Подход

  • 15 784
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 288
Подходи, реквизити и прочие помощни материали са за тези, които не могат да впечатлят мъж с естественото си състояние. Аз не съм за нищо насила, неестествен вид и държание. Всичко пресилено е плоско и граничи с други квалификации. А и мъжете не са толкова повърхностни.
Добре казано, но дефинирай "естествено състояние", щото хората рядко сме в естественото си състояние, най-малкото ограничавани от етикета на общуване и социално приемливо поведение.

# 16
  • Мнения: 1 288
Всякакъв интерес ще загубя, ако отношенията за изцяло като по долу описаното. Както и мъжа също ( или поне мъжете, които биха ми предизвикали интерес).Да му кажа, че утре е годишнината и да си купя сама подарък е по зле отколкото изобщо да не отразя този ден. Как да не взема всичко да му смилам и да му го слагам сдъвкано в устата. Ми да я напрегне малко тази глава, да не работи само с долната.

Да не говорим колко е възбуждащо да ти намекне нещо и да очаква ти да продължиш мисълта му. Само мъж без въображение не използва никакви намеци.

Явно подходът ми е по рисков, но сигурно обичам трудната игра.  Laughing
И аз съм такава, обичам да отправям предизвикателства...иначе губя интерес.

Но един познат каза, че нямам подход към мъжете, та реших да си сверя часовника. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 174
Аз искам да попитам /може да си ме пред9ставите как съм седнала на стола си и съм вдигнала ръка, щото имам въпрос  Mr. Green/ Тук за секс ли си говорим ?
Щото ако това е идеята, аз да се оттегля, там ме няма много много, на мен подходът в секса си ми е най - обикновен  Wink

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Зилозавър   Joy hahaha звучи ми, като да е имал предвид, че не се държиш, като лесна кифла ...ама то си е направо комплимент  Peace

# 19
  • Мнения: 1 288
Аз искам да попитам /може да си ме пред9ставите как съм седнала на стола си и съм вдигнала ръка, щото имам въпрос  Mr. Green/ Тук за секс ли си говорим ?
Щото ако това е идеята, аз да се оттегля, там ме няма много много, на мен подходът в секса си ми е най - обикновен  Wink
Неее, въобще, в цялата всеобхватност на понятието.
Участвай активно, имаше хубави разсъждения от твоя страна досега, всяка гледна точка е допринасяща и интересна.

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
rosy_bosy - аз асоциирах темата с това как да имаме успешно "взаимодействие" с мъжете

# 21
  • Мнения: 2 448

Но един познат каза, че нямам подход към мъжете, та реших да си сверя часовника. Crossing Arms

Тоя пък като жена се оплаква. Това е наша реплика, трябва ние да я казваме.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 288
Зилозавър   Joy hahaha звучи ми, като да е имал предвид, че не се държиш, като лесна кифла ...ама то си е направо комплимент  Peace
Уф, надявам се да е било така, но май беше повече в стил, че ми липсва онази женска лукавост на тънката манипулация. Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 1 288
rosy_bosy - аз асоциирах темата с това как да имаме успешно "взаимодействие" с мъжете
Peace

# 24
  • Мнения: 884
Когато се старая-нищо не постигам. Най съм си добре в комуникацията когато съм си "аз"-тогава всичко ми се получава от първия път.

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
определено от целия си опит с мъжете, мога да заключа за себе си, че е грешна тактика да се демонстрира пред един мъж:"Аз всичко мога, аз съм супергърл!" (това го и демотивира)

ти си го можи, това е супер, но това да си е в твоята глава  Peace

и определено - през моя поглед е добра тактика ... той да се вижда, като супермен в твоите очи  Rolling Eyes - това наистина дава крила

разбира се, зависи много и от двамата - Той и Тя, но на мъжете им харесва да виждат крехкостта в една жена и това провокира желание да я обгрижват

разбира се - винаги има изключения и други варианти изобщо; аз поделям един от тях  Peace

П.П и да, мисля, че жената има сила в манипулацията, както мъжът във физиката си

силата на женските оръжия се качва от това, че са спотаени, скрити, и не следва да ги демонстрира, както един мъж прави, тупайки се мачовски по гърдите

# 26
  • Мнения: 156
по темата не ми се говори, но искам да кажа нещо универсално: хората обичат, когато ги слушат активно. няма значение дали са мъже или жени, това е универсална част от "подхода", какъвто и да е. просто, човек рядко е способен да устои, когато го слушаш. рядко срещана дарба е.

# 27
  • Мнения: 2 448
Зилозавър  Joy hahaha звучи ми, като да е имал предвид, че не се държиш, като лесна кифла ...ама то си е направо комплимент  Peace
Уф, надявам се да е било така, но май беше повече в стил, че ми липсва онази женска лукавост на тънката манипулация. Twisted Evil

Ако мислиш, че е това, още повече забрави за директния подход.Наблегни на капризите, смяна на показваното настроение - хем в един момент си много привлечена, хем изведнъж го даваш по хладно. Щом иска да го манипулират, направи го. Извади жената от себе си, не бъди пич.  Wink

# 28
  • Мнения: X
И аз съм такава, обичам да отправям предизвикателства...иначе губя интерес.
Но един познат каза, че нямам подход към мъжете, та реших да си сверя часовника. Crossing Arms
Като изключим първоначалния период на свалки,мъжете не обичат играта на котка и мишка.
И ако под предизвикателство имаш предвид "Казвам ти дъще,сещай се ,снахо!", т.е., ти да правиш разни намеци и подобни,пък той три дни да гадае какво си имала предвид,много скоро ще му писне.
И,да ,ще ти се каже ,че нямаш подход към мъжете....   Laughing

Тези,които обичат подобни игри,са отлични манипулатори.Имах такова гадже....направо ми скъса нервите.

# 29
  • Мнения: 1 174
....Наблегни на капризите, смяна на показваното настроение - хем в един момент си много привлечена, хем изведнъж го даваш по хладно. Щом иска да го манипулират, направи го. Извади жената от себе си, не бъди пич.  Wink

Аз пък ей това винаги съм избягвала да правя, и ме дразни когато го наблюдавам у другите, но наистина Пасинет е права, има мъже, на които им харесва това и може би на такъв си попаднала  Peace

Обаче то трябва да ти идва отвътре, де да знам, ще проличи ако е преструвка, особено ако е по - опитен мъжа, ще усети кога се правиш на нещо, което не си  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт