100 % добра майка

  • 10 283
  • 247
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 066
tanyatais, оставам с впечатението, че не си се занимавала с това? През тези 6 месеца можеш да забравиш за семейно време, включително в събота и неделя...
Проблемите с персонала винаги са повече от ползата.
Да не говорим за стреса на детето, което ще се чувства по-различно от останалите и ще има различно отношение, не винаги добро от страна на учителите.
Но това е моята гледна точка, дано подредите нещата според плановете си, успех Peace
Напротив,работела съм и в този бранш няколко години,ще се справим,няма нищо лесно,но ще е по лесно и приятно Simple Smile Мерси,дано,ще ви поканя като стане реалност през 2012.

# 241
  • София
  • Мнения: 9 872
...
Ти знаеш аз защо не работя,за радост съм частен случай и за радост не са маса жените,които не работят поради моите причини ...

Теб не те броя за неработеща. Ти макар и не професионално си специализирала в насока, от която има само положителни резултати за цялото семейство. Нямам предвид и жените по майчинство.
Благодаря за милите думи! Grinning
Аз точно това се опитвам да обясня-ти познаваш мен,знаеш моите причини да не работя.И според теб тези причини са...да ги наречем уважителни. Simple SmileОбаче откъде знаеш причините на други жени-те имат здрави деца,здрави семейства....но не винаги всичко е на показ.Причината може да е някъде вътре в семейството и да не е нужно да бъде огласявана.Това не ни дава право да наричаме тези жени мързеливи ,мисля аз.По-различни от нас-да,но мързеливи-не е задължително.
Нищо лично,знаеш! HugПросто това крайно оценяване на жените -домакини като мързеливи или "имащи кой да ги издържа" направо ми избоде очите. Mr. Green

# 242
  • Мнения: 1 567
Напротив,работела съм и в този бранш няколко години,ще се справим,няма нищо лесно,но ще е по лесно и приятно Simple Smile Мерси,дано,ще ви поканя като стане реалност през 2012.

Трудно ще стане. Особено със стегнацията. И мерките, които тепърва ще се взимат.

# 243
  • София
  • Мнения: 17 316
Таня ... Simple Smile
Дано всичко стане както си го мечтаете, наистина ти го пожелавам, макар че аз за себе си съм убедена, че няма да е точно така Simple Smile

# 244
  • Мнения: 24 467
Хехе, доста забавно си го представяш, Танче, аз някак не мога да си представя да се справяте с такава работа за 4 часа, че няма да има стрес и крайни срокове, ама нейсе, мечтите са за това  Grinning
Още по-забавно е, че го наричаш пенсиониране  Laughing

Вярно, забавно звучи, като от човек без опит точно.

# 245
  • Мнения: 2 222
tanyatais, това, което за теб е пълен релакс, мен би ме довело до голям стрес. Грижи за гости и вили - браво, че имаш ентусиазъм.  Peace Мен ме мързи, та две не виждам, опре ли се до подобни неща, признавам...

# 246
  • София
  • Мнения: 504
Идеята за вилите с гости е добра. Само да вметна, няма да е толкова безоблачно и безгрижно както си го представяш. Винаги и навсякъде възникват проблеми, дрязги, няма нещо, което нон-стоп да върви по мед и масло. Например ако наемете персонал, един ще идва, друг ще си отива, трети няма да си върш работата както трябва. Казвам го от позицията на човек със собствен бизнес. Успех.

# 247
  • Мнения: 7 947
По-голяма идеализация на нуждите на детето и времето с него - отдавна не бях чела. Плюс невероятния поглед върху туристическия бизнес. Ако имаше опит - не би говорила такива небивалици. Но Успех  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт