Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 189 377
  • 328
  •   1
Отговори
# 30
Zdraveite!
Az sym na 23, ne sym rajdala i vi pisha po povod krioterapiqta na d-r Antonina Radeva. Tazi gospoja e naistina vyrha na liubeznostta, moje i na istina da e plakala s nqkogo si tam, naistina e mnogo mila i e lesno da se zapalish po neq. No kato cqlo rabotata i e da ti obqsnqva na dylgo i shiroko kakvo i zashto ti izpisva, dokato horata pred kabineta i visqt s chasove, nai - malkoto zashtoto tq vinagi idva s 1 chas zakysnenie za rabota. Nqma da komentiram faksta che 1 godina me typka s hapcheta deto ne sa mi za problema, v kombinaciq s tonove folieva kiselina, hranitelni dobavki i ribeno maslo ?!?!?! Vyrha beshe kato s edin meden glas me zaubejdava kolko bezvredna i byrza i efektivna procedura e krioterapiqta. A istinata e, che studyt nanasq absoliutno syshtite porajeniq na tykanite kato goreshtinata. I za svedenie na gospojata, koqto tvyrdi che nqma problem da se gori ranichka na nerajdali jeni, tova ne e taka, zashtroto sled izgarqneto protichat procesi na zarastvane, pri koito moje da se zapushi otvora na fiikata na matkata. I idi che zabremenqvai! Vsichko tova moje da vi go obqsni mnogo po - dobre d-r Svetoslav Uzunov, koito e ginekolog - onkolog i tiq ranichki sa mu specialitet:) toi me izlekuva s edni globulki, i veche 1 godina problemyt ne e recidiviral. Da, vzima poveche pari, no pone ne gleda da ti gi vzeme posredstvom glupavi proceduri. D-r Radeva si e kupila skyp aparat i gleda da si izbie parite. Neka da ne e na nash gryb!

# 31
мила Веси83.искам да отбележа,че в поста си иронизирам това,че някои се възмущават от криодеструкцията.но те горките не знаят,че това е варианта за нераждали жени,защото горенето на раничката наистина води след себе си лоши последствия.аз самата съм жертва на тях и благодарение на това(горене),сега не мога да имам деца.осинових си най-прекрасното дете на света и съм щастлива.но моля ви,защо плюете радева,че изписвала фолиева киселина?мили мои,едва ли знаете колко полезна е тя за бъдещите майки!лекарства за 200 лв?ами да-скъпи са лекарствата,впредвид сексуалната ни култура,90% от хората имат гъбички,течения,трихомони,хламидии и куп бацили,които се лекуват при 2 партньори.не виждам личната облага на Радева ако ви изписва скъпи лекарства.чакали по 2 часа!ама не ви е кофти,когато ви обръща нужното внимание,затова не го приемате.и как след като всички познати ви лекари ви държат по4-6 минути и бързат да ви изпратят.съмнявам се,че има някоя от вас,която да зне,че д-р радева често стои до 10-11 вечерта,за да не върне хора,които са чакали часове.ще кажете за да им вземе парите!еми не!голяма част от тези жени са с направления,дамата,която казва,че благодарение на всички тук знае,че няма рак,(дано да е така)-миличка,знаеш ли колко жени умират от рак на шийката на матката,без да знаят за това?но всички ние си казвамеІна мен това не може да ми се случи!искрено ти пожелавам да е така!ще пиша скоро пак,но моля ви,не сипете обиди,неподплътени с доказателства и информация.успех на всички

# 32
  • Мнения: 1 640
Д-р АНТ.РАДЕВА естествено получава процент от покупката на лекарствата и то не малък.Естествено ,не само тя,има и други подобни "лекари"!  А защо съм толкова сигурна,може би се питате?! Ами имам близки роднини-фармацевтка в ап-ка до Окръжна и дилър във водещ  аптечен склад.Нещата са повече от навързани.А ти ,Майя,си наивна и благодарение на такива като теб Радева си купува най -скъпата козметика за коса и лице.Бях зад нея и чаках да приключи гол.си покупка в аптека Марешки-Младост-поликлиниката.30 мин досажда с глупави в-си на аптекарката и накрая вече щях да я фрасна.А аз чаках с малкото си дете заради спешна  за мен мед.козметика.Д-рката видя,че бързам,че детето не се спря на 1 място,но не престана да досажда и да раглежда 100 продукта,само дето не се намаза с тях още в аптеката.Вбеси ме!

# 33
Здравейте,

Аз от днес правя опити да се регистрирам, но само получавам писма без активиращ код - вече 2 пъти :tired :whistle Sad както и да е, много ми харесва този форум и макар,че не съм майка ( ще ми се скоро да стана Simple Smile ) се радвам да споделям мнение с други жени. За черния списък ма гинеколозите във Варна Simple Smile
нека и аз добавя някое именце, може ли?

1. Бочева - клиника ЕВА - обърка ми някви пъпки, които ми се бяха появили, понеже се бръсна и съм ги разранила допълнително и хоп - КОНДИЛОМИ...
мда, ще ме горяла с киселина нашта..ужасс... но имах и течение, та я питах няма ли да се повлияе от микотичния крем, НЕ.
Не, ама ДА. И като отидох на вторичен, викам - май намаляха кондиломите?? А, ама те не са били кондиломи...( а тъй ли? )

2.  Георгиева - ЕКВИТА - лекува ме милата за бяло течение - " то е често срещано"  и без изследвания никакви - Флуконазол..( който след 1г. се оказва, че не действа на гъбичката Candida Krusei, която ме бе нападнала! ) имала съм поликистозни яйчници - ама малко било, я вземи противозачатъчни.. добре

3. Пенка Шопова - тая бабка пък ми я хвалеха, аз като я видях се уплаших, ама викам чеки ся, тя разбира жената! Да, много даже...
За течението - ново лекарство Ломексин - бях чела за Орунгал - питах 1 гинеколог от София по email - не, то било СТАРО! Да не говорим, че за първи път в живота ми ПО МОЕ НАСТОЯВАНЕ се пусна изследване на секрета, абе нямам думи !!! Тя нямаше намерение да ме изследва!!!
Не ме излекува, на вторичен преглед - а, пак течение - "АМА ТИ ДА НЯМАШ ДИАБЕТ???!!!!"  - как да коментира човек тая реплика - дори и аз се светнах, че бабката не е в час ИЗОБЩО!!! Викам - не, доколкото знам. - Нямаш ли диабетици в семейството?? ( че то кой няма ) - я отиди да се изследваш, че ако е диабет... направо ме втрещи казвам ви. Рекох си спокойно, не се шашкай, че ще си докараш диабет от стрес! 
Викам добре, а течението ? Ами... Гиназол - вагинален крем еднократна доза! Аз - само това ли??? Да, ЧАК СЛЕД МЕСЕЦ МОЖЕ ПАК ( хаха, отново лъжа, както се оказа после! ) АЗ Я ПИТАМ - ами крем няма ли нужда - ами мажи се. Ами приятеля ми - ами и той. хихи.. егати!

Като излезнах си казах : чао, бабке! Отидох при личния и му викам кажи ми друг гинеколог!

- Евгения Георгиева - практикува на Илинден 33.
Направи ми добро впечатление от първия преглед - аз директно и разказах горчивия си опит от предните, изслуша ме и като чу Candida Krusei, директно ми каза - ОРУНГАЛ, с което много ме зарадва!!!
Почна да ме лекува, дотук добре. При първия преглед исках да ме види на видеозон, защото не ме бяха гледали от мин. година - оная Георгиева - номер 2 Simple Smile
тя каза: ако преценя при прегледа ( направи ми неприятно впечатление, че ми отказва - не е ли ако искам аз? , по здравна каса бях - с направление от личния ) пусна ми изследване иначе и като и занесох резултатите и казах, че са ми казвали , че имам поликистоза и искам да ме види на видеозон - каза добре, сега не може, следващият път. Добре..

НО дойде деня на вторичния преглед - вследствие на нелекуване на партньора ми и секс без предпазни средства отново имах течение! Отидох аз, не стига, че влезнах с 15 мин, по-късно от запазения час, ами и се държеше сопнато. Казах и че искам да ме види за поликистозата на видеозон, а тя го извъртя кога ми е последния цикъл, има ли вероятност да съм бременна> ами да. Ами да си направя тест! Аз обаче повторих, че искам да ми вземе секрет, а и на видеозон да ме види. И тя ми вика: а, и видеозон и секрет??? И аз - да, нали по Здравна каса може всичко! А тя ми възкликна: А  вие знаете ли на мен колко ми плаща Здравна каса!!!
( щях да падна, хора! Едва ли не ще и се моля да ме прегледа на видеозон???!!! ) не мога да го оправдая по никакъв начин..Взе да се заяжда после - ама пълен ли е пикочния мехур - еми не е - Да, ама трябва да е - викам не знаех. Нищо, нищо - прегледа ме хеле.

После ми каза да си изследвам хормоните - струвало 12 лв на вид, 4 бр. трябвало. Аз викам - ами по Здравна каса?
Трябва да чакаш 3 МЕСЕЦА ! - Кажете какво е това????Питах личния - той ми вика, объркала си се - 1 месец е- хаха, не съм глуха, аз повторих и тя каза 3 МЕСЕЦА!!! Сега кво да ходя за друго направление за гинеколог, да ми пуска изследвания, че после и за хормоните....
Не знам вече... Ако имате мнение за тази Евгения Георгиева ще се радвам да го чуя!!!

Благодаря ви!

Insatiable

# 34
Извинявам се за грешката - цитираната от мен под номер 2 гинеколожка не е Георгиева, а Йорданова!!!

Ивзинявам се още веднъж на д-р Георгиева, ако има такава в МЦ ЕКВИТА.

# 35
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да се изкажа и аз
1. Д-р Давидков - лекува ми повече от 6 месеца гъбички и раничка на шийката.Много велик, много компетентен..всичко много ... оскуба ми перата а и на всичко отгоре без секс ме държа 6 месеца. Бях почти пред развод.Мъж ми се чудеше къде хайманя за да имам всички тез проблеми. Попаднах на друг лекар, който се фана за главата. 6 м лечение за гъби, а аз бъкам от гъби #2gunfire #2gunfire За два цикъла гъби и раничка нямаше. За парите няма да споменавам.

2.Д-р Евгения Георгиева - ул. Илинден След направена фоликуметрия заяви че нямам функционални фуликули. Пусна ми хормонални изследвания, които така и не направих, защото бях бременна и цикъл не дойде  Mr. Green Mr. Green Добре ама ми се появиха болки и кървене. Обаждам се на докторката и разказвам..... "Миииии аз сега съм заета и празници се задават. Обадете се след седмица ако сте още бременна и имате болки ще ви прегледам Shocked Shocked" Не стъпих повече при нея

3. Д-р Яков. Знам много са доволни от него но не и аз. Със същото това кървене и болки отидох при него. Прегледа ме и каза кухо яйце. Дори ми даде час за кюртаж. Който не е изпитвал болката при такава новина, не може да разбере какво съм почувствала. Потърсих второ мнение. Благодарение на второто мнениее имам живо здраво не функционално фоликулче = кухо яйце = на здраво, доносено момиченце

# 36
  • Мнения: 502
Аз да споделя за Д-р Антонина Радева от Окръжна болница. С две думи-нямам думи! Единственото нещо, което тази жена знае да те успокоява, че си добре и да предписва лекарства "просто, за да сме спокойни" за по около 200-300лв и това на всеки следващ профилактичен преглед, без изследвания, без поставена диагноза, проста "за да е спокойна". Изводите оставям на вас!
  И аз не съм доволна от Радева.

# 37
  • Мнения: 4 496
Преди близо осем години ми правиха секцио в АГ.Въобще не съм доволна от д-р Попова,шевът ми приличаше на корабно въже!!!...

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 00:06 от красим

# 38
Taka i az da se opla4a ot doktor Uzunov toi ne e aku6er ginekolog, a ginekolog onkolg.Otidoh pri nego s priqtelq mi  sled zakysnenie ot 20 dni s nadejdata 4e sym bremenna, sled kato me gleda na videozon ni obqvi "4e sys sigurnost sym bremenna"to4no tezi bqha dumite mu.Bqhme tolkova 6tastlivi,syob6ihme na roditelite si,zapo4nah da se hranq redovno,da si kopuvam drehi za bremenni,sprqh kafeto.Mojete li da si predstavite ujasa mi kogato predi 3 dni zapo4nah da karvq,bqh na rabota i se upla6ih ujasno edvam stignah do maj4in dom pri Kapka Atanasova.Jenata me pregleda i kaza 4e tova e menzisa mi i 4e vaob6e ne sym bila bremenna.Kakto i da e po4ustvah se kato glupa4ka,trqbva6e da obqsnqvame na vsi4ki,a na vsi4koto ot gore az o6te kato 4e li ne moga da povqrvam.
Kajete mi kak e vazmojno doktor da se zabludi,ili kato ne e siguren da ni obejdava i da  smqta v koq sedmica sym.Drugoto koeto 4ak sega osyznavam e qvno ne e bil siguren za6toto trygna da mi obqsnqva da 4akam do 3mesec predi da hodq na konsultacii za6toto rannite bremennosti bili 50% na 50% dali 6te gi zadyrji6.

# 39
Taka i az da se opla4a ot doktor Uzunov toi ne e aku6er ginekolog, a ginekolog onkolg.Otidoh pri nego s priqtelq mi  sled zakysnenie ot 20 dni s nadejdata 4e sym bremenna, sled kato me gleda na videozon ni obqvi "4e sys sigurnost sym bremenna"to4no tezi bqha dumite mu.Bqhme tolkova 6tastlivi,syob6ihme na roditelite si,zapo4nah da se hranq redovno,da si kopuvam drehi za bremenni,sprqh kafeto.Mojete li da si predstavite ujasa mi kogato predi 3 dni zapo4nah da karvq,bqh na rabota i se upla6ih ujasno edvam stignah do maj4in dom pri Kapka Atanasova.Jenata me pregleda i kaza 4e tova e menzisa mi i 4e vaob6e ne sym bila bremenna.Kakto i da e po4ustvah se kato glupa4ka,trqbva6e da obqsnqvame na vsi4ki,a na vsi4koto ot gore az o6te kato 4e li ne moga da povqrvam.
Kajete mi kak e vazmojno doktor da se zabludi,ili kato ne e siguren da ni obejdava i da  smqta v koq sedmica sym.Drugoto koeto 4ak sega osyznavam e qvno ne e bil siguren za6toto trygna da mi obqsnqva da 4akam do 3mesec predi da hodq na konsultacii za6toto rannite bremennosti bili 50% na 50% dali 6te gi zadyrji6.

Незнам какво е видял Узунов, но за Капка Атанасова мога да ти кажа, че на мен при кървене ми обяви ембриончето за отлепено и че няма шанс да се задържи  Shocked.Е, бременна съм в седми месец в момента. Wink

# 40
  • Мнения: 593
Аз пък не съм доволна от Белин Герджиков-АГ. За секцио разбрах че е много добър, но не и за нормално раждане, Не може да шие, бебето ми е спряло да расте в 7-я несец, а той предизвика раждането близо седмица след термина и т. н

# 41
  • Мнения: 2 259
Вече е време Петинка Цветкова и тя  да влезе в този списък.
След като ме доведе мен до ...........дълга история,повечето я знаят,сега разбрах ,че на скоро 2 нейни пациентки са родили деца със синдром на Даун.
Какво гледа?Какво вижда?Незнам.
Мисля ,че и е време малко да и по намалеят пациентите и  да почне да обръща повече внимание на пациентите които все още я посещават! 

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 817
......че на скоро 2 нейни пациентки са родили деца със синдром на Даун.
Какво гледа?Какво вижда?.......

Не че искам да я защитавам, но ако имаш пред вид ФМ, много е спорен въпроса за това дали се виждат белези на Даун на 2ли3Д. Логично е да не се вижда. Кой би се подложил тогава на амниоцентеза(толкова рисково изследване), след като се вижда на ехограф. Не съм много съгласна  Thinking

# 43
  • Мнения: 2 259
И аз не искам да споря ,но при полужение че има 4Д,АПАРАТ ИЗПОЛЗВАН ЗА ФЕТАЛНА,БИ ТРЯБВАЛО ДА ВИДИ.
Много жалко ,че и се доверих и бях нейна пациентка повече от 5 години.Докара ме до липса на един яйчник и 2 тръби .
Тук виждам повече момичета в избор къде да раждат или бременни,а  аз сЪм член на "проблемно и АРТ".
Пожелавам ви много здраве и не спорете с мен,няма да ми промените мнението за тази жена!!!!

# 44
  • Мнения: 2 746
Абе момичета, на мен ми е много странна тази д-р Цветкова.Аз съм от Варна и честно казано преди да си открие кабинета и да сложи табелата за 4 D ехограф, аз не бях чувала нищо за нея.Та всъщност, къде е работила тази лекарка преди частния кабинет - в АГ или в Окръжна, на каква възраст е?

.......на скоро 2 нейни пациентки са родили деца със синдром на Даун.
Какво гледа?Какво вижда?Незнам.

За Даун не всеки лекар може да постави тази диагноза на ФМ.Доц. Балев ми го е казвал - дори той самият не се наема да каже категорично има ли бебето Даун или не.Само амниоцентезата дава 100 % точен резултат.Не може да се вини докторката за това.Но за факта, че се чака по 2-3 месеца за записване, е това вече е прекалено! При светилата във Варна не се чака толкова,бе, хайде стига!

Общи условия

Активация на акаунт