Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 803
nikolexa , разбира се че е така. Къде съм казала, че е иначе?  Peace

# 46
  • Мнения: 624
nikolexa, мога да ти отговоря малко в стила на гностиците, няма да ме разбереш, преди да го усетиш лично... Но за твоята реалност това са разсъжденията, които те правят щастлива, за моята са други, така че важното е човек да се чувства щастлив и на мястото си.


Преди две беше
Цитат
over
, а истинското начало беше през септември 2007 г.  

Цитат
ох, вече  дали не се чудя дали да пиша.
Vox populi , не го взимай толкоз вътрешно! Знаеш колко много съм ти благодарна за напътствията, които си ми давал! Дори и заради един човек да го правиш - заслужава си! Но съм свидетел колко много хора ценят мнението ти!  Hug

sv_harmony  Hug  Бих искала да продължа разсъжденията ти, че колкото по-скъпи и грандомански неща си купува човек, толкоз повече време трябва да отделя, за да ги подържа, ремонтира... но в момента нямам много време и за това само давам насока, а който споделя моите възгледи може да поразсъждава в темата.  Grinning

Чао за сега! Много усмивки от мен!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 520
ох, вече дали не се чудя дали да пиша. представете си, че сте че сте на мястото на жена, която е обект на целенасочени влияния от страна на някой мъж с използване на енергийни техники и хипноза. Или ще кажете, че има разлика? Човека има желание - що да не си го задоволи? Това касае и други неща.
E, какво общо имат материалните неща и чувствата сега? newsm78
Примерът ти хич го няма Grinning Хората да не би да са вещи?!

Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 17:00 от krem-karamel

# 48
  • Мнения: 90
Екстремности се да, но няма какво да се заблуждаваме, без пари и материални добивки не можем.

Именно екстремности са. Защо трябва да изпадаме в такива - включвам и презапасяването и желанието за много пари и материални блага?

# 49
  • Мнения: 65
ох, вече дали не се чудя дали да пиша. представете си, че сте че сте на мястото на жена, която е обект на целенасочени влияния от страна на някой мъж с използване на енергийни техники и хипноза. Или ще кажете, че има разлика?
Човека има желание - що да не си го задоволи? Това касае и други неща.
E, какво общо имат материалните неща и чувствата сега? newsm78
Примерът ти хич го няма Grinning

акцента е върху задоволяване на желанието. Намеквам, че целта не оправдава средствата...

# 50
  • Мнения: 1 422
Вокси, хайде да се пробвам да обясня какво казвам като коментирам твоите примери понякога - като цяло населението из тази тема се изказва като нормален, наречи го редови ползвател на езотеричното знание. Къде повече, къде по-малко всеки нещичко е попрочел или попрактикувал. Не ни е известно и не ни е необходимо да ни е известно колко всъщност напреднал е някой. Защото няма единична скала за измерване на знанието. Знанието във всяка сфера на живота е многоизмерно, то дори не е истински сферично, защото в някаква пресечна равнина (или ен-тинина) се намества и времето.

Ти ме хвърляш в музиката с някои изказвания заради високопарните фрази от типа "кой е по-по-най" и тогава си признавам, че изобщо не дочитам докрай това, което си написал. Ако обаче си се сбъркал в първите два пасажа да не се самоизтъкнеш 74 пъти колко всичко ти е ясно, колко велик опит имаш, колко тайни знаеш или не си се впуснал да клатиш пръст по теми като как някой бил под влиянието на друг заради неговите велики окултни способности, тогава намирам уникално много мъдрост в думите ти и съм благодарна за написаното от тебе. Сякаш в тебе живеят двама души - един фукльо и един мъдрец. Ако ще ти е полезно или приятно, си свободен кръвно да ми се обидиш за последното изречение  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 6 803


Сякаш в тебе живеят двама души - един фукльо и един мъдрец.  Rolling Eyes

Рози, Вокси е мъж...  Grinning А всички ние останали тук сме жени... Намирам, че се държи по възможно най-нормалният начин предвид горните два факта.
Вокси, казвам го с най-добро чувство.   bouquet

# 52
  • Мнения: 65
Цитат
Сякаш в тебе живеят двама души - един фукльо и един мъдрец.

Шси признаят, особено ако им пусна малко ток! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 620
Вокси се опитва да балансира ин и ян енергията в темата  Wink

А има такъв момент в окултизма, да се възгордееш   Crazy, че знаеш повече от дургите. Нужно е да се пазим от това, че ако някой знае и може повече от другите, то неговата отговорност е огромна.

# 54
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Бързам да се запиша в тази прекрасна тема.  Hug

И се връщам да ви прочета.

# 55
  • Мнения: 77
вече 4 прекрасни страници сте написали от любимата ми тема.връщам се да ви чета и благодаря за чудесното оформление!  bouquet

# 56
  • Мнения: 100
"Вещите не са нито добри, нито лоши, тях просто ги има. Те са играчки, с които да си поиграеш, да изпиташ нови усещания, да развиеш нови умения, нова енергия. Вещите са играчките на възрастните."

 Wink

# 57
  • Мнения: 957
Boxи, примерът ти е автентичен на желанието на един изнасилвач или убиец. Ама никой тук няма подобни желания и не коментираме подобни цели и мечти!  Grinning Понякога като те чета, имам чувство, че си прегърбен от бронежилетки! Спокойно, нито ти, нито някоя от нас е център на Вселената! Виж, ако ударим джакпот, или влезем по високите етажи на властта - може да се замислим за атаки - енергийни, вампирски, всякакви. Направо се чудя на хора като теб как живеете с постоянна мисъл за предпазване от нещо и някого! Май си по-вкопчен от мен в живота  Laughing

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
Вокс е пич. Той просто си казва, к'вото мисли по съответните въпроси. И има едно качество, което аз безкрайно ценя у хората - никога не се цупи, ако някой не споделя мнението му. Нито държи да го натрапи. Той си казва там, каквото е решил и който разбрал - разбрал.

Аз от своя страна напоследък не съм съвсем наясно как точно се случват нещата и дали наистина всичко е в нас и е възможно. Дълбоко съм разколебана и смея да твърдя, че по-скоро смятам, че нещата, които ни се случват, така или иначе са щели да ни се случат - със или без утвърждения, техники и всичко останало. Другите, които не е речено да ни дойдат, няма да станат, каквото и да правим. Mr. Green
Мда... Thinking
Та затова си казвам - няма какво да му мисля. Искам си разни работи - някои стават, други - не, каквото - такова. Животът си тече Grinning

Общи условия

Активация на акаунт