За епилирането

  • 11 120
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 214
Питането ми е провокирано от една друга тема.
Та това е въпросът. Епилирате ли краката си през зимния сезон, ако нямате постоянен сексуален партньор и не обличате поли и рокли.
Ако някой сметне за необходимо, ще добавям опции.

# 1
  • Мнения: 10 547
Нищо! Обуя ли ботушите, чак за морето се епилирам.

# 2
  • Мнения: 24
 Обезкосмявам ги по принцип. Харесва ми да ги чувствам гладки. Бръсна ги през ден. Понякога се случва и веднъж на 5-7 дена.

# 3
  • Мнения: 482
От дъжд на вятър ходя на йога. Та тогаз...

# 4
  • Мнения: 2
Честита тема   bouquet
Ще започна оттам, че при мен епилирането е бръснене и го правя в зимния сезон 2/3 пъти седмично. Имам си половинка, но той не е особенно претенциозен по това отношение, а и въпреки бръсненето, космите ми не са големи, делебели и черни, а съвсем нормални.

# 5
  • Мнения: 10 547
Добре де, предвид това че аз реално се епилирам точно два пъти годишно по простата причина, че косми по краката имам не повече от 20, съм установила, че правя ли го със самобръсначка, растат три пъти по-бързо, а с кола маска или епилатор ги чакам да се срещнем отново след месеци.

# 6
  • Мнения: 46 562
Епилирам се по принцип. Приятно ми е да съм гладка.
Поли така или иначе не харесвам и не нося. А няколко косъма не могат да ме спрат да правя секс, така че друга причина няма.

# 7
  • Мнения: X
Обезкосмявам се по принцип. Мразя косми,и не бих могла да се гледам обрасла. Grinning А при мен личат доста космите..с тъмна коса съм и много бяла кожа. Tired
Поли и рокли нося целогодишно,но и да не носех усещането да си мека и гладка е чудесно. Wink

# 8
  • Мнения: X
хммм  newsm78
все си мислех, че гладките крака са по подразбиране

когато ме мързи, винаги си припомням гледките на разни спретнати мадами, кръстосали крак, панталонът се дигнал леко и показал ангорски чорапогащник  Sick

# 9
  • Канада
  • Мнения: 264
Почиствам със самобръсначка през ден. Но моите са малко и светли...
Като се замисля, може би трябва да го оставя да пораснат малко, за да видя всъшност колко им е точно гъстотата. Така ми е трудно да преценя.

 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 214
хммм  newsm78
все си мислех, че гладките крака са по подразбиране
Е, и аз така си мислех.  Whistling

# 11
  • Мнения: 2 216
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън. Скоро чух и за оскубани набързо ленти по краката между края на ботушите и края на полата Mr. Green
Всеки месец ходя да ме епилират. Купих си загряващо устройство и ленти за кола сама да се правя, но ми е по-голям кеф друг да върши тази работа Blush

# 12
  • Мнения: 204
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън. Скоро чух и за оскубани набързо ленти по краката между края на ботушите и края на полата Mr. Green
Всеки месец ходя да ме епилират. Купих си загряващо устройство и ленти за кола сама да се правя, но ми е по-голям кеф друг да върши тази работа Blush
Ега си, хитро  Laughing

# 13
  • Мнения: 18 576
Добре де, предвид това че аз реално се епилирам точно два пъти годишно по простата причина, че косми по краката имам не повече от 20, съм установила, че правя ли го със самобръсначка, растат три пъти по-бързо, а с кола маска или епилатор ги чакам да се срещнем отново след месеци.

Така е, но аз с епилатор си докарах освен безброй подкожни косми и съпътстващите ги рани заради изчоплянето им и кафяви петна като реакция към метала. С кола положението е по-добре, защото петна няма, но подкожните макар и по-малко винаги ги има. С редовен пилинг подкожните под повърхността се оправят, но тези, който се забиват перпендикулярно надолу само стискане и игла ги оправя. С бръснача проблеми нямам, краката ми са винаги гладки, нямам подкожни, а и кожата ми с подходящата пяна не реагира към метала. Отделям всеки ден около 2 мин. Освен долната 1/2 крака никъде другаде нямам проблеми от колата.

Представям си, който си зарязва краците през зимата, как им изглеждат триъгълниците и мишниците...

За 20-те косъма неблагородно ти завиждам  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 8 999
Епилирам се по принцип. И не само краката. И косата си боядисвам редовно, и редовно я мия, и се гримирам, и лицето си почиствам, и педикюра си поддържам, и веждите си оскубвам. С мъж, без мъж, зиме, лете - не това е определящото. Приятно ми е да се харесвам сама на себе си.

# 15
  • Мнения: 6 214
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън.
МОже би само тогава ходят на козметик, иначе го правят сами.  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 052
Епилирам се по принцип. Въпреки, че сега малко съм се поизоставила, покрай детето все не ми остава време, направо ме е срам от себе си. Мисля да си направя кола маска, преди никога не ги оставях толкова, че да стават за кола маска, ама сега.....  Embarassed

# 17
  • Мнения: 4
Мразя космите. Бръсна се през ден или най-много през два навсякъде - крака, мишници, триъгълник. Не търпя космарлъци! На кола не съм ходила никога, нямам и намерение, защото хич не търпя на болка. Ще опищя навсякъде, ще си грабна чантичката и ще изчезна.

# 18
  • Мнения: 8 956
Епилирам се по принцип. Приятно ми е да съм гладка.
Поли така или иначе не харесвам и не нося. А няколко косъма не могат да ме спрат да правя секс, така че друга причина няма.

Абсолютно същото ми е мнението.

# 19
  • Мнения: 15 379
Независимо от сезон, наличие на партньор, облекло и пр. - махам на крака, мишници, "там долу" изцяло и толкоз. Мустаци нямам, но ако имах и тях.
Отделно вежди, боя, лек грим - ми това си е задължително, както и всекидневният душ.

# 20
  • Мнения: 2 216
Представям си, който си зарязва краците през зимата, как им изглеждат триъгълниците и мишниците...
По-добре да не си представяме, но козметичката ми е казвала, че триъгълниците им около 08.03 са до коленете Sick

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 194
Епилирам се по принцип- 2 пъти в седмицата чрез бръснене -триъгълник, крака и подмишници (слава богу по мишниците косми нямам), Кола маска и епилатор не мога да ползвам заради поникването на 50% от космите подкожно.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Тая пък козметичка много непрофесионално си одумва клиентите.... Ако бях на твое място щях да се замисля сериозно какво ли плещи пък зад моя гръб ooooh!

# 23
  • Мнения: 8 929
Още преди години си направих фотоепилация навсякъде, където е необходимо  Wink
От време на време правя по някоя поддържаща процедура и толкова. Не понасям косми никакви.

# 24
  • Мнения: 6 214
Тая пък козметичка много непрофесионално си одумва клиентите.... Ако бях на твое място щях да се замисля сериозно какво ли плещи пък зад моя гръб ooooh!
Чувала съм от "професионални" козметички далеч по... приказки дето хич не са за приказване.  Sick

# 25
  • Мнения: 15 379
Аз и от фризьорки, за косите на някои от клиентите си Confused.

# 26
  • Мнения: 46 562
Много жени получават за подарък посещение на козметик или някаква др. глезотия, затова според мен има повече клиенти тогава.
За мен няма връзка честотата на посещението при козметик и честотата на обезкосмяването.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само 4 опции и моята я нЕма...
Винаги, преди да отида на селската баня  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 6 214
само 4 опции и моята я нЕма...
Винаги, преди да отида на селската баня  Mr. Green
Да я добавя ли?  Grinning

# 29
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Еха... от кога не е имало космата тема  Grinning

Нищо не епилирам, всичко бръсна, няма кой да чака косми за епилация  Grinning

# 30
  • Мнения: 2 216
Тая пък козметичка много непрофесионално си одумва клиентите.... Ако бях на твое място щях да се замисля сериозно какво ли плещи пък зад моя гръб ooooh!
Чувала съм от "професионални" козметички далеч по... приказки дето хич не са за приказване.  Sick
При козметички и фризьорки е най-голямата клюкария. Легенди се носят, легенди

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гласувах. Сега ще чета Grinning

# 32
  • Мнения: 5 892
Всеки ден се бръсна, всеки ден си мия косата при условие, че не работя и през седмицата повечето ми излизания извън дома са до магазина и фитнеса. Един път седмично махам мустак и косми по ръцете с епилатора. Обичам кожата ми да е гладка, ненавиждам косми по женско тяло- без значение дали са меки, руси или невидими според притежателката им...   Sick Sick Sick

# 33
  • Мнения: 1 244
зиме-лете, все тая...един път месечно с епилатора и нямам грижи за косми по краката Simple Smile (но са много редки, меки и светли моите)

# 34
  • София
  • Мнения: 38 674
Бръсна се, но за лично мое удобство - не обичам усещането като имам косми и се докосват до дрехите.

# 35
  • Мнения: 464
Бръсна се, но за лично мое удобство - не обичам усещането като имам косми и се докосват до дрехите.
И аз така не понасям да имам косми  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 083
Еха... от кога не е имало космата тема  Grinning
Току виж се случило неочаквано многопластово развитие
Отделно вежди, боя, лек грим - ми това си е задължително, както и всекидневният душ.
Двуразов всекидневен бе, Sourcherry, със съответната смяна на бельо Mr. Green.
Ъ, между другото, вие къде съхранявате дрехите носени по веднъж hahaha

# 37
  • Мнения: 4 120
Ако нямам постоянен партньор се случва да си ходя неепилирана. Ходя на козметик, а за там се чака да стигнат някаква дължина.

# 38
  • тук-там
  • Мнения: 4 270
Лятото ми е кеф да се чекна на терасата с епилатора. Зимата в банята - цъ.
Действам с депилатоар... Фъш, фъш и докато си измия зъбите съм готова!
За протокола - естествена блондинка с малко и меки косъмчета - тип перушина! Laughing

С мъж, без мъж..все тая, космите са за канала! Peace

# 39
  • Мнения: 1 432
Само аз ли с косми се чувствам по-дебела?  ooooh!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Е, ами космите добавят и малко обем!! Grinning

# 41
  • Мнения: 581
Обезкосмявам се редовно, без значение кой сезон е. Това е част от елементарната ми поддръжка, така че аз да се чувствам добре. Зимата спокойно мога да мина и без епилиране, защото съм светла и космите са ми меки и фини.

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Е, ами космите добавят и малко обем!! Grinning

Кога малко, кога повечко...

Внимателно цъкайте:
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 6 340
Аз не се епилирам за лично удоволствие. Напротив, много ми е досадно.
Но случайният секс е добър стимул. Laughing

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Barbabeau, ако ти си на аватара...  Laughing

Скрит текст:
Нали знаеш, че в България си Барбалячо?  Grinning


Обожавам барбароните  Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 4 569
Аз празнувам Моември Crossing Arms

# 46
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Вай... колко мустакати мами имало във форума. Момичета това са прекалено интимни подробности и не е редно да се споделят на всеослушание, вреди на форумния имидж  Grinning

# 47
  • Мнения: 945
По ред причини почти нямам косми по ръцете и краката. Само котката ми е все още рошава, но редовно ѝ махам цялата козина Wink Не протестира! Mr. Green
Страхотно е усещането да си гладък навсякъде! Peace

# 48
  • Мнения: 4 586
 -  Какво може да ви накара да епилирате краката си през зимния сезон?
 - Нищо, дори и съфорумка да ми обещава кое що.
 Страхотно е усещането жена да ти проресва космалаците с маникюри.
 А защо темата не е при Красавиците?

# 49
  • Мнения: 3 371
никога не съм имала косми и такова чудо епилиране дори не знам как се прави точно.
не знаех, че има и сезонност newsm78

какво е това моември?

# 50
  • Мнения: 871
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746148.0  Wink

Епилирам се (редовно) по принцип без значение дали половинката е под ръка  Laughing или не  Blush

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

 Страхотно е усещането жена да ти проресва космалаците с маникюри.


Или да си ги чисти от междузъбието  Sick

Развеждам се заради косми... да си знае!  Whistling

Слънце, това е месец, в който всички са съпричастни към каузата с окосмяване на места по желание, едни на лицето, други...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 702
Всеки месец ходя на козметик и махам всички косми. Бих ходила и два пъти в месеца за постоянна гладкост, но няма да смогна финансово. Иначе лятото се минавам и с епилатора като се покажат. Сега ми предстоят процедури на триъгълника с фотоепилация, дано ефектът да е задоволителен.

