отзиви за перяща прахосмукачка на Зелмер

  • 35 741
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 428
http://www.technomarket.bg/products/09066724/zelmer-919-0-sp-aquawelt
Ако някой от вас притежава прахосмукачката , моля за отзиви.

# 1
  • Мнения: 177
имам я и пиши какво точно те интересувар аз съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 59
Момичета, как се пере с тази прахосмукачка, аз нещо не можах да се справя... Sad

# 3
  • Мнения: 92
Аз успявам и при това доста бързо.Кое не ти е ясно нещо в сглобяването или....

# 4
  • Мнения: 59
Сега видях, че има копче за пране ooooh! Иначе за сглобяването я сглобих, а пере ли добре и освен тези прахчета може ли да се използва друг препарат?

# 5
  • Последната пряка в ляво
  • Мнения: 35
Имам прахосмукачката от около половин година. Невероятна е. Относно това дали пере добре ,на мен ми изпра килима ,по който имах петна от машинно масло ( черни и добре попили ). За прахчетата , не съм пробвала с други ,освен с тези към прахосмукачката .

# 6
  • Мнения: 1 179
Аз искам да попитам шумна ли е, или е като стандартните прахосмукачки ?

# 7
  • Мнения: 92
Шумна е колкото стандартните, а за прането освен прахчетата аз пера  с "Вениш"или препарат на "Медикс "за килими.Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 1 179
ели7 , да разбирам ли, че си доволна като цяло от прахосмукачката? Използваш ли другите опции, като миене на плочки и т.н. Чудно ми е дали се справя с фугите на пода ?
Оставам с впечатлението, че няма да са зле вложени пари покупката на прахосмукачката, ще ми върши работа.

# 9
  • Мнения: 92
ели7 , да разбирам ли, че си доволна като цяло от прахосмукачката? Използваш ли другите опции, като миене на плочки и т.н. Чудно ми е дали се справя с фугите на пода ?
Оставам с впечатлението, че няма да са зле вложени пари покупката на прахосмукачката, ще ми върши работа.
Доволна съм ,като цяло-пране и чистене.Плочки или фуги не съм чистила ,не мисля че има такава опция,или поне аз незнам

# 10
  • Мнения: 177
Здравейте!И аз я имам от половин година, нямам килими, но съм минавала една пътечка с нея и я освежи много добре, а иначе паркета го минавам с миене и чистене на веднъж newsm10
И още -в резервоара сипвам малко омекотител, и докато чистя ароматизира навсякъде newsm47

# 11
  • Мнения: 5
Имам я повече от половин година. Доста я използваме. Освен килимите изпрахме и един ъглов диван в кухнята. Те препаратите, които вървяха с нея свършиха и сега мъжът ми импровизира. Важното е само да не се пени препарата, че я запушва. Теракота го мие добре, но това за фугите, дето питаш мисля че става само, ако има опция да чисти и с пара. Точно този модел няма. Аз наистина съм доволна, пък за тези пари съвсем. Мисля, че няма да съжаляваш.

# 12
  • Мнения: 1 179
Благодаря ви за отговорите, момичета ! В близките дни смятам да се сдобия с това "чудо" .

# 13
  • Мнения: 1 179
Сдобих се с прахосмукачката, но се чудя може ли да се мие подът с препарат като Мистър Пропър или Пронто ?

# 14
  • Мнения: 0
имам я и пиши какво точно те интересувар аз съм много доволна.
    Здравейте!
 За Коледа ми подариха перяща прахосмукачка, но за жалост не ми обясниха как точно се пере с нея.      Въпросът ми е: Трябва ли след нанасяне на препарата да се изчака преди изсмукването му и колко време?
 Предварително благодаря!

# 15
  • Мнения: 0
Izvinqvam se che se vkluchvam tolkova kasno.No mojeli nqkoi da mi dade tochniq model,zashto veche ne moje da se vidi

# 16
  • Варна
  • Мнения: 915
Здравейте, за да не пускам същата тема, реших да "съживя" тази  Simple Smile
от днес и аз вече ще си прахосмуча с http://www.technomarket.bg/products/09061832/zelmer-919-0st   Flutter
изпрах един стол  и измих пода в кухнята, столчето направо светна и беше почти сухо, плочките в кухнята останаха доста влажни. В комплекта имам течност за почистване (мирише на спирт) съвсем малко количество. Какво ползвате вие? След пране/миене изкарвате ли водата от маркуча с дюзите? Пише всичко да се измие и изсуши  Thinking
Какво приложение намерихте вие освен стандартното, някъде из форумите четох за отпушване на канали  Party и миене на прозорци. Ако сте открили и някакви хитрини за по-лесно и бързо обслужване на машината, споделяйте  Peace

# 17
  • Мнения: 7
Трябва ли да има в големият контейнер вода като се чисти? Не искаме с торбичката!

# 18
  • Мнения: 3
Шумна е колкото стандартните, а за прането освен прахчетата аз пера  с "Вениш"или препарат на "Медикс "за килими.Доволна съм.

Здравейте, поне я купих преди няколко дни и се опитвах да ползвам функцията пране с голямата и малката приставка, но при сушене не успявам да подсуша тапицерита и матрака...Има ли друга поставка, която трябв ада сложа, когато след прането трябва да сменя или със същата приставака се осъществява? Аз не съм мокрила почти матрака, но не изсушава изобщо, нещо ли пропускам аз?

Общи условия

Активация на акаунт