:19 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3 406
Хайде срамежливо да се запиша в темата  Embarassed
Пожелавам на Док и на целия му екип много успехи!
Надявам се тази клиника наистина да бъде насочена към пациентите, да се гледа на нас като на хора, а не като на поредната бройка. Дано съумеят да запазят равновесието и да не заприличат на останалите пренатоварени клиники!
Засега съм с добри впечатления. Влизам на определения час, отделя ми се достатъчно време, отговаря ми се на глупавите въпроси, които задавам, обяснява ми се. Док се отнася с внимание и търпение. За напред ще видим как ще се развиват нещата.
Успех на всички момичета, които се борят за детенце!   bouquet

Последна редакция: вт, 04 ное 2014, 18:11 от tanzu

# 2
  • Мнения: 2 501
Успех и от мен на док и на всички, потърсили помощта му!
Танзу, дано в тази клиника и при нашия лекар е твоя късмет!  Hug

# 3
  • Мнения: 127
Аз съм със Стефанов още от Плевен и сега съм супер доволна, че докато ми излезе заповедта от фонда няма да ми се налага да пътувам, а само ще правя кратки разходки до неговата клиника. Във вторник съм на преглед и ще споделя впечатления, защото аз лично все още не съм ходила там, ще поразпитам за екипа и т.н. Ако някой има нужда от нещо което мога да свърша аз, като ходя там, да пише. Приятна вечер.

# 4
  • Мнения: 3 406
Благодаря Кей, дано!   bouquet

# 5
  • Мнения: 647
Здравеѝте момичета и аз се присъединих към пациентките на д-р Стефанов.  Онзи ден бях на преглед и тоѝ ми изписа противозачатъчни като ми доѝде и после каза да отида към 5-6 ден на преглед и че ще правим класическо ин витро. Наясно ли сте как протича една такава стимулация. Благодаря ви предварително.

# 6
  • Мнения: 459
Не се притеснявай etaa, всичко ще бъде наред. Доктора изписва противозачатъчни за един месец, после ще ти изпише и Декапептил и необходимите стимулационни препарати. Всичко ще ти бъде обяснено, дори написано по дати, за това ти няма за какво да мислиш само трябва да спазваш това което  ти се каже. Ти по фонда ли си или със собствени средства ще правите ин витро? Успех ти желая и не се притеснявай, няма нищо страшно  Hug.

# 7
  • Мнения: 127
Докато четох една неприятна история на пациентка на Стефанов, ми направи впечатление, че е сменено името на клиниката. Това е сега http://invitrostefanov.com/
 Надяван се, да е за друг Стефанов, но едва ли.....

# 8
  • Мнения: 459
Да, наистина е сменено и аз вчера забелязах, но доктора е един и същ. Сега и темата ни е с неточно име.

# 9
  • Мнения: 2 501
Belga, каква неприятна история? Би ли разказала?
Честно, досега никога не съм чувала за неприятни неща около доктора и ме заинтригува.
Не, че няма разочаровани. Всеки боготвори лекаря, при когото е успял и обратното.

# 10
  • Мнения: 127
Да, наистина е сменено и аз вчера забелязах, но доктора е един и същ. Сега и темата ни е с неточно име.
Не можеш ли да смениш името на темата.....ако не става, освен да си направим нова.

# 11
  • Мнения: 127
Belga, каква неприятна история? Би ли разказала?
Честно, досега никога не съм чувала за неприятни неща около доктора и ме заинтригува.
Не, че няма разочаровани. Всеки боготвори лекаря, при когото е успял и обратното.
Във Фейсбук, в групата "Бебета инвитро", Йорданка Кръстева е публикувала историята си, която е доста неприятна. Ако не си член на групата, ще я копна и ще я публикувам тук.

# 12
  • Мнения: 2 501
Прочетох историята. Не разбрах много какво се е случило, освен, че фоликулите са се спукали преди пункцията. Не разбирам много, ама как са се оплели матка и яйчник, не ми стана ясно.  newsm78

# 13
  • Мнения: 459
Съчувствам на момичето и съжалявам, за развоя на събитията при нея. При мен в деня на пункцията също имаше"изненади". От 12 яйцеклетки, се оплодиха 2, а останалите били незрели, т.е. извадени са по-рано. Това много ме разочарова, но поисках  обяснение и д-р Стефанов беше така любезен да ми обясни подробно защо е постъпил така. Аз му се доверих и не го виня, щом така е решил за мое добро, а е можело да не се стигне до трансфер заради лигавицата, ако бяхме изчакали яйцеклетките. За това разбирам пациентката за недоволството й, но от друга страна ако това е застрашавало здравето й, то значи , че доктора е взел правилното решение за нея.
И все пак всеки си има мнение и начин на мислене. Сега тя решава дали продължава с него или сменя доктора. Нормално е да има както доволни така и недоволни, равновесието на природата.

# 14
  • Мнения: 3 406
Белга, а от къде имаш информация, че лекарят е бил точно д-р Стефанов? Защото аз не виждам дамата да е написала името на лекаря си, нито клиниката.
Съжалявам за това, което се е случило. И се надявам тази жена да има силите и куража да продължи да се бори за свое детенце. Пожелавам и успех, най-искрено!

НО
"пльоскането" просто ей така на някаква информация лично според мен не е много коректно.

Общи условия

Активация на акаунт