За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 011
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 135
А пък липсата от оплаквания ако се смята за суперлатив, не знам.  Laughing Вие оплаквали ли сте се от някого директно в лицето му и той да го разбере, щото аз не съм и не бих го причинила дори и да се разделя с въпросния мъж именно по тази причина, че нещо не ми е допаднало в сексуално отношение.
Аз пък съм се оплаквал.... и ако нещо не ми допадне го заявявам директно...именно моите оплаквания ми докараха 20 годишна връзка от която не се отказвам, точно защото се научихме и аз и жена ми да си казваме кусурите.... нужно ли е да премълчаваш негативите от секса.... та нали после ще се стоварят върху твоята глава... пък ти си премълчавай!!! Peace

# 106
  • Мнения: 1 749
А пък липсата от оплаквания ако се смята за суперлатив, не знам.  Laughing Вие оплаквали ли сте се от някого директно в лицето му и той да го разбере, щото аз не съм и не бих го причинила дори и да се разделя с въпросния мъж именно по тази причина, че нещо не ми е допаднало в сексуално отношение.
Аз пък съм се оплаквал.... и ако нещо не ми допадне го заявявам директно...именно моите оплаквания ми докараха 20 годишна връзка от която не се отказвам, точно защото се научихме и аз и жена ми да си казваме кусурите.... нужно ли е да премълчаваш негативите от секса.... та нали после ще се стоварят върху твоята глава... пък ти си премълчавай!!! Peace
Съгласна.
Всъщност, не бих го нарекла оплакване, а споделяне.

# 107
  • Мнения: 1 704
за себе си е бил пирфектен. кой знае кви изненади си е докарвал  Mr. Green
Аааааа забравих, а екстаза на публиката..... Mr. Green

групов оргазъм... кат на концерт на Faith No More.  Joy

# 108
  • Мнения: 2 448
Значи за подобни дисциплини е възможно да има талантливи хора, обаче в секса - това те озадачава?


Озадачаваме факта, че се смята, че ако си талантлив, ще си такъв с всички,както и че ако нямаш особен талант, няма да си намериш някого, за когото да извадиш най доброто от себе си и той да е доволен. Ако аз реша, че някой е дърво, той дали е дърво или просто не е бил достатъчно провокиран от мен да покаже най доброто, на което е способен?

# 109
  • Мнения: 0
Относно талантливите това никой не го отрича, но пък да превръщаме секса в талан и дарба ми е повече от пресилено. Peace


Съгласен съм на 100% С вашето мнение , което ме подсеща за един стар виц - ако искате да откажете някой от секса - направете го задължителен  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 62 595
то, провокирането е взаимно, не тече само от единия към другия!

колкото до това дали някой ще каже, че не му харесва, аз писах още преди няколко поста - никой няма да каже на партньора си, че не му допада в леглото, а ще измисли друга причина или втора среща просто няма да има. То, няма какво да се казва, нещата стават ясни доста бързо!

# 111
  • Мнения: 2 448
А пък липсата от оплаквания ако се смята за суперлатив, не знам.  Laughing Вие оплаквали ли сте се от някого директно в лицето му и той да го разбере, щото аз не съм и не бих го причинила дори и да се разделя с въпросния мъж именно по тази причина, че нещо не ми е допаднало в сексуално отношение.
Аз пък съм се оплаквал.... и ако нещо не ми допадне го заявявам директно...именно моите оплаквания ми докараха 20 годишна връзка от която не се отказвам, точно защото се научихме и аз и жена ми да си казваме кусурите.... нужно ли е да премълчаваш негативите от секса.... та нали после ще се стоварят върху твоята глава... пък ти си премълчавай!!! Peace



Абе Соте, ти секс само с жена си ли си правил през целия си живот?  Laughing И от де знаеш, че си на далавера от оплакването, ако си я зарязал като не си доволен, можело да си намериш друга, дето ще ти допада без да се пънете от взаимни компромиси.  Wink

то, провокирането е взаимно, не тече само от единия към другия!
Ами аз това казвам. Не може да се казва този е добър, онзи за нищо не става. Щото за мен може да е супер, а за друга пън.

# 112
  • Мнения: 763
Паси, питам те - Моцарт добър музикант ли е? За кого е добър? Димитър Бербатов добър футболист ли е. Ако не го бяха купили на 17 години щеше ли да е добър? Човек който няма слух и пее фалшиво може ли да стане добър колкото Моцарт?

