Подход

  • 15 782
  • 310
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 287
Какво е туй "подход към мъжете" и има ли почва у нас?

Специални реквизити, набор от знания, ръководство за употреба или да знаеш кога точно да си покажеш рогата? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 6 365
Изразът "специални реквизити" направо ме възбуди...Да, кожени и причиняващи болка.

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
е,  Mr. Green той подходът ще е различен към всеки мъж  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 174
Лично за мен съм открила няколко важни правила при взаимоотношения с мъже:
1. Говори ясно, без намеци /да се надяваш да се сети какво искаш да кажеш/, не казвай: Не, пък да чакаш по тона ти той да се досети, че имаш предвид: Да. Пример: "Добре ли си" - "Да, кво да ми е  Rolling Eyes" с измъчен тон, обаче имаш предвид: "Не, не съм добре, сърдита съм ти, сети се сам защо, и ми се извини, успокой ме " и т.н.

2. Не чакай да се сети нещо сам. Просто му кажи, че утре е годишнината ви, и ще си спистиш сума ти проблеми. И кажи какво искаш да ти подари, или си го купи сама, или го заведи и му го покажи, но не се сърди ако само си го гледала загадъчно, пък той ти подари нещо, което не харесваш.

3. Когато искаш да му кажеш нещо и да те чуе - изолзвай малко думи, придържай се към темата, не скачай от тема на тема,  и не го обръщай на монолог. Не използвай думи като: "Винаги" или "Никога", щото ако има един единствен път когато нещото не се е случило, тогава думата не може да е "винаги", това са драми, и не вършат работа. Същото важи и за изтъняването на гласа и истеричните нотки в него.

Това разбира се важи лично за мен и успешно се получава комуникацията с мъжете, които съм срещала, при някои може би не е приложимо.
Кожените реквизити може би също вършат работа, но не съм пробвала  Laughing

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
те тези, според мен  Peace и за жените се отнасят  Mr. Green

мислех, че нещо друго има предвид авторката, но не пречи да се коментира в различи посоки  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 249
Мъжете - ръководство за употреба. Това ли ни трябва?  Laughing

Установила съм от опит, че ясен изказ (точно формулиране на исканията), влажен поглед и къса пола винаги вършат работа. Ако не става, имам и доста сълзи в запас.  Mr. Green  А ако достатъчно често детето заспива преди нас, въобще пък никакъв друг подход не ни е нужен и след гореща вечер въобще не му пука дали има изгладена блуза и дали ще готвя три манджи или ще забършем по една салата със сирена за вечеря. Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Всички правила за правилна употреба на мъжа ме карат да скучая, да предпочитам да съм сама и да намразвам този пол. Много изисквания - малко взаимност. Аз съм мъжомразец. Mr. Green
По-приятно ми е да разговарям със същество, което няма аз тайно да програмирам - не искам да си говоря сама, искам отсреща да имам мъж с достатъчно развит разум.

# 7
  • Мнения: 1 287
Изразът "специални реквизити" направо ме възбуди...Да, кожени и причиняващи болка.
Може, може, ако върши работа, всякакви средства и мерки са позволени. Laughing

# 8
  • Мнения: 1 287
Всички правила за правилна употреба на мъжа ме карат да скучая, да предпочитам да съм сама и да намразвам този пол. Много изисквания - малко взаимност. Аз съм мъжомразец. Mr. Green
По-приятно ми е да разговарям със същество, което няма аз тайно да програмирам - не искам да си говоря сама, искам отсреща да имам мъж с достатъчно развит разум.
Ъъъъ, или да се чудиш кой лост да дръпнеш, та да се получи зрялата комуникация. Laughing

# 9
  • Мнения: 1 174
те тези, според мен  Peace и за жените се отнасят  Mr. Green


Разбира се, че и за жените важат, но просто жените имат навика да НЕ ги спазват тези правила и да правят точно обратното. На мен не ми се е случвало мъж ми да ме гледа загадъчно когато наближи рождения му ден, и да очаква да се сетя какво да му купя.
Или да говори с намеци, обикновено си казва точно и ясно какво не му харесва, или просто си мълчи. Но да ми намеква нещо си и да чака сама да продължа мисълта му  Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 2 846
Няма единствен, универсален подход към всички мъже. Но пък очевидно има жени, които имат усет към мъжете и като правило обикновено намират подходящия подход към всеки конкретен мъж.

# 11
  • Мнения: 2 448
Лично за мен съм открила няколко важни правила при взаимоотношения с мъже:
1. Говори ясно, без намеци /....

Всякакъв интерес ще загубя, ако отношенията за изцяло като по долу описаното. Както и мъжа също ( или поне мъжете, които биха ми предизвикали интерес).Да му кажа, че утре е годишнината и да си купя сама подарък е по зле отколкото изобщо да не отразя този ден. Как да не взема всичко да му смилам и да му го слагам сдъвкано в устата. Ми да я напрегне малко тази глава, да не работи само с долната.

Да не говорим колко е възбуждащо да ти намекне нещо и да очаква ти да продължиш мисълта му. Само мъж без въображение не използва никакви намеци.

Явно подходът ми е по рисков, но сигурно обичам трудната игра.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 289
Подходи, реквизити и прочие помощни материали са за тези, които не могат да впечатлят мъж с естественото си състояние. Аз не съм за нищо насила, неестествен вид и държание. Всичко пресилено е плоско и граничи с други квалификации. А и мъжете не са толкова повърхностни.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 364
Всички правила за правилна употреба на мъжа ме карат да скучая, да предпочитам да съм сама и да намразвам този пол. Много изисквания - малко взаимност. Аз съм мъжомразец. Mr. Green
По-приятно ми е да разговарям със същество, което няма аз тайно да програмирам - не искам да си говоря сама, искам отсреща да имам мъж с достатъчно развит разум.

Същото важи и за мен.
Нещата трябва да се получават от само себе си, без напъни, без подготовки и хиляди схеми, за да накараш някого да се държи така, че на теб да ти е приятно. Най-хубаво е, когато той самият е такъв, какъвто ти се иска да бъде. Дойде ли моментът с усилията...
Иначе заключенията на роси боси са много точни - въпросът е дали на нас би ни било приятно да го приемем и да се нагодим към тази истина. Защото на мен много би ми се искало и сам да се сети за годишнината ни, примерно, и да ме слуша внимателно винаги, за да се сети какво би ме зарадвало. Но има и такива, които като им кажеш какво искаш направо и пак не го правят, тъй че изясняването е най-малкият проблем.

# 14
  • Мнения: 1 174
...
Явно подходът ми е по рисков, но сигурно обичам трудната игра.  Laughing


О, Пасинет, за тебе знаем  Laughing
Ама жената не пита как е по - трудно, тя търси лесното, та аз казвам как е.


Общи условия

Активация на акаунт