Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 55

  • 47 869
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
Цитат на: деница* в Нед., 10 Февр. 2013, 19:02
вземала ли си подходяща , като цвят блузка с дълго ръкавче, за да може да се облече под роклята.
трябва ми за март месец и ще е студено за презрамки.
Аз имам същия модел рокля но в синьо и розово. За да се носи през март, купих и този жакет: http://www.pumpkinpatch.co.uk/flatshot/W2TG40026/col/HOTPINK.
Не зная обаче дали подхожда по цвят и на тази рокля.

Момичета може ли дължина  на ръкава на жакета за 4 или 5 ,защото ние сме на 3,8г но сме 110 см и се притеснявам дали няма да ни е къс ръкава.благодаря.

# 751
  • София
  • Мнения: 424
Ели, честити ви дрешки  Heart Eyes
И аз не издържах на кодчето през уикенда и пуснах поръчка отново ...
За 110 сантиметровата Никол купувам дрешки с размер 6 - леко голями, както искам  Peace
Изключвам няколкото супер умалени якенца и суитчърти, от които имам размер 8 ...
Като цяло мнението ми е, че дрешките отговарят спрямо ръстта на детето по таблицата, а не годините - както е навсякъде  Peace
Нинка, Heart Eyes
И аз пак пуснах поръчка не,че нещо ми трябва,но тези кодове са голямо изкушение  Whistling
А за размерите нямам думи....,освен някой доста умалени моделчета и дължините са им шашави.Тази рокля на ширина е ок(то и модела е широк),но е доста къса. В момента на Джули и е малко над коляното и сега ще се носи,а на дете с ръст 135 см.(както е по таблицата) ще му седи като туника  Grinning
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Гери, Heart Eyes Благодаря за пожеланията  Hug
Поръчката я пуснах от директа и вече е при мен,но няма нищо за показване.Освен банският(много е  Heart Eyes) поръчах само дребни неща(потничета,чорапогащници,чорапки).

# 752
  • Мнения: 994
Ели Heart Eyes, честити нови дрешки. Много хубави, както всеки път.
Аз пък пропуснах този код. Нищо от намалените не ми хареса, а от новата колекция са ми все още скъпи.  Embarassed

# 753
  • София
  • Мнения: 424
Ели Heart Eyes, честити нови дрешки. Много хубави, както всеки път.
Аз пък пропуснах този код. Нищо от намалените не ми хареса, а от новата колекция са ми все още скъпи.  Embarassed
Деси Heart Eyes

# 754
  • София
  • Мнения: 2 799
Ели Heart Eyes, честити нови дрешки. Много хубави, както всеки път.
Аз пък пропуснах този код. Нищо от намалените не ми хареса, а от новата колекция са ми все още скъпи.  Embarassed
Деси Heart Eyes

Ели  Hug, я ни направи една нова темичка, че ще я заключат тази ...   bouquet

# 755
  • София
  • Мнения: 424
Пуснах я,но сега нямам време по късно ще оправя линковете.

Общи условия

Активация на акаунт