# 53
  • Мнения: 4 120
Сподели после резултата. Аз умувам за фото на триъгълник, но моята козметичка ми каза да не вярвам, ако някой ми обещае да се махнат на 100%, а да оредеят не ме блазни, защото пак ще трябва да ползвам и друг метод.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 19:52 от инфантилна

# 54
  • София
  • Мнения: 2 702
Сподели после резултатът. Аз умувам за фото на триъгълник, но моята козметичка ми каза да не вярвам, ако някой ми обещае да се махнат на 100%, а да оредеят не ме блазни, защото пак ще трябва да ползвам и друг метод.
Да и моята така каза, обаче аз искам да реша проблема с подкожните косъмчета. И тайно се надявам всичко да изчезне.

# 55
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Махам всичко и то редовно,зиме-лете това е!
Последното ,с което бих се съобразила е наличието на партньор.
Това като вица за "госпоицата,която си махала космите само на единия крак ... като си спи сама,да усеща мъжки крак до себе си  Crazy"

# 56
  • Мнения: 14 654
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

# 57
  • Мнения: 871
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.
Аз пък директно бих го сменила 
bowuu

# 58
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

Еееееех... къде останаха годините, в които беше особено възбуждащо да заровиш мустак или брада в руното  Grinning

# 59
  • Мнения: 4 586
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

Поздравления. Едно различно мнение от овчето блеене.
Феминистките направиха жената да кара трамвай, но за тоновете козметика и разкрасяващи услуги го направи козметичната индустрия, в по-общ план - капитализма. Интересно какъв е оборота в световен мащаб на козметичната индустрия и разкрасителната. Соларни студиа, фризьорски салони, маникюр и педикюр. Възможно е сумата да е съпоставима с търговията с оръжие.
Природата е скръндза и космите са й били нужни за нещо си. Съф се оскубва и почва да се поти. Съф запушва потните си жлези и отива на уролог

# 60
  • Мнения: 14 654
Точно така е, отвсякъде на девойките от ранна възраст им се набива в главите, че трябва да се разкрасяват чрез процедури, маски и мазила, т.е. принципно не са достатъчно красиви.

# 61
  • Мнения: 46 562
Нямам нищо против личния избор, но е нормално и човек да каже мнението си.
За мъжете важи същото, но пък си запазвам моето право да не харесвам мъже с бради и липса на косми по краката, примерно  Laughing
Също така не искам някой да ми се меси в избора, че искам да съм гладка пък Mr. Green

# 62
  • Мнения: 4 586

Много се съмнявам в искреността на записалите се в темата. "И аз така" е модерно в БГ мамата и малко глуповат начин да се впишеш. Да те приемат.

# 63
  • Мнения: 14 654
Също така не искам някой да ми се меси в избора, че искам да съм гладка пък Mr. Green

Накой ти се меси ли? Най-вероятно не, защото изборът ти е правилният. Но ако аз се харесва с космати крака и изляза да се разходя така, ще ме направят на нищо, всеки ще го забележи и ще се потресе.
Освен това е привидно, че изборът да се харесваш гладка е лично твой, той е наложен. Нямам предвид конкретно теб, а обобщено за жената, която се харесва гладка и се епилира само заради себе си, защото така се харесва, нали. Ако нямаше наложено влияние върху това как да се харесваме, нямаше младите жени да си пълнят устите със силикон и да гладуват до умопомрачение, само и само да имат тънки крайници.

# 64
  • Мнения: 46 562
Много се съмнявам в искреността на записалите се в темата.

Аз пък не. Поне като гледам жените около мен.

# 65
  • Мнения: 3 371
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

# 66
  • Мнения: 14 654
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

Не ти вярвам. В този сезон косъм може да се види само на палтото.

# 67
  • Мнения: 3 371
този моември дано не стане целогодишен Twisted Evil
накарахте ме цял ден да се заглеждам по жени Mr. Green
що косъм, що чудо ooooh!

Не ти вярвам. В този сезон косъм може да се види само на палтото.
дрън-дрън Twisted Evil
бях в общината, агенция по вписвания, медицинска академия и на още 1-2 места от сутринта. всички си бяха по дрехи, без палта. една яка кака в агенция по вписвания направо как не си беше засукала моемврийския мустак, не знам.

# 68
  • Мнения: 14 654
Абе, луди сте.

# 69
  • Мнения: 3 371
да бе, пускате откачени теми, после ние сме луди Twisted Evil Mr. Green

аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.

# 70
  • Мнения: 14 654
И на мене ако баба ми беше с дръжка, щеше да е мъжка.

# 71
  • Мнения: 3 371
И на мене ако баба ми беше с дръжка, щеше да е мъжка.

 Laughing Laughing Laughing

# 72
  • Мнения: 4 120


аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.
А пък прабаба ми, мир на душата и, е казвала, че някога по това са ги избирали  Grinning

# 73
  • Мнения: 14 654
Сега заради вас се сетих за един пияница от Обзор - бай Киро се казва. Всяка година пее една и съща песен: "Иска ми се млада булка, млада булка къпана /2/, с керемида търкана!"
Инфантилна, по погалването, нали Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 892
При положени, че в живота си никога не съм ползвала червило, сенки, руж, не ползвам кремове и мазила, освен специално дезодоранти против изпотяване, то оставаше и космите да не си махам. Махам си ги. На краката имам много малко и то само отпред, на прасеца не знам защо нямам косми. Тегля по една контра и заминавам. Лесно е. Може всеки ден, като мъжете, при душ.

# 75
  • Мнения: 3 371


аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.
А пък прабаба ми, мир на душата и, е казвала, че някога по това са ги избирали  Grinning

о, времена, о, нрави  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 8 938
Познавам жени, дето и през летния не си ги епилират, така че предполагам тях нищо не може да ги накара зимата да го направят. Лично аз с моите 5 косъма на кръст си признавам, че зимата се епилирам по-рядко, но не по изброените причини, а защото така си ми харесва на мен.

# 77
  • Мнения: 0
искам и аз да съм кюсе, ама не и заради това се бръсна през ден

# 78
  • Мнения: 4 586


аз ако бях мъж и някоя ме погали с космата ръка , ще ми падне за три дни поне.
А пък прабаба ми, мир на душата и, е казвала, че някога по това са ги избирали  Grinning
Има логика. Повече косми означават повече мъжки хормони, съответно по-агресивни и предприемчиви в кревата.
Относно интимността в чатала на жените, по нашия край мъжете казват - като ще е мечка, рунтава да е. Това в присъствието на дами. В отсъствието вместо мечка казват друго.

# 79
  • Мнения: 335
Да се запиша и аз тука. Прочетох само първата страница, по-късно ще продължа и с останалите. По темата-редовно, с епилатора краката-колкото и да ми е студено и да ме боли, и да излизат подкожни. Ми боря с тях-с пинсетка и игла. Ръцете още не съм обезкосмявала... Embarassed Ама не са много черни. На другите места-бръснача. Правя го заради себе си, защото ми е кеф да съм гладичка... Whistling Предпочитам за триъгълника да минат с кола, ама вече нямам възможност да ги изчаквам гадинките.

# 80
  • Мнения: 0
Зиме, лете скубя космите. Подмишници, крака, "там долу". не ми е приятно да имам косми. Даже обмислям да изобретя разтвор, в който да се потопя до шията и повече да не ми излизат никакви косми, но.... за сега опитите са неуспешни.
П.П. адски ми е грозно да видя обезкосмени крака и стърчащи косми по пръстите на крачката гнус, гнус, гнус

# 81
  • Мнения: 5 083
П.П. адски ми е грозно да видя обезкосмени крака и стърчащи косми по пръстите на крачката гнус, гнус, гнус
Kaкъв контакт имаш с женски стъпала, че чак пръстите на краката да zoom-неш? Маникюристка newsm78

# 82
  • Мнения: 14 654
Ръцете още не съм обезкосмявала... Embarassed

И недей. Със сигурност моите никога нескубани ръце са по-красиви и приятни на допир от произволно избрани оскубани, 3-5 дни след скубането. Наистина не знам какво накара жените изведнъж масово да започнат да си скубят и ръцете, при положение че най-често няма нужда. За мен ръцете са важни, защото работя с тях, хората ги виждат и усещат, досега никой не си е тръгнал от погнуса, задето не са епилирани.

# 83
  • Мнения: 6 214
Ръцете още не съм обезкосмявала... Embarassed

И недей. Със сигурност моите никога нескубани ръце са по-красиви и приятни на допир от произволно избрани оскубани, 3-5 дни след скубането. Наистина не знам какво накара жените изведнъж масово да започнат да си скубят и ръцете, при положение че най-често няма нужда. За мен ръцете са важни, защото работя с тях, хората ги виждат и усещат, досега никой не си е тръгнал от погнуса, задето не са епилирани.
А някои ги бръснат. Бодлива женска ръка - брррр....

# 84
  • Мнения: 14 654
Не знам дали ги бръснат, но като видях и двете ми сестри с оскубани ръце, целите зачервени и на точки, ми идваше да им обърша по един шамар.

# 85
  • Мнения: 8 956
И мен не ме кефи оскубани ръце.
Бих го разбрала единствено при много тъмнокоса жена, с много силно окосмяване, но не се сещам за такава в обкръжението ми, пък познавам поне 10 дето си епилират и ръцете.

# 86
  • София
  • Мнения: 38 674
Аз упорито си ходя с космати ръце целогодишно пък.
Обаче, тия косми не излизат на снимки, интересно...

# 87
  • Мнения: 8 929
Разбира се, че ръцете ми са обезкосмени.
Който иска да си пуска растителност с идеята, че са меки, светли, нежни и никой не ги вижда. Има и такива, но са много малко.

# 88
  • Мнения: 46 562
За ръцете - гладки са ми по-приятни, въпреки че моите са много светли, ама пък са си доста. На слънце изглежда много зле  Stop
Махам с кола, за разлика от краката не ми се възпалява кожата, а като растат са толкова меки, че на пипане е гладко до следващото махане.
Но ако не понася на кожата, или се търси друг начин, или се спира с махането.

# 89
  • София
  • Мнения: 38 674
По-добре с черни косми, отколкото с бели пъпчици. Mr. Green

# 90
  • Мнения: 14 654
Който иска да си пуска растителност с идеята, че са меки, светли, нежни и никой не ги вижда. Има и такива, но са много малко.

Въпросът е, че започнахме да се гледаме под лупа и това, което преди не се е виждало, сега много се набива на очи. И за мустаците е същото - някакви прозрачни косми, каквито имат и децата, се махат със специални летнички и в резултат се получават вечни пигментни мустаци или петна - грозно. Още малко и главите на бебетата ще започнем да мажем с крем депилатор, за да бъдат гладки и мекички на допир.

# 91
  • Мнения: 765
Най-неприятната част ми е обезкосмяването. ooooh!
Обаче с косми.... Когато не съм се епилирала на време,се чувствам гадно,даже не се мажа с лосион за тяло...не знам и аз защо  Joy
Косата  ми е черна,съответно и космите ми са тъмни.Така,че няма как да си стоя с тях.Зимата може и веднъж в седмицата краката и ръцете,през останалото време и останалите части,се налага по-често.


# 92
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
С идеята за натурализъм,някак  хич не мога да привикна.
Жените,които имат съвсем незабележими,тънки и руси косми по ръцете са голяма рядкост,другите само така си мислят.
Предпочитам да усещам полъха на вятъра в косите,а не в космите на ръцете  Crazy
Естествено,въпрос на избор и лично светоусещане  Peace.

# 93
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Е колко дълги трябва да са ти космите на ръцете, че да усетиш полъха на вятъра в тях?  Laughing

# 94
  • Мнения: X
... И за мустаците е същото - някакви прозрачни косми, каквито имат и децата, се махат със специални летнички и в резултат се получават вечни пигментни мустаци или петна - грозно. ...

мдааа
ползвах тези лентички само два пъти и сега само с епилатор

нито рани, нито петна, както след лентичките

# 95
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Не се бях замисляла,за тези пигментни петна,но факт,че два пъти са ми ставали,след инцидентно ползване на ленти  #Cussing out.
После половин година ги боря  Crossing Arms.

# 96
  • Мнения: 6 214
Най-неприятната част ми е обезкосмяването. ooooh!
Обаче с косми.... Когато не съм се епилирала на време,се чувствам гадно,даже не се мажа с лосион за тяло...не знам и аз защо  Joy
Косата  ми е черна,съответно и космите ми са тъмни.Така,че няма как да си стоя с тях.Зимата може и веднъж в седмицата краката и ръцете,през останалото време и останалите части,се налага по-често.



