Отслабване с пач лепенки?

  • 102 202
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 163
:peace:vmesto da se tip4em s razni hap4eta  ne li po dobre da se dvijim pove4e na den Wink


Моля те, пиши на кирилица.

***

Правилно е казал народът: "мързелът не мори, ами мъчи".

Докато не промените трайно хранителния си режим и не увеличите двигателната си активност, няма да имате задоволителна и постоянна промяна нито в начина, по който се чувствате, нито в това как изглеждате.

Пък ако не ми вярвате, продължавайте да давате грешни пари за пачове, антицелулитни кремове и чудодейни хапчета. Човек каквото сам си направи...

# 136
# 137
  • Мнения: 554
:peace:vmesto da se tip4em s razni hap4eta  ne li po dobre da se dvijim pove4e na den Wink


Моля те, пиши на кирилица.

***

Правилно е казал народът: "мързелът не мори, ами мъчи".

Докато не промените трайно хранителния си режим и не увеличите двигателната си активност, няма да имате задоволителна и постоянна промяна нито в начина, по който се чувствате, нито в това как изглеждате.

Пък ако не ми вярвате, продължавайте да давате грешни пари за пачове, антицелулитни кремове и чудодейни хапчета. Човек каквото сам си направи...

За мързела си много права, но моля те, за целулита не пиши глупости. Той не се появява от излишни килограми. Имам приятелка 47кг с напикани дрехи, която също има целулит и от години води борба с него Peace

# 138
  • Мнения: 8 163
Елефтерия, би ли могла да посочиш къде точно в поста си съм написала глупост за целулита? Или се опитваш да ми кажеш, че антицелулитните кремове наистина са в състояние сами по себе си да премахват трайно целулита? И че си струва да се дават за тях безумни суми?

А чувала ли си термина skinny fat? Знаеш ли, че килограмите сами по себе си не са признак за добре изглеждащо и здраво тяло?

# 139
  • SA
  • Мнения: 3 196
А чувала ли си термина skinny fat? Знаеш ли, че килограмите сами по себе си не са признак за добре изглеждащо и здраво тяло?

Абсолютно! Това че някой тежи 45 кг нищо не означава и не дава представа за телесната му композиция. Целулит спокойно може да си има и хич не са глупости това, което е писала Фея.
Просто на някои хора много им допада мисьлта, че може да не си помрьдват задника от дивана и като погладуват и си сложат някоя лепенка, ще са в перфектна форма. Ами уви, не стават така нещата за едно 99% от хората.

# 140
  • Мнения: 554
Е аз какво казах?  Че и слаб човек може да има целулит и че целулита и килограмите са две различни неща, също както и лепенки за отслабване и антицелулитни кремове. Парите, дадени за антицелулитни кремове съвсем не са хвърлени на вятъра, за разлика от пач лепенките. Всички знаем, че някои кремове за целулит имат ефект, особено като се прилагат смасаж, което съвсем не е като да си лежиш на дивана и да се мажеш. Аз лично имам богат опит с такива и смея да твърдя, че целулит нямам.

камелот, ще те замоля първо да прочетеш какво съм написала и след това да коментираш!

# 141
  • Мнения: 8 163
Значи, Елефтериа, според теб антицелулитните кремове имат траен ефект когато са прилагани сами по себе си, без промяна в начина на хранене и двигателната активност? Защото това е ключовият момент. Изобщо не ставаше въпрос за масажни процедури. При тях кремът/масажното олио са по-скоро лубрикант, отколкото да играят кой знае каква друга съществена роля.

# 142
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
камелот, ще те замоля първо да прочетеш какво съм написала и след това да коментираш!

Вьрнах се назад( да не би да сьм пропуснала нещо), но ето това си коментирала:
Цитат
За мързела си много права, но моля те, за целулита не пиши глупости. Той не се появява от излишни килограми. Имам приятелка 47кг с напикани дрехи, която също има целулит и от години води борба с него Peace

Ми аз казах, че независимо, че приятелката ти е била 47 кг, пак може да има целулит. Ами, може. И не са антицелулитните гелове решението - това, което и Фея се опитва да обясни.

Общи условия

Активация на акаунт