За епилирането

  • 11 131
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 569
Аз празнувам Моември Crossing Arms

# 46
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Вай... колко мустакати мами имало във форума. Момичета това са прекалено интимни подробности и не е редно да се споделят на всеослушание, вреди на форумния имидж  Grinning

# 47
  • Мнения: 945
По ред причини почти нямам косми по ръцете и краката. Само котката ми е все още рошава, но редовно ѝ махам цялата козина Wink Не протестира! Mr. Green
Страхотно е усещането да си гладък навсякъде! Peace

# 48
  • Мнения: 4 586
 -  Какво може да ви накара да епилирате краката си през зимния сезон?
 - Нищо, дори и съфорумка да ми обещава кое що.
 Страхотно е усещането жена да ти проресва космалаците с маникюри.
 А защо темата не е при Красавиците?

# 49
  • Мнения: 3 371
никога не съм имала косми и такова чудо епилиране дори не знам как се прави точно.
не знаех, че има и сезонност newsm78

какво е това моември?

# 50
  • Мнения: 871
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=746148.0  Wink

Епилирам се (редовно) по принцип без значение дали половинката е под ръка  Laughing или не  Blush

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

 Страхотно е усещането жена да ти проресва космалаците с маникюри.


Или да си ги чисти от междузъбието  Sick

Развеждам се заради косми... да си знае!  Whistling

Слънце, това е месец, в който всички са съпричастни към каузата с окосмяване на места по желание, едни на лицето, други...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 704
Всеки месец ходя на козметик и махам всички косми. Бих ходила и два пъти в месеца за постоянна гладкост, но няма да смогна финансово. Иначе лятото се минавам и с епилатора като се покажат. Сега ми предстоят процедури на триъгълника с фотоепилация, дано ефектът да е задоволителен.

# 53
  • Мнения: 4 120
Сподели после резултата. Аз умувам за фото на триъгълник, но моята козметичка ми каза да не вярвам, ако някой ми обещае да се махнат на 100%, а да оредеят не ме блазни, защото пак ще трябва да ползвам и друг метод.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 19:52 от инфантилна

# 54
  • София
  • Мнения: 2 704
Сподели после резултатът. Аз умувам за фото на триъгълник, но моята козметичка ми каза да не вярвам, ако някой ми обещае да се махнат на 100%, а да оредеят не ме блазни, защото пак ще трябва да ползвам и друг метод.
Да и моята така каза, обаче аз искам да реша проблема с подкожните косъмчета. И тайно се надявам всичко да изчезне.

# 55
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Махам всичко и то редовно,зиме-лете това е!
Последното ,с което бих се съобразила е наличието на партньор.
Това като вица за "госпоицата,която си махала космите само на единия крак ... като си спи сама,да усеща мъжки крак до себе си  Crazy"

# 56
  • Мнения: 14 654
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

# 57
  • Мнения: 871
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.
Аз пък директно бих го сменила 
bowuu

# 58
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

Еееееех... къде останаха годините, в които беше особено възбуждащо да заровиш мустак или брада в руното  Grinning

# 59
  • Мнения: 4 586
Tук е мястото да попитам всички скапани феминистки защо направиха така, че жената да е равна на мъжа, да се товари, колкото мъжа, да размахва чук, докато кърми, но да не направиха нищо по въпроса жената да има правото да изглежда като мъжа - т.е. космата и мъжествена. Кучки с кучки.
пп: за да не е само спам, обезкосмявам се, чак когато мъжът ми ми направи забележка.

Поздравления. Едно различно мнение от овчето блеене.
Феминистките направиха жената да кара трамвай, но за тоновете козметика и разкрасяващи услуги го направи козметичната индустрия, в по-общ план - капитализма. Интересно какъв е оборота в световен мащаб на козметичната индустрия и разкрасителната. Соларни студиа, фризьорски салони, маникюр и педикюр. Възможно е сумата да е съпоставима с търговията с оръжие.
Природата е скръндза и космите са й били нужни за нещо си. Съф се оскубва и почва да се поти. Съф запушва потните си жлези и отива на уролог

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт