Дразнене на входа на влагалището

  • 7 088
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 500
Аз да споделя....Сега идвам от вътрешен лекар, гледа коремни органи на ехограф - всичко е ОК, гледа и бъбреците заради болката в кръста. Видя, че десният бъбрек е леко смъкнат, но болката не е от това. Дадох на момента урина и резултата е РН - 6,00, единични бактерии и левкоцити 2-3. Стерилната урина ще е готова в четвъртък примерно. А на АГ ще ходя като си взема и стерилната урина. Горе-долу това мога да кажа.....Мъчи ме това напражение долу  Embarassed и болката в кръста и гърба, която преминава и отпред.

# 16
  • Мнения: 4 500
Стерилна урина - без растеж  Heart Eyes
НЕ съм посетила АГ вчера, защото съм в МЦ. Другата седмица ще е......

Някакви предположения за проблема, който 5 дни го няма, 2 дни го има??

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 16:02 от nefertari33

# 17
  • Мнения: 4 500
Чаят от бял равнец е  Sick
Джемма, мога ли да те попитам ти как го пи? В смисъл по 1 чаша на ден или повече? Мисля да си го нося в шише на работа....примерно

# 18
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 359
Възможно ли е да е от операцията,поради нейната специфика да са придърпали някоя стена на влагалището при обработката на абсцеса и  фистулата и оттам да идва този дискомфорт?? newsm78
На мен ми звучи най-логично от операцията да е чисто "технически"Peace

# 19
  • Мнения: 4 500
Още при първият АГ преглед ми казаха, че болката/усещането/дразненето е по съседство.....

# 20
  • Мнения: 1 959
nefertari33,

Поразгледай из нета инфо за електронни устройства за стимулиране на мускулите на тазовото дъно.
Kegel 8 е една от популярните марки, но има и други по-евтини.
Правят чудеса  Wink

# 21
  • Мнения: 4 500
nefertari33,

Поразгледай из нета инфо за електронни устройства за стимулиране на мускулите на тазовото дъно.
Kegel 8 е една от популярните марки, но има и други по-евтини.
Правят чудеса  Wink

Благодаря за мнението!   bouquet Ходих при хирурга си относно анален дискомфорт след операцията на фистулата и той препоръча за такива ритмично свивания и отпускания....Освен това ми назначи колоноскопия като даде 2 варианта
Първият - с пълна упойка и 2 дни престой
Вторият - без упойка амбулаторно, с глад 24 часа преди това и прочиствена вечерта единствено със 1 свещичка Бизакодил
Скопията ще е оглеждане "в предверието", не изцяло
Някакви съвети и мнения? Болезнено ли е това чудо?

# 22
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 359
Миличка,аз знам,че това е много болезнена процедура,уж повърхностно,но не се знае колко ще е това повърхностно,свекърва ми си прави такъв вид изследване с пълна упойка,защото каза,че без упойка е ужасно болезнено,тя е стоматолог и има ясен поглед върху медицинските въпроси Peace

# 23
# 24
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 359
 Изследването е много полезно,да се види доре положението отвътре,но ако е безобидно и ок само в амбулаторни условия,няма да се предлага вариант и с пълна упойка,иначе свекърва ми и тя стоя 2 дни в Пловдив в Хирургиите Peace

# 25
  • Мнения: 4 500
Да, да, определено сте права в случая, колоноскопията ще е частична ако има значение, първият прав отсек на червото.....

# 26
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 359
Да, да, определено сте права в случая, колоноскопията ще е частична ако има значение, първият прав отсек на червото.....



Ще я питам довечера да си каже мнението,може пък за този пръв отсек да не е толкова драматично и да приключат бързо нещата в амбулаторни условия,защото и тези пълни упойки не са за подценяване...Ще ви пиша пак на ЛС Peace

# 27
  • Мнения: 4 500
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
П.П. Имам аноскопия на 10 см - никаква болка нямаше  Party

# 28
  • Мнения: 4 500
Така, какво се случва с мен.....На 15,04 съм на частична колоноскопия, първите 30 см, после на АГ. Не знам може ли да кажа болницата, където ходя  newsm78
Вагиналните болки продължават все така - от вътрешната страна на дясната малка страмна устра и преминават назад покрай ануса. Вече не съм сигурна дали имам болка вътре в ануса. Просто за комплексни усещания. Нищо не намирам в интернет за това  Tired Единствено ми идва наум някаква вътрешна киста, не зная.
П.П. От 13 часа днес също съм на АГ, независимо мнение в една малка клиника

Последна редакция: пт, 11 апр 2014, 13:59 от nefertari33

# 29
  • Мнения: 4 500
Според АГ току-що - никакви АГ-проблеми като кисти, смъквания, свличания и тем подобни. Направи ми обаче нещо интересно впечатление - при прегледа при натиск отвътре на болзнената точка, болката директно се прояви и в ануса  newsm78. Та горе-долу проблем с нерв има и/или недобро кръвооросяване. Да видим колоно-то какво ще покаже.....
"На мен ми звучи най-логично от операцията да е чисто "технически" - с голяма вероятност сте права, teddynm

Общи условия

Активация на акаунт