С теб сме 1:1 дума по дума. Сама съм си неприятна и аз със косми. Но колко ми е досадно, няма по-досадно нещо  в ежедневието ми просто.

Ползвам ленти за лице от години, определено имам нужда и нямам пигментни петна. недоумявам и как жена може да ползва депилатоар за лице(освен по медицински причини) като ефектът е все едно обръснато женско лице.

# 97
  • Мнения: 0
... И за мустаците е същото - някакви прозрачни косми, каквито имат и децата, се махат със специални летнички и в резултат се получават вечни пигментни мустаци или петна - грозно. ...

мдааа
ползвах тези лентички само два пъти и сега само с епилатор

нито рани, нито петна, както след лентичките


Не се бях сещала до сега да ползвам епилатора по такова предназначение, но ми се струва по-ефективно и деликатно от лентичките.
 newsm03    newsm10

# 98
  • Мнения: 4 120
 Най добре ставало с конец, но аз не мога, пробвала съм на веждата и си направих кръвоизливче. Има клипчета в ютуб, арабки демонстрират как се прави. Тук съм виждала резултата на няколко туркини, така си бяха епилирали вежди, мустачки. Няма пъпчици, няма врастнали косми.

# 99
  • Мнения: 5 083
Най добре ставало с конец, но аз не мога, пробвала съм на веждата и си направих кръвоизливче.
Козметичките имат тази услуга. Аз не съм и открила никакви плюсове, даже ми е най-болезненият метод от всички възможни. Всъщност, води се, че най-прецизно обхваща окосмената зона и не се разширява периметърът в последствие.

# 100
  • Мнения: 1 130

Ъ, между другото, вие къде съхранявате дрехите носени по веднъж hahaha[/size]
В калиев перманганат  Mr. Green

По темата: дълги години се епилирах с епилатор, държа на болка, но ми се появиха постоянни подкожни косъмчета, които с ексфолиране, игли или друго все не се махаха. Бяха и на много странни места - вертикална редичка на прасците.  Crazy Започнах да бръсна пак и след много бръснене вече враствания нямам.

 Навсякъде минавах с епилатора, даже и срамни устни (простете натурализма). Около 6 години епилатор ми докараха нагноили подкожни в областта на подмишниците и хълма. Вадила съм косъм с игла с размери 4 см! Принудих се и там да бръсна. Даже крем за бръснене си купих, та сега с мъжа ми купуваме по два - по един за всеки.  Mr. Green Специализирах се и даже си имам любим модел и марка самобръсначка, а и  времето, през което се бръсна, използвам да си сложа маска на косата и да я оставя да подейства или нещо друго подобно, пестящо време.

Интересното е, че съм сръчна много и се справям с кола маска сама, но ме е страх от враствания. Не знам. Пари за лазер или фото нямам, а и не ми е приоритет да спестявам за това.

Скоростно бръснене може да ме накара да направя само евентуален секс, но в неочакван момент - знам, надявам се да го има, но не знам баш днес ли и точно кога. С други думи - да съм готова да не би   Embarassed  hahaha

Не знам самовнушение ли е, но с епилатора махах всичко и пак не беше толкова гладко, колкото е с бръсненето.
А баба ми, да ми е жива и здрава, от младостта си чак до днес няма един косъм! Как не случих на ген!

# 101
  • Мнения: 0
П.П. адски ми е грозно да видя обезкосмени крака и стърчащи косми по пръстите на крачката гнус, гнус, гнус
Kaкъв контакт имаш с женски стъпала, че чак пръстите на краката да zoom-неш? Маникюристка newsm78


Оооо не, но ми прави впечатление през лятото като се покажат тия космарлаци през изрязани сандалки

# 102
  • Мнения: 1 040
Има ли и други като мен,които от редовно епилиране дълги години косми не са им останали по краката?
Растат само по колената и тук-там десетина броя,
де да беше и на други места така  newsm78  Embarassed

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Автора да доабви в анкетата възможност за отговор на Фрида Кало - ходи си космата винаги и не се обезкосмява. И още един - обезкосмява се лятото и не през зимата.

# 104
  • Мнения: 4 586
Дреме и на рунтавата Минка на Фрида Кало, че БГ-Мамките биха се погнусили от космите й. Ни любови са й липсвали, ни секс.
Колкото по-нисък е стандарта на една нация, толкова повече средства хвърлят женките в боя. И в абсолютна, и в относителна стойност. Българките и венецуелките са фърст. Изглежда виждат в перфектността си единствена възможност да хванат богат чичка. Разбира се, това е подсъзнателно, тяхното поколение да има по-големи шансове да оцелее.
Същевременно имах възможност да разгледам стотици снимки на исландски и норвежки жени - тук там малко бледо червилце и това е.

# 105
  • Мнения: 12 473
Епилатор - 2 пъти седмично за всеки случай..Навсякъде.. Laughing

П.С - и нямам постоянен партньор напоследък..Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 8 938
Същевременно имах възможност да разгледам стотици снимки на исландски и норвежки жени - тук там малко бледо червилце и това е.
Еми те си знаят - с червилце или без, все са си грозни и безлични. За какво да се морят. newsm78

# 107
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92

Еми те си знаят - с червилце или без, все са си грозни и безлични. За какво да се морят. newsm78
Абсолютна истина  Naughty.

# 108
  • Мнения: X
...
недоумявам и как жена може да ползва депилатоар за лице(освен по медицински причини) като ефектът е все едно обръснато женско лице.



ако имаш предвид моя постинг, се върни и го прочети отново
ясно съм написала ЕПИЛАТОР
или може би за теб двете думи значат едно и също?  newsm78

и да, лентичките за лице не са за всеки
не ме интересува ти или друг колко сте доволни, след като на мен ми правят рани

а "обръснато женско лице" откъде го измисли - епилаторът ми не прави такива работи
твоят бръсне ли те?

# 109
  • Мнения: 6 214
W'A'S'P', нямам предвид теб.  Peace


nikol0455, не е от епилирането Wink

Вълк, има нещо вярно в тезата ти. Източноевропейките се разхождаме 24/7 натъкмени като за дискотека  Laughing Laughing. Като видиш сутрин в 7 една жена и се чудиш от дискотека ли се прибира или вече се е накиприла за довечера.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Добави опции в анкетата де Simple Smile

# 111
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Същевременно имах възможност да разгледам стотици снимки на исландски и норвежки жени - тук там малко бледо червилце и това е.

И обилно количество интимни косми  Grinning

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Ха мерси за отговорите в анкетата!

# 113
  • Мнения: 4 586

Същевременно имах възможност да разгледам стотици снимки на исландски и норвежки жени - тук там малко бледо червилце и това е.

И обилно количество интимни косми  Grinning
И в пъти по-висок жизнен стандарт, ха!

# 114
  • Мнения: 1 040

Същевременно имах възможност да разгледам стотици снимки на исландски и норвежки жени - тук там малко бледо червилце и това е.

И обилно количество интимни косми  Grinning
И в пъти по-висок жизнен стандарт, ха!

признавам им хубавата кожа,по-хубава е от на жените от южните страни

# 115
  • Мнения: 46 562
И в пъти по-висок жизнен стандарт, ха!

Щото не си хвърлят парите за обезкосмяване  Joy

# 116
  • Мнения: 0
И накрая каква е поуката, че който има косми има и пари ли?
Ще си изхвърля и епилатора, и самобръсначката.... само кеш да има  smile3503

# 117
  • Мнения: 4 120
 Че енергията дето ние влагаме в разкрасяване я влагат в правене на пари сигурно Simple Smile

# 118
  • Мнения: 8 999
Че енергията дето ние влагаме в разкрасяване я влагат в правене на пари сигурно Simple Smile

О, да! Със сигурност тоз половин час седмично накланя везните. Как не съм се сетила досега!

# 119
  • Мнения: 4 120
 Валери Божинов, описва плюсовете на това да е сам:

"Прекрасно е, че сега имам повече време за себе си, отделям повече време за комфорта си. Днес решавам например, че ще отида до Велинград - паля колата и отивам. Решавам, че в друг ден ще си направя например кола маска, педикюр, маникюр, почистване на лицето, ще се подстрижа."
 Joy
Ние тук за някакви си косми.

Общи условия

Активация на акаунт