Мнението ви за мъжките имена

  • 2 068
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте ! Моля Ви  кажете как ви се  звучат   имената  - Максим , Александър и Даниел . От  списъка останаха само тези  три и   пак сме затруднени  .

# 1
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
От тези трите най-много ми харесва Максим Heart Eyes
Александър е много разпространено.
Даниел не ми харесва.

# 2
  • край морето
  • Мнения: 44
От тези тричките най-много ми харесва Максим. Звучи мъжкарско. И моето мнение се покрива с това на вени, относно другите две. Пусни анкета.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 372
И трите ми харесват.Не мога да преценя кое ми харесва повече.Опитай се да си ги изговаряш често,да изговаряш галеното,напиши ги на лист заедно с бащиното име и фамилията,представи си детето си на площадката например и виж кое е първото име,което ще ти изникне ,за да го повикаш.Знам,че звучи странно Blush,но помага човек да свикне с дадено име или да прецени,кое по-лесно изговаря,кое приема по-лесно.

# 4
  • Мнения: 8 892
Максим и Александър ми харесват. Даниел ми е по-женствено. Александър е много масово вече, но за моето семейство е традиционно като най-младия член с това име е на 13 години. Максим тепърва ще набира популярност, поне според мен.

# 5
  • Мнения: 1
От трите, най-много ми харесва Максим.
Даниел и Александър-не Naughty Peace

# 6
  • Мнения: 3 200
1.Максим.
2. Александър, при условие, че не се трансформира в Сашко  Laughing
Даниел не влиза в списъка - женско ми е.

# 7
  • Мнения: 1 615
Максим, макар че и то почва май да набира инерция Simple Smile
Александър е страхотно име, просто в момента са твърде много с него. Ако му измислите алтернатива на Алекс... Май Сашо ще се върне на мода Wink
Даниел - не, не и не!!! Simple Smile Виж, Данаил ще е супер!

# 8
  • Мнения: 399
Много ми харесват и трите! Peace
Но имам сантимент към Дани,затова го слагам на първо място! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 6 993
Нито едното не ми харесва.
Максим по принцип нещо не ми звучи.
Даниел е женствено.
Александър е под път и над път.

# 10
  • Мнения: 2 216
Нито едното не ми харесва.
Максим по принцип нещо не ми звучи.
Даниел е женствено.
Александър е под път и над път.
Освен това Максим също е супер хит от известно време....

# 11
  • Мнения: 1 796
Максим и Александър ми харесват. Даниел ми е безразлично. На Александър много по-симпатично ми е обръщението Сашо.

# 12
  • Мнения: 399
.... На Александър много по-симпатично ми е обръщението Сашо.
И на мен! Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 372
Усещането,че Маским набира популярност,според мен се дължи на форума и на някой от нас,които го предлагаме много често и изказваме положително мнение в почти всяка тема за мъжки имена.Това са моите наблюдения,понеже нито едно дете не съм чула скоро да е Маским,всъщност чувала съм,но е на 6 години.Нито в списъците за ДГ и ДЯ беше особено популярно,да не кажа,че почти не е присъствало,но е вероятно да стане често използвано,ако излезе извън форума Grinning.В което разбира се няма нищо лошо,на мен много ми харесва. Peace
А за Александър,лично аз предпочитам Алек или Алекс за момче,но и Сашо не е толкова лошо,виж за момиче категорично не харесвам обръщенията Саше/Сашке.

# 14
  • София
  • Мнения: 44 115
Максим най-добре ми звучи, въпреки, че аз харесвам повече Максимилиан(ама май само аз Simple Smile), но за синът ми се колебаех между Максим и  това, с което е кръстен, така че - любимо име ми е.

Даниел не ми допада особенно(въпреки, че е по-добро от много други Simple Smile), Александър никак.

Общи условия

Активация на акаунт