За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 080
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 135
Секса е основен човешки инстинкт за разможаване, без него бихме изчезнали като вид , заложен е на всяко човешко същество,

айдееее... пак отначало  Joy Rolling Eyes

Може и без секс.... инвитрото е спасението !!!!! Mr. Green

# 121
  • Мнения: 1 763
оф тази тема,както и репликата й,са безкрайни и се въртят просто в кръг!

# 122
  • Мнения: 1 081
Може и без секс.... инвитрото е спасението !!!!! Mr. Green

Аааааааааааа не  Naughty аз си предпочитам секса ..  Twisted Evil

# 123
  • Мнения: 2 448
оф тази тема,както и репликата й,са безкрайни и се въртят просто в кръг!

Кръговите движения не са толкова  лоши.  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 1 081
айдееее... пак отначало  Joy Rolling Eyes

Магс, а кат те въртят на шиш /в секса/ ти харесва, нали  Whistling  Flutter  Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 364
Стигнах до пета страница и май пак не разбрах за какво става въпрос... Тук "талантливите в секса" ли се преброявате?  Laughing

# 126
  • Мнения: 135
Порових се тук там и ето какво изскочи....

Много хора днес не гледат на съжителството като на връзка за цял живот. За да има успех една двойка, тя трябва да го заслужи. Добър повод да се удвои вниманието. С минаването на годините животът на двама души се обогатява и за да не бъде залят от сивотата на всекидневието, всеки от двамата трябва да е взискателен. Старите клишета имат дълъг живот. Не е зле да се поддържа „гастрономическият пламък" в едно съжителство. Това е символът на истинския дом - удобен и уютен.

,,Живеем в общество, в което всеки през цялото време се страхува от всичко. Никой не иска да рискува, най-малко в любовта. Такова поведение ми напомня селянин, който не иска да засее земята си от страх, че птиците ще изядат семената. Аз също се страхувам, но приемам този страх. Предпочитам първо да
опитам."


http://intimno.rozali.com/brak/p1939.html

Ето и още нещо което ми направи впечатление.... newsm78
Има доста неща с които се съгласявам но предпочитам да не коментирам.... Peace

http://fema-bg.com/index.php?m=1575

# 127
  • Мнения: 763
Стигнах до пета страница и май пак не разбрах за какво става въпрос... Тук "талантливите в секса" ли се преброявате?  Laughing
Да ама като им заговориш открито за талант дърпат назад и не смеят да вземат отношение! Laughing

Магс, продължаваме, продължаваме! Mr. Green

# 128
  • Мнения: 2 448
Соте, що не вземеш да прочетеш в мъжките списания статии от  рода на " Къде бъркат мъжете в секса? " .Знаеш ли що, ми щото в мъжките списания няма такива. Там е пълно с голи мацки и нищо за това как да ги задоволиш. Ама вие си се кефите, нали?  
Пък ние да седим и да мислим какви грешки правим. Как пък не!    Wink

# 129
  • Мнения: 0
Там е пълно с голи мацки и нищо за това как да ги задоволиш.

Извинете че Ви опонирам Уважаема Пасинет но е много близко до ума как да задоволиш мацка /пфу каква грозна дума  Sad Sad / която се е снимала в списание  Peace

# 130
  • Мнения: 2 448
Там е пълно с голи мацки и нищо за това как да ги задоволиш.

Извинете че Ви опонирам Уважаема Пасинет но е много близко до ума как да задоволиш мацка /пфу каква грозна дума  Sad Sad / която се е снимала в списание  Peace

Сигурно имаш голям личен опит в задоволяването им, за да си така сигурен уважаеми Немо.
Както и да е, и за задоволяването на жени,които НЕ са се снимали няма статии в мъжките списания, така,че мнението ми си остава.

# 131
  • Мнения: 364
Порових се тук там и ето какво изскочи....

Соте, вместо да четеш такива сложни статии, написани от умни глави, питай тук конкретно, за да ти отговорим директно!
Какво те интересува? Дали една жена иска да обогати сексуалните си умения, за да достави по-голямо удоволствие на мъжа си?

# 132
  • София
  • Мнения: 1 585
Пак сексуални драми... Защо се опитвате да вкарате хората в някакви рамки? Ми за мен съпругът ми ако е перфектен любовник, то за някоя друга може да е абсолютен пън... и обратното. Всичко е въпрос на нужди и пасване между партньорите, а не на някакви конкретни умения, химия и т.н. Друг е въпросът, че и в течение на времето двойката се научава какво се харесва на другия (стига да са отворени към експерименти) и тогава сексът става наистина добър.

# 133
  • Мнения: 135
Соте, вместо да четеш такива сложни статии, написани от умни глави, питай тук конкретно, за да ти отговорим директно!
Какво те интересува? Дали една жена иска да обогати сексуалните си умения, за да достави по-голямо удоволствие на мъжа си?
Най после една жена да схване идеята....  bouquet   Laughing
Точно в десетката Лили - Лу именно това ме притеснява.... липсата на желание.... или може би греша... сигурно и при мъжката половина има хора дето се имат за перфектни и губят жените си,  щото са такива.... за да напредваме нали е нужно да се обогатяваме.... може ли по един и същи начин всяка вечер... е на мен би ми писнало.... затова се старая за нещо повече, нещо с което жената може да ме изненада или аз нея да изненадам.... никой не е научен, всички експериментираме... за да съществува една връзка точно новостите ни карат утре пак да сме в очакване... поне аз мисля така, но си мисля че да чакаш наготово... е ..желанието изчезва!!!! Peace

# 134
  • Мнения: 135
Пак сексуални драми... Защо се опитвате да вкарате хората в някакви рамки? Ми за мен съпругът ми ако е перфектен любовник, то за някоя друга може да е абсолютен пън... и обратното. Всичко е въпрос на нужди и пасване между партньорите, а не на някакви конкретни умения, химия и т.н. Друг е въпросът, че и в течение на времето двойката се научава какво се харесва на другия (стига да са отворени към експерименти) и тогава сексът става наистина добър.
Не, не са драми Клише.... всеки сам решава как и къде се вписва.... все си мисля, дори съм сигурен, че разделите и изневярите се получават заради несходство в секса... там не се ли намери точната формула.. и любовта ще се изпари!!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт