Дразнене на входа на влагалището

  • 7 078
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 500
Здравейте, реших да пусна темата, тъй като това чудо продължава 4 месеца. А именно:
вагинална тежест като стоя права - усещането е, че все едно някой ти бърка там долу и ако стоя повече време права, усещам как все едно ще ми излязат вътрешностите през влагалището.
Не съм сексуално активна въобще от половин година, имам МБ + урина + стерилна урина - чисти към началото на м. февруари. Усещането го нямаше 1 месец, но вчера сутринта пак се върна. Не ползвам сапуни, ползвам пяна Гинексид, не нося прашки, хигиената - съвсем нормално е измиване сутрин и вечер преди лягане.
Понякога има болки точно в средата над срамната кост. Но рядко. От 4 дни болки много ниско долу вдясно, не зная дали е яйчник. Очаквам МЦ около 3-ти април. Опитала съм доста глобули, повече сили нямам, нито пък пари.
Утре ще ходя да давам стерилна урина и да ме прегледа вътрешен лекар, на АГ във вторник.
Приемам вашите идеи и предположения за всичко, което се ссетите, не съм правила изследване на трихомони, микоплама и тем подобни хламидии - никой не ми ги назначава, а аз сама не знам как и къде какво да кажа. Имаше предположение, че проблема е на психична основа, но силният антидепресант не го започнах, защото не сметнах, че това е "моето лекарство". На 33 години съм, с 1 нормално раждане преди 11 години. Всечки проблеми започнаха от есента, когато оперирах перианална фистула - появиха се гъби и после бактериална вагиноза, излекувах ги със 100 неща, контрола януари и излезе липса на лактобацили, излекувах и това и през февруари всичко беше чисто - и МБ и урини без бактерии.
Ако и новите ми изследвания излязат чисти - май ми остана само Ципралекс или Деанксит да пия  Cry
Антибиотик съм пила последно на Коледа заради гноен теч от раната на ануса /Далацин-Ц/, но това едва ли има връзка, първо защото беше отдавна и второ защото след АБ имаше лечение на влагалището 2 месеца.
И последен въпрос - според вас мога ли да пробвам да правя секс  Embarassed /Боже, колко тъп въпрос задавам  Tired

# 1
  • Мнения: 4 500
Допълвам - нямам парене при уриниране, нямам и често уриниране, нямам течение от влагалището с миризма или променен цвят. Но уникалното усещане стои......стои та се не трае

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не знам дали моят проблем е подобен на твоя, аз не мога даже да опиша какво усещах. Но знам, че беше дискомфорт, нещо като дърпане надолу, точно сякаш се свличат органите. Прочетох за половата система на жената действа добре чаят от бял равнец. Взех си и го пия вече повече от година и половина, с прекъсване- два месеца пия, два почивам и усещането напълно изчезна. Отначало след спирането на чая пак се появи, но после изчезна и вече не пия от доста време чая и не се е появило. Скоро ще започна пак курс от два месеца. Изобщо белият равнец ми подобри и менструацията, действа ми наистина добре.

# 3
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
. Прочетох за половата система на жената действа добре чаят от бял равнец. Взех си и го пия вече повече от година и половина, с прекъсване- два месеца пия, два почивам и усещането напълно изчезна. Отначало след спирането на чая пак се появи, но после изчезна и вече не пия от доста време чая и не се е появило. Скоро ще започна пак курс от два месеца. Изобщо белият равнец ми подобри и менструацията, действа ми наистина добре.

Този чай не е ли много горчив?
Помня, че пих преди време, но не ми понесе точно това, че беше изключително горчив.

# 4
  • Мнения: 4 199
Знам за равнеца, че действа кръвоспиращо. Приятелка го пиеше против кръвоток от носа. Щом си на преглед във вторник, той би дал значителна яснота. Но щом имаш и ПА, не изключвам и психосоматичният аспект.

# 5
  • Мнения: 4 500
Но знам, че беше дискомфорт, нещо като дърпане надолу, точно сякаш се свличат органите.
Точно!!!
Нямам ПА, докторите решиха, че имам, защото не стигнаха до разумно заключение.

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Горчив е, но когато имаш проблем, го преглътваш набързо.

http://bilki.bg/byal-ravnets-valshebnata-zhenska-bilka.html?gcli … r0CFQcTwwoddqEA0Q

Знам,ч е от нея се оправих, защото никакви хапчета не съм птриемала. Peace

# 7
  • Мнения: X
Диагнозата пролапс изключена ли е от лекарите?

# 8
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Горчив е, но когато имаш проблем, го преглътваш набързо.

http://bilki.bg/byal-ravnets-valshebnata-zhenska-bilka.html?gcli … r0CFQcTwwoddqEA0Q

Знам,ч е от нея се оправих, защото никакви хапчета не съм птриемала. Peace

Ти по 1 ч.л. три пъти дневно ли пиеше?

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не, пия чая веднъж дневно. В половин чаша вода запарвам 1 ч.л чай. Само веднъж дневно мога да го понеса, заради горчивината. И пак си имаше ефект. Peace

# 10
  • Мнения: 4 500
Диагнозата пролапс изключена ли е от лекарите?
Не, но не виждам и симптоми за това да имам.
Джема, ако този чай толкова горчи, не може ли захар и мед да добавям?

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз не добавям, защото пише, че не е добре.

# 12
  • Мнения: 4 500
Ей сега Лекси ми хвърли във филма  Crazy Crazy Четох много за пролапса, имам някои симптоми, но не за незадържане на урината - с това нямам проблем. Напротив - не посещавам много често ВЦ-то. Но пък другите симптоми ми пасват  newsm78 През изминалите 4 месеца имам 4 вагинални ехографа, консултация на Коледа с гинеколог-хирург в Пирогов и 3-ма други АГ-та, които не откриха проблем. Дали ако имам пролапс все някой щеше да го види  newsm78 Толкоз лекари ми се изредиха.....

# 13
  • Мнения: X
Аз мисля, че би трябвало да го видят, затова попитах.

# 14
  • Мнения: 4 500
Аз мисля, че би трябвало да го видят, затова попитах.
Да, разбирам, но аз много се плаша, и то лесно  Confused

Общи условия

Активация на акаунт