За епилирането

  • 11 121
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 214
Мислете си! Козметичка ми е казвала, че масово жените се сещат за 08.03 да се епилират, след зимен сън.
МОже би само тогава ходят на козметик, иначе го правят сами.  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 052
Епилирам се по принцип. Въпреки, че сега малко съм се поизоставила, покрай детето все не ми остава време, направо ме е срам от себе си. Мисля да си направя кола маска, преди никога не ги оставях толкова, че да стават за кола маска, ама сега.....  Embarassed

# 17
  • Мнения: 4
Мразя космите. Бръсна се през ден или най-много през два навсякъде - крака, мишници, триъгълник. Не търпя космарлъци! На кола не съм ходила никога, нямам и намерение, защото хич не търпя на болка. Ще опищя навсякъде, ще си грабна чантичката и ще изчезна.

# 18
  • Мнения: 8 956
Епилирам се по принцип. Приятно ми е да съм гладка.
Поли така или иначе не харесвам и не нося. А няколко косъма не могат да ме спрат да правя секс, така че друга причина няма.

Абсолютно същото ми е мнението.

# 19
  • Мнения: 15 379
Независимо от сезон, наличие на партньор, облекло и пр. - махам на крака, мишници, "там долу" изцяло и толкоз. Мустаци нямам, но ако имах и тях.
Отделно вежди, боя, лек грим - ми това си е задължително, както и всекидневният душ.

# 20
  • Мнения: 2 216
Представям си, който си зарязва краците през зимата, как им изглеждат триъгълниците и мишниците...
По-добре да не си представяме, но козметичката ми е казвала, че триъгълниците им около 08.03 са до коленете Sick

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 194
Епилирам се по принцип- 2 пъти в седмицата чрез бръснене -триъгълник, крака и подмишници (слава богу по мишниците косми нямам), Кола маска и епилатор не мога да ползвам заради поникването на 50% от космите подкожно.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Тая пък козметичка много непрофесионално си одумва клиентите.... Ако бях на твое място щях да се замисля сериозно какво ли плещи пък зад моя гръб ooooh!

# 23
  • Мнения: 8 929
Още преди години си направих фотоепилация навсякъде, където е необходимо  Wink
От време на време правя по някоя поддържаща процедура и толкова. Не понасям косми никакви.

# 24
  • Мнения: 6 214
Тая пък козметичка много непрофесионално си одумва клиентите.... Ако бях на твое място щях да се замисля сериозно какво ли плещи пък зад моя гръб ooooh!
Чувала съм от "професионални" козметички далеч по... приказки дето хич не са за приказване.  Sick

# 25
  • Мнения: 15 379
Аз и от фризьорки, за косите на някои от клиентите си Confused.

# 26
  • Мнения: 46 562
Много жени получават за подарък посещение на козметик или някаква др. глезотия, затова според мен има повече клиенти тогава.
За мен няма връзка честотата на посещението при козметик и честотата на обезкосмяването.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само 4 опции и моята я нЕма...
Винаги, преди да отида на селската баня  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 6 214
само 4 опции и моята я нЕма...
Винаги, преди да отида на селската баня  Mr. Green
Да я добавя ли?  Grinning

# 29
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Еха... от кога не е имало космата тема  Grinning

Нищо не епилирам, всичко бръсна, няма кой да чака косми за епилация  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт