ФОРМУЛА 1 / 2014

  • 8 264
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
Дрън-дрън, къде ще спите?

# 46
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
И аз цоп при вас . Има ли туристическа агенция ,която да се занимава с цялостната организация на една такава екскурзия ,примерно за състезанието в Унгария ? Не ми се занимава ,като знам какво приключение беше ходенето до Венеция ,предпочитам този път ,някой друг да ''твори" Crazy .

# 47
  • Мнения: 659
Вече взех билет за Параболика. Само за ММ, ние с детето ще си гледаме други неща. За три дни е, но той ще го ползва само в неделя. Поръчах да ми го изпратят на мейла. Надявам се да няма проблеми, защото и кредитната карта е моя. Може би ще отидем с него да го "заведем", за да няма изненади.

# 48
  • Мнения: 5
И аз цоп при вас . Има ли туристическа агенция ,която да се занимава с цялостната организация на една такава екскурзия ,примерно за състезанието в Унгария ? Не ми се занимава ,като знам какво приключение беше ходенето до Венеция ,предпочитам този път ,някой друг да ''твори" Crazy .

В Унгария ходих миналата година с туристическа агенция Apollo и останах доволна,(винаги когато ходя на F1 предпочитам да ползвам услуги на туроператот) иначе има доста агенции,който предлагат екскурзии до там.А аз искам да попитам някой ходил ли е в Абу Даби и с коя агенция

# 49
  • Мнения: 576
Не знам Анка, още не съм се спряла на нещо конкретно.

# 50
  • Мнения: 155
Здравейте момичета, искам да направя подарък на мъжо за годишнината от сватбата. Може ли някой да ми каже грубо колко излиза като парички самостоятелно пътуване с кола до Монца и съответно хотел за 3-4 дни. Ще съм ви благодарна и ако препоръчате хотел.
Билета горе-долу ми е ясен

# 51
  • Мнения: 3 314
Които не са ходили на Ф1 и им е за първи път, препоръчвам да не избират Унгария, все пак е една от най-бавните и спънати писти, разбира се и е най-евтино там..От България, най-лесно и бързо е ходенето до Милано-Монца, от тези които си струват да се видят, които е голям фен, може да комбинира и ходене до Маринело, където е музея и фабриката на Ферари, там може да се карат всякакви модели Ферари. Аз се възползвах от тези услуги, беше нещо невероятно, едно от най-страхотните преживявания . Удобно е също до Барселона, но там вече мина състезанието. Валенсия беше много удачен избор, но от тази година няма там.
Не на последно място, когато избирате място, ако не е правостоящо, гледайте къде е то и имали от огромните телевизори наоколо, не случайно цените варират в пъти за отделните трибуни

# 52
  • Мнения: 576
Монца догодина за сметка на съпругЪТ, че тая формула ми излезе златна Simple Smile Самолетните билети са чудовищно скъпи, та ще пътуваме с кола.
Иначе ще спим в апартаменти Адлер.

# 53
  • Мнения: 46
Търся инфо за Хохенхайм. Малко е късно, остава един месец, но сме решили да ходим. Къде е най-удобно да се спи в близост - Щутгарт, Франкфурт, Карлсруе. По-наблизо май няма места вече, поне според booking-а. Кога могат да се вземат автографи? Какво може да се разгледа в околността? Билети мислим на място да купуваме. Въобще всяко инфо би ми било полезно.

# 54
  • Мнения: 3 314
За спане, където има по това време. Автогафи няма от къде да се вземат, освен, ако не си с вип билети по 1500евро на човек. По-принцип на място почти винаго има, но аз не бих се осланял на такъв вариант..В сайтовете няма ли вече??

# 55
  • Мнения: 46
Има билети в сайта на ф1. Но има една подробност, че съпругът ми не е сигурен кога ще е в Бг, ние и затова не сме се организирали до сега.

# 56
  • Мнения: 3 314
Това означава, че няма нищо сигурно, така ли? Преди малко писа, че сте решили да ходите и т.н., а сега, че мъжа ти, не се знае кога ще си дойде.. Ако не е сигурно, отивате на късмет и това е, къде и какви билети ще намери, не се знае, но както казах, почти винаги има.

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте!
Предстои ни посещение на Монца септември. (билетите ни са точно преди Параболика).
Ако някой също ще ходи - може да сподели.

И ако нещо ценно трябва да знаем за Монца, моля, кажете Simple Smile.

Мерси!

# 58
  • Мнения: 659
Здравейте!
Предстои ни посещение на Монца септември. (билетите ни са точно преди Параболика).
Ако някой също ще ходи - може да сподели.

И ако нещо ценно трябва да знаем за Монца, моля, кажете Simple Smile.

Мерси!
И билета на моят мъж е точно там. Не съм проучила още маршрута, по който се стига от гарата до пистата и конкретно до Параболика. Ако имаш инфо, моля сподели. Освен, че има безплатен влак в деня на състезанието от Милано Чентрале, друго ценно  newsm78

# 59
  • Мнения: 576
Състезанието беше супер, мъжо ми стопи лагерите три дни не сме мръднали от пистата, защото с билетите за Формулата могат да се гледат и всички останали състезания и тренировки за дена, в случая GP2, GP3 и Porshe cup. оставихме си два дни за моткане из Будапеща, направо сме гроги, но изключително доволни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт