отзиви за перяща прахосмукачка на Зелмер

  • 35 733
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
http://www.technomarket.bg/products/09066724/zelmer-919-0-sp-aquawelt
Ако някой от вас притежава прахосмукачката , моля за отзиви.

# 1
  • Мнения: 177
имам я и пиши какво точно те интересувар аз съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 59
Момичета, как се пере с тази прахосмукачка, аз нещо не можах да се справя... Sad

# 3
  • Мнения: 92
Аз успявам и при това доста бързо.Кое не ти е ясно нещо в сглобяването или....

# 4
  • Мнения: 59
Сега видях, че има копче за пране ooooh! Иначе за сглобяването я сглобих, а пере ли добре и освен тези прахчета може ли да се използва друг препарат?

# 5
  • Последната пряка в ляво
  • Мнения: 35
Имам прахосмукачката от около половин година. Невероятна е. Относно това дали пере добре ,на мен ми изпра килима ,по който имах петна от машинно масло ( черни и добре попили ). За прахчетата , не съм пробвала с други ,освен с тези към прахосмукачката .

# 6
  • Мнения: 1 179
Аз искам да попитам шумна ли е, или е като стандартните прахосмукачки ?

# 7
  • Мнения: 92
Шумна е колкото стандартните, а за прането освен прахчетата аз пера  с "Вениш"или препарат на "Медикс "за килими.Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 1 179
ели7 , да разбирам ли, че си доволна като цяло от прахосмукачката? Използваш ли другите опции, като миене на плочки и т.н. Чудно ми е дали се справя с фугите на пода ?
Оставам с впечатлението, че няма да са зле вложени пари покупката на прахосмукачката, ще ми върши работа.

# 9
  • Мнения: 92
ели7 , да разбирам ли, че си доволна като цяло от прахосмукачката? Използваш ли другите опции, като миене на плочки и т.н. Чудно ми е дали се справя с фугите на пода ?
Оставам с впечатлението, че няма да са зле вложени пари покупката на прахосмукачката, ще ми върши работа.
Доволна съм ,като цяло-пране и чистене.Плочки или фуги не съм чистила ,не мисля че има такава опция,или поне аз незнам

# 10
  • Мнения: 177
Здравейте!И аз я имам от половин година, нямам килими, но съм минавала една пътечка с нея и я освежи много добре, а иначе паркета го минавам с миене и чистене на веднъж newsm10
И още -в резервоара сипвам малко омекотител, и докато чистя ароматизира навсякъде newsm47

# 11
  • Мнения: 5
Имам я повече от половин година. Доста я използваме. Освен килимите изпрахме и един ъглов диван в кухнята. Те препаратите, които вървяха с нея свършиха и сега мъжът ми импровизира. Важното е само да не се пени препарата, че я запушва. Теракота го мие добре, но това за фугите, дето питаш мисля че става само, ако има опция да чисти и с пара. Точно този модел няма. Аз наистина съм доволна, пък за тези пари съвсем. Мисля, че няма да съжаляваш.

# 12
  • Мнения: 1 179
Благодаря ви за отговорите, момичета ! В близките дни смятам да се сдобия с това "чудо" .

# 13
  • Мнения: 1 179
Сдобих се с прахосмукачката, но се чудя може ли да се мие подът с препарат като Мистър Пропър или Пронто ?

# 14
  • Мнения: 0
имам я и пиши какво точно те интересувар аз съм много доволна.
    Здравейте!
 За Коледа ми подариха перяща прахосмукачка, но за жалост не ми обясниха как точно се пере с нея.      Въпросът ми е: Трябва ли след нанасяне на препарата да се изчака преди изсмукването му и колко време?
 Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт