Малки сме родени , но ще станем силни и големи :)

  • 90 495
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54 488


Ние сме 341 майки
и две каки
и имаме
191
момиченца
201
момченца

Нашите ангелчета


Илиян на мама tina77 Flowers Rose Flowers Rose
Стилиян на мама ilyova Flowers Rose Flowers Rose
Виктор на мама мама милка Flowers Rose Flowers Rose
Тея на мама iff2  Flowers Rose Flowers Rose
Стефи на мама mimka73 Flowers Rose Flowers Rose
Алекс на мама pikolinka  Flowers Rose Flowers Rose
Жана на мама adda888888  Flowers Rose Flowers Rose
Константин на мама bisana  Flowers Rose Flowers Rose
Андрея на мама missy  Flowers Rose Flowers Rose
Микаела на мама Daliya Flowers Rose Flowers Rose
Денислав на мама nioko Flowers Rose Flowers Rose
Иван на мама diana_val4eva Flowers Rose Flowers Rose
момченце на мама marianaM Flowers Rose Flowers Rose
Стоян на мама gotina_h Flowers Rose Flowers Rose
   

Албумът ни се намира в snimka.bg
потребител: herobaby
парола: ******
(паролата може да се разбере с ЛС до авторката на темата)

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 18:41 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 1 711
Запис  Peace
Аз също не съм наясно с пускането на новите теми и линковете...

# 2
  • Мнения: 70
Дано повече майки се включат в темата за да споделяме опит в отглеждането на нашите недоносени дечица.
Моето момченце от няколко дни повръща ужасно много.И преди го правише,но с всеки изминал ден количеството на повръщанията се увеличава и вече много се стресирах с това...В понеделник ще го водя на консултация и ще споделя с ЛЛ,но като я знам каква е ...
Мисля да запиша час за детски гастроентеролог .Предполагам,че става въпрос за рефлукс.Само да не е нещо по-лошо.
Ако някоя от вас има препоръки за добро анти-рефлуксно мляко- нека сподели.

# 3
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз ще ги оправя не се притеснявайте, линковете се качват в G-mail  и от там се постват! Ан - Мари правеше оторизациите, мисля че само трима имаме право, да постваме там! Хепи мама, тя ще ти направи и на теб оторизация, ако искаш - за да пускаш темите. То вече и без това толкова рядко се пише в тая тема, може би това е хубаво де, да няма много недоносени дечица! Приятно писане и споделяне и добре дошли на новите мами.
Ина, Вики е прекрасна, гледахме снимките от Рождения ден!
А днес Николина - пиколина също ни е рожденичка! Да е жива и здрава!  bouquet Тя и Ина са  най силните майки, които познавам!  Hug

П.П. някой вече ме е изпреварил!
Зачетох са за паролата за албума ни в снимка БГ, пише паролата може да се разбере на ЛС до авторката на темата, само че се сменихме много автори - някой спомня ли си паролата?  Joy, аз нещо не се сещам как беше? Леле ще си загубим паролата и няма да можем да си отваряме албумчето! Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 39 782
И аз не бях влизала в албума Simple Smile Улучих паролата Simple Smile

# 5
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Айде и ние тук отново.

# 6
  • Мнения: 3 914
Благодаря ви момичета,за хубавите думи Hug
Днес една девойка във фейсбук ми каза: Разбрахме,че си много компетентна,но стига вече!,това не било сайта на мамите Grinning
Мислех си,наистина ли съм толкова досадна?
Лелеее,до къде се докарах Mr. Green
Ама ако ви трябвам,тук съм,да знаете Hug

# 7
  • Мнения: 1 572
Дано повече майки се включат в темата за да споделяме опит в отглеждането на нашите недоносени дечица.
Моето момченце от няколко дни повръща ужасно много.И преди го правише,но с всеки изминал ден количеството на повръщанията се увеличава и вече много се стресирах с това...В понеделник ще го водя на консултация и ще споделя с ЛЛ,но като я знам каква е ...
Мисля да запиша час за детски гастроентеролог .Предполагам,че става въпрос за рефлукс.Само да не е нещо по-лошо.
Ако някоя от вас има препоръки за добро анти-рефлуксно мляко- нека сподели.
Може да е  по много причини, но моят син  повръщаше от пробиотици. В началото мислех , че е съвпадение, после се убедих и ги спрях. Спря и повръщането.  Споменавам, защото нито един лекар  не  потърси причината там. Даже ме убеждаваха да съм упорита в даването на пробиотик, щял да оправи проблема  ooooh!

# 8
  • Мнения: 70
Най-вероятно е рефлукс,защото не му давам нищо друго освен мляко.А и до сега е сменил две три млека.
Ето сега на последното хранене пак бълна всичкото мляко...Дано Аптамил Ар помогне иначе не знам как ще я караме с това повръщане...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 965
dghigova, по-добре не експериментирай с млеката на своя глава. Заведи детето на детски гастроенеролог.
Бебока ми също беше започнал да повръща много, а и коликите бяха зверски. Гастроенеролога ни изписа доста неща - пробиотик, ензими и сироп за рефлукса. Има ефект.
АнМари, дано се справите с проблема. (имаш ли спомен дали започна след като Диана му е говорела за духове?).

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 72
Новата тема е супер! Някай може ли да ми напише паролата в снимка.бг на лични?
Ние сме добре. Плами днес си разби устата малко тече кръв, но нищо му няма. Иначе си говорим на бебешки. Казваме га га, та, на, да. Само веднъж ми каза мама и амам.
Приятен ден на всички!
 

# 11
  • Мнения: 70
dghigova, по-добре не експериментирай с млеката на своя глава. Заведи детето на детски гастроенеролог.
Бебока ми също беше започнал да повръща много, а и коликите бяха зверски. Гастроенеролога ни изписа доста неща - пробиотик, ензими и сироп за рефлукса. Има ефект.
АнМари, дано се справите с проблема. (имаш ли спомен дали започна след като Диана му е говорела за духове?).
  Не съм експериментирала на своя глава,а по препоръка на неонатолог.Александър беше с ужасен запек още от болницата.Хранише се с ПреНан.Сменихме го с Аптамил Комфорт от който пък цяла седмица и повече беше с разстройство.Сега е на обикновен Аптамил.
А,че ще го заведа на гастроентеролог-това е задължително!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 39 782
АнМари, дано се справите с проблема. (имаш ли спомен дали започна след като Диана му е говорела за духове?).
Може би след това, но не съм сигурна. Той мина и през страха от спане на тъмно. Духовете ги забрави, сега го е страх от... училище Simple Smile

# 13
  • Мнения: 100
Здравейте и от нас!От вчера се гушкаме с Рая у дома:)От епикризата и нищо не разбирам и не съм наясно какво се случва с детето ми.От болницата ни казаха да я водим на ТФЕ ежемесечно и на очни прегледи.Утре ще дойде детската лекарка да я види,в сряда сме на очен лекар.Сега съм я гушнала,а с другата ръка ви пиша,след 3 дни ще ви пиша как е минал първия ни преглед.

# 14
  • Мнения: 44
Здравейте и от мен!   bouquet Предимно ви чета, малко пиша.
Радвам се, че дечицата ви са здрави.
dghigova : Повръщането може да е от това, че не се изхожда редовно. При моята дъщеря първите месеци беше така. Явно нередовен стомах, напъва се и като не може да се изходи започва да връща през устата. Давахме й сироп Лактулоза, когато задържаше по 3-4 дни, че и по 6. И така до 5-6 месец. Сега вече я захранвам и започна да пълни памперса по веднъж на ден и повръщането е рядкост.
emilia_koleva Честита радост вкъщи! Най-хубаво е когато се гушкате вкъщи.
За очния преглед ти препоръчвам да се свържете с д-р Светла Николова. Преглежда на 2 места, с направление. Ако имаш нужда от кординати мога да ти пиша на лични. Ние до 6 месец бяхме на очен през 2 седмици. 
За ТФЕ - д-р Румяна Ангелова от АГ. Най-вероятно си я виждала в Отделението. Във Варна доколкото знам освен нея ТФЕ правят и в Майчин Дом и при Балев.  Но при неонатолог е най-добре да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт