Отслабване с пач лепенки?

  • 102 213
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

# 46
  • Мнения: 49
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

margheri, благодаря ти за инфото. А колко време ги ползваш и забелязваш ли резултат?

# 47
  • Мнения: 1 095
az si pory4ah derma v10 ot saita tq.jenata,izpratih email na krasiv_zdrav@abv.bg za 21lv.polu4ava6 paket s 14 lepenkiplus 6 lv.za dostavkata,hubavoto e 4e pyrvo pory4va6 i posle pla6ta6 :)nz.dali 6te ima efekt,nadqvam se!!!6te pi6a posle

margheri, благодаря ти за инфото. А колко време ги ползваш и забелязваш ли резултат?

Като гледам нашата съфорумка се е регистрирала само за да ни съобщи благата вест. Все пак се надявам да се върне и да разясни  Peace

# 48
  • Мнения: 8
Здравейте!Днес мина едната седмица от началото. Твърдо съм един кг надолу, но бих казала , че никак  не се ограничих. За лош късмет по принцип карам кростренажор , но тази седмица не успях. Ако ви е интересно ще ви кажа после какво става. Замислям се 1 кг не е ли възможно да варира и от други фактори. Но ако и предстоящата седмица сваля нещо , вече ще съм по- убедена в действието на лепенките. Приятен ден!

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте,

Интересна дискусия преди време и аз използвах лепенки за отслабване Derma v10, честно казано останах доволна ...  но сега съм наясно, че няма нужда да плащам за нещо, което мога да постигна сама.

Сега ходя на Салса и да ви кажа няма по-добър начин за отслабване от активния живот. Забавлявам се и свалям килограми. Препоръчвам ви да си намерите хоби с което да отслабвате !

# 50
  • Мнения: 1 095
Здравейте,

Интересна дискусия преди време и аз използвах лепенки за отслабване Derma v10, честно казано останах доволна ...  но сега съм наясно, че няма нужда да плащам за нещо, което мога да постигна сама.

Сега ходя на Салса и да ви кажа няма по-добър начин за отслабване от активния живот. Забавлявам се и свалям килограми. Препоръчвам ви да си намерите хоби с което да отслабвате !

Искрено ти завиждам ! Hug
В нашия малък град няма такива клубове

# 51
  • Мнения: 8
Днес си сложих 11 лепенка , ама никакъв ефект.Дали греша някъде?

# 52
  • Мнения: 2
и аз си взех пластирите слим вейт -вече ги ползвам 3 дена и имам резултат -2 кг..за сега като че ли си имам апетит..не ми е намалял драстично..не чувствам странични ефекти..не  се натоварвам физически поради ред къщни ангажименти,но тия пластири не горят мазнините! те ви ускоряват метаболизма! което спомага да се отървем от излишните килограми.майка ми също е с наднормени килограми(е не чак колкото мен) и тя ги ползва..взехме си пакета които е за 90 дни щото  е най  на оферта.и съвсем случайно надникнах тук...почти го бях забравила тоя сайт:) успех на всички   ще се радвам да споделяме мнения и ще ми бъде интересно дали   има ефект и при вас.

# 53
  • Мнения: 8
много странно!!Дори в самата листовка пише че ефекта идва след 3-тия ден а -2 кг още на третия ми се струва невероятно!!Аз продължавам на 12 ден да не съм свалила нито един кг.

# 54
  • Мнения: 1
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

# 55
  • Мнения: 0
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

Много странно твърдение от човек, който има 0 публикации и профила му е регистриран на 17.06.2011г тоест преди 3 дни  Wink
Голям майтап!

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Зачетох се във вашите коментари  и в момента съм пред дилема кои лепенки да си взема derma v10 или Slim Weight. Моля  всички които се пробвали някои от тези лепенки да споделят своето мнение. Предварително ви благодаря :**** Wink)))))

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 576
ЧИСТА ИЗМАМА СА ТЕЗИ ЛЕПЕНКИ Slim Weight™ ползвах ги без ефект само парите си загубих никога повече няма да си ги купя!!!!

Тука чета само и гледам коментари от ново регистрирани потребители колко били добри тези лепенки не вярвайте на тези профили с 1 мнение. Нали не мислите, че някой ще си направи труда да се регистрира във форума за да ви препоръча!

Почти на 100% съм убедена, че повечето коментари са от един човек!

Аз съм на мнението на ALabama4151, че единствения начин за отслабване е активния и правилен живот!

Много странно твърдение от човек, който има 0 публикации и профила му е регистриран на 17.06.2011г тоест преди 3 дни  Wink
Голям майтап!

Аз не съм регистрирана от вчера, не съм с 1 мнение и също бях споделила че от тези лепенки няма никаква полза. И 1 кило не може да се свали, а ако се свали няма да е от тях, а от салса по-скоро както писа някой по-горе. Laughing

# 58
  • Мнения: 8
Ето и аз ви казвам , не се получава нищо . Продължавам да ги слагам , но нито един кг не съм свалила!!!А ги позвам вече 14 ден.

# 59
  • Мнения: 2
аз пък си върнах 1 кг....и днеска такъв апетит ме гони чееее....май май файда няма от тия лепенки...аз като се ударя на глад 2-3 дена по добре се чувствам...че това ще ми засили метаболизма през кожата че дрън дрън....наистина съжелявам че се бръкнахме с 125 лв. можех поне да си взема нещо друго което ми е нужно а за отслабването е елементарно стига човек да е постоянен-хипокалорична храна и повечко движение-наистина има ефект и човек се чувства къде къде по-добре,отколкото да се тюфка у дома и да се тегли през 5 минути на кантара поглеждайки лепенките вдъхващи уж надежда за по добра фигура Peace

Общи условия

Активация на акаунт