Мнението ви за мъжките имена

  • 2 071
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Аз между тези трите изобщо не бих могла да имам никакви колебания  Laughing
Много трудно ще се измисли име, което да предпочета пред Даниел.
Само че наскоро в очакване на нови и интересни теми, пак преглеждах отчетните за 2011 и там Даниеловците са един през друг.
То по начало си е популярно, но сега може да вземе да достигне твърде голяма концентрация.

Александър никакво име не е вече. Не мога да повярвам, че и до ден днешен още продължават да се кръщават така деца. То че е хубаво, хубаво е, ама идеята човек да има име е точно за да се идентифицира от другите. Ако всички са Александър, на всеки ще му казват с прякор.

Максим е откровено некрасиво. Бих го избрала само пред Трайчо, Тончо, Харалампи и други от сорта.

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Без колебание избирам Даниел, едно от най-любимите ми мъжки имена! Александър също е хубаво, докато Максим не ми харесва особено.

# 17
  • Мнения: 1 898
Не харесвам нито едно от трите. Съжалявам!
Кои бяха другите имена в списъка?

# 18
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за изказаното мнение , но не съм съгласна с това ,че  име като Максим  може   да се сравнява  с Трайчо или Харалампи.  Ако се обърнем във  времето и търсим сравнения   Максим Горки  не  е бил толкова  неизвестен както  Трайчо  от квартала .
Разбира се разни хора разни  идеали ....

# 19
  • Мнения: 1 207
Максим е "откровено красиво"  Wink, едно от любимите ми мъжки имена! 

И Александър, и Даниел ми харесват сами по себе си, но вече са толкова популярни, че им се забуги чара според мен.

# 20
  • Мнения: 4 555
но не съм съгласна с това ,че  име като Максим  може   да се сравнява  с Трайчо или Харалампи.  
Всичко може да се сравнява. Просто в случая сравнението е в полза на Максим  Wink

Името не ми харесва изобщо, но е важно ти какво мислиш.

# 21
  • Мнения: 4 569
Нито едно не ми харесва.
Даниел ми е женско и безлично.
Александър е масово, а Максим -руско, с леко кучешко звучене.

# 22
  • Мнения: 4
И аз бих модифицирала Максим до Максимилиан. Първото и на мен ми зву4и руско, второто - не.

Другите две не ми харесват. Предлагам Филип.

# 23
  • Мнения: 15 379
Ако се обърнем във  времето и търсим сравнения   Максим Горки  не  е бил толкова  неизвестен както Трайчо  от квартала .

Тц, грешиш.
Ако се обърнем назад във времето, не се ли сещаш за Трайчо Костов? Не Трайчо от квартала Laughing.
Подробности все пак.

Не, и трите имена не ми харесват.
Александър - страшна масовка.
Максим - звучи неприятно.
Даниел - женствено, отново масовка.

# 24
  • Мнения: 1 092
Харесвам Александър

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 458

На детската площадка като чуя вече от пет страни Алекс и започва да ми се драйфа...Иначе си е хубаво името. Но тук фаворит ми е Максим.

П.П. Sourcherry , моля те, така - за разнообразие, дай едно име, което харесваш, защото откакто те чета в този подфорум, не си харесала нито едно... Stop




# 26
  • Мнения: 15 379
Benisima, можеш да се разнообразиш като прочетеш мненията ми в други теми. Така ще разбереш кои имена харесвам.

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 458
Benisima, можеш да се разнообразиш като прочетеш мненията ми в други теми. Така ще разбереш кои имена харесвам.

О, не, благодаря, твърде си продуктивна, а и не ми е чак толкова скучно.....
Всъщност какво ли ме и интересува, просто впечатление.





# 28
  • Мнения: 15 379
О, не, благодаря, твърде си продуктивна, а и не ми е чак толкова скучно.....
Всъщност какво ли ме и интересува, просто впечатление.

В такъв случай задръж впечатленията зад пръстите си.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Максимилиян, че е по-царско.
Хубави са и 3те, но Александър някак се изтърка.

Общи условия

Активация на акаунт