Бе кой каза Фейт Но Мор?! Hug

# 113
  • Мнения: 135
Абе Соте, ти секс само с жена си ли си правил през целия си живот?  Laughing И от де знаеш, че си на далавера от оплакването, ако си я зарязал като не си доволен, можело да си намериш друга, дето ще ти допада без да се пънете от взаимни компромиси.  Wink
Не Паси... имах доста връзки преди нея.... и още нещо, оплакването ти го каза, аз го вметнах.... не е точно оплакване а доусъвършенстване на техническата част ....резултата всеки път е по хубав...както аз съм доволен, така и тя е доволна.... иначе отдавна да сме се изгубили по пътя .....но май повечето трудно го асимилирате.... по лесно е да му биеш дузпата и да търсиш утеха при другия....ахаа май схванах ...."много е лош, бие ме не се разбираме... но пък как да го оставя като само той ми доставя най голямо удоволствие"...... newsm78

# 114
  • Мнения: 0
можело да си намериш друга, дето ще ти допада без да се пънете от взаимни компромиси.  Wink
.....но май повечето трудно го асимилирате.... по лесно е да му биеш дузпата и да търсиш утеха при другия....ахаа май схванах ...."много е лош, бие ме не се разбираме... но пък как да го оставя като само той ми доставя най голямо удоволствие"...... newsm78


Братко Соте ! Не си разбрал дълбоката мисъл на Уважаемата Пасинет  Peace Тя иска да каже че една жена трудно се поддава на обучение - каквато си е - такава си е и почти нищо не можеш да промениш в нея т.е. по-разумно е да я зарежеш отколкото да се мъчиш да я променяш  Peace а това е защото те са перфектни и няма нужда да се променят  Peace

Това иска да ти каже Уважаемата Пасинет ... Оооомммммммм  Praynig Praynig Praynig

# 115
  • Мнения: 2 448


Шев, не си мисли, че всички обичат Моцарт. Теб какво те топли, ако си добра любовница за много мъже и не ставаш за този, когото желаеш, а?  
А ако аз не обичам музиката, дреме ми, че някой пее фалшиво, нали.  Wink


Това иска да ти каже Уважаемата Пасинет ... Оооомммммммм  Praynig Praynig Praynig

И медитацията не ти помага на тебе. Явно са отровили аквариума с нещо доста силно.
Никой няма нужда да се променя, а просто да си намери подходящ партньор дето си подхождат. Ама пък ако някой го кефи да се откаже от това, което му харесва заради друг, негова си работа.Аз на таквиз жертви им викам мерси.  Stop Ще вземе после да се изтъкне,че видиш ли какво е направил заради мен, пък аз не съм го оценила. Затуй, или ми харесва естествен или да си върви. Или ме харесва такава каквато съм или си намира друга.

# 116
# 117
  • Мнения: 763


Шев, не си мисли, че всички обичат Моцарт. Теб какво те топли, ако си добра любовница за много мъже и не ставаш за този, когото желаеш, а?  
А ако аз не обичам музиката, дреме ми, че някой пее фалшиво, нали.  Wink


Паси, а защо приемаш че всички обичат секса?
Аз съм от задръстените дето си ходи водопроводчик под мищница, така че вторият ти въпрос пред мен не стои.
Това дали обичаш музиката е нещо индивидуално, което в някаква степен те изразява. Но това дали някой, който изначално няма слух може да се превърне в добър музикант е универсален въпрос и може да бъде променен за всяка една социална област. Защо обаче го блокираш за областта на секса,  ето това се опитвам вече не знам кой поред пост да разбера.....

Магс, колко неочаквано!!!! Heart Eyes

# 118
  • Мнения: 2 448
Цитат
Защо обаче го блокираш за областта на секса,  ето това се опитвам вече не знам кой поред пост да разбера.....

Ами то вече беше писано по напред в темата. Секса е основен човешки инстинкт за разможаване, без него бихме изчезнали като вид , заложен е на всяко човешко същество, дори и на тези без музикален слух,какво чудно има. И всеки се развива в сексуално отношение така както на него му идва от вътре и няма никакво значение дали е от мнозинството, които биха се харесали като любовници на по голямата част или на малка част, щом си намери подходящ партньор. Ако някой търси световно признание по този въпрос , може да се изявява в областта, поне в днешно време има широка сцена за секс таланти.   Laughing

# 119
  • Мнения: 1 704
Секса е основен човешки инстинкт за разможаване, без него бихме изчезнали като вид , заложен е на всяко човешко същество,

айдееее... пак отначало  Joy Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт