Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 55

  • 47 871
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 286
записвам се да следя кой ще вози , от сегапните намаления

# 46
  • на село
  • Мнения: 33
Някой поръчва ли  е от www.everything5pounds.com

# 47
  • Мнения: 8 242
То имаше цяла тема по случая Simple Smile Още я има някъде из архивите.. Дрехите са китайски и като цяло не стават много.. Ама обувките бивали Simple Smile Като цяло излизат поне двойно с всички доставки.

# 48
  • Мнения: 914
Зависи - примерно има общи поръчки с условия 15лв. артикул.
Иначе дрехи още не съм поръчвала, имам едни обувки така поръчани, но не съм ги носила още.

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 46
Здравейте, може ли да ми разсясните как се процедира по време на намаленията,примерно от asda i неьт. Харесваме нещо,пращаме го на посредника и от там на татък ако успее да го поръча преди да се изчерпало е супер. Имате ли наблюдения Gabco, как се справят с това и така ли е начина. Има ли друг посредник за София ,от които сте по доволни при тези намаления?

# 50
  • Мнения: 78
Здравейте, може ли да ми разсясните как се процедира по време на намаленията,примерно от asda i неьт. Харесваме нещо,пращаме го на посредника и от там на татък ако успее да го поръча преди да се изчерпало е супер. Имате ли наблюдения Gabco, как се справят с това и така ли е начина. Има ли друг посредник за София ,от които сте по доволни при тези намаления?
От асда можеш да си направиш поръчка ти и само да я пратиш на адреса на транспортна фирма.
От next с посредник , но не съм поръчвала на намаление. Дано се включи някой друг по въпроса.

# 51
  • Мнения: 3 372
Здравейте!
Записвам се в темата. Очаквам едно якенце от Теско Hug

# 52
  • на село
  • Мнения: 33
То имаше цяла тема по случая Simple Smile Още я има някъде из архивите.. Дрехите са китайски и като цяло не стават много.. Ама обувките бивали Simple Smile Като цяло излизат поне двойно с всички доставки.
  bouquet мерси за отговора,че са китайски ми беше достатъчна причина да се откажа от поръчка Mr. Green

# 53
  • Мнения: 32
Здравейте, а има ли специална тема за Теско? Видях, че доставят до БГ, но доставката е 10 паунда и помислих, че може да се правят и общи поръчки?

# 54
  • Мнения: 2 558
Момичета, препоръчайте ми кой посредник да ползвам за Kiddicare  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 950
Момичета ,какво става с Емпреса ,някой може ли да даде инфо ?

# 56
  • на село
  • Мнения: 33
Момичета, препоръчайте ми кой посредник да ползвам за Kiddicare  Rolling Eyes
поръчвала съм от там с КД Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 263
От Пъмпкин само якета и елеци ли са умалени? Интересува ме за дете 98 см., 15 кг.

# 58
  • Мнения: 160
Мацки, продавачката ми от Ибей ми е пуснала спечеленото на 13.12 с 1ST CLASS RECORDED DELIVERY. Ако го е пуснала с Кралската поща, трябва да е пристигнало на адрес вчера. Имате ли идея дали и другите куриери доставят на следващия ден с тази услуга?

# 59
  • Мнения: 286
http://www.benetton.com/woman/collection/fw2012_woman_look_1/  това от къде мога да го купя, някой ще ми помогне ли с линк?

Общи условия

Активация на акаунт