За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 053
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 749
Аз съм също от нескромните. Но ако не беше мъжа ми, нямаше да разбера какво мога. Той ме вдъхновява. Mr. Green

# 91
  • Мнения: 1 704
Или само защото си се съблякал гол пред някого, вече задължително трябва да го избиваме на чувства....

ми че как без чувства ще се събличат голи бе...  невър Naughty така има опастност някой да ги изненада.. изотзад... ей така безчуствено  Joy

И понеже за езиците стана дума, пак пример с тях ще дам - аз познавам хора, които изпоназаписаха какви ли не курсове езикови и пак нищо не знаят..../Това по повод на това, дали има хора които за нищо не стават в секса/

ъпсолютно   bowuu който не му иде отвътре, ако ще да се скине от зор - няма да усвои нищо повече от това как да се клати напред-назад... пък дали уцелва, ще чака да му каже свряната под него девойка.. или ехото...

# 92
  • Мнения: 1 749
Ехотоо, ехотооо е много важно Joy

# 93
  • Мнения: 763
Което обаче никак не отговаря на въпроса Ицо Стоичков като беше добър футболист за кого беше добър - за себе си, за отбора /кой отбор/, за треньора или за съотборниците си.... newsm78

# 94
  • Мнения: 1 749
Стоичков не е бил добър футболист. Grinning

# 95
  • Мнения: 755
Немо ти искренно ме радваш Peace Laughing Само че тук пишат уверени в уменията си дами и навярно дълго ще избират измежду ключовете. Mr. Green Не подценявай мнозинството.   Laughing

Някои и до дълбока старост   Peace

Не подценявайте и Немо   Peace

А-а-а-а моля ти се каква дълбока старост... то тогава няма да имат възможност за избор дори... Laughing


Шев No More много готин пример си дала с езиците, но аз като pasinet не съм съгласна, че има хора, които много стават и такива, които хич не стават.
 Вярно, че някой имат по-голяма вътрешна нагласа в областта, но все пак не можем да кажем , че тези на които им иде нещо по-лесно винаги са по-добри от другите. За по-лесно, по-лесно им е навярно , ама за по-добри чак пък... това ми е много крайно , аз обичам да има равновесие и затова не съм съгласна. Laughing
 

# 96
  • Мнения: 1 704
Стоичков не е бил добър футболист. Grinning

за себе си е бил пирфектен. кой знае кви изненади си е докарвал  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 763
Стоичков не е бил добър футболист. Grinning

за себе си е бил пирфектен. кой знае кви изненади си е докарвал  Mr. Green
Аааааа забравих, а екстаза на публиката..... Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 081
Стоичков не е бил добър футболист. Grinning

Стоичков е много добър футболист ... И английският му е много добър  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 142
 С тая езикова гимназия дето съм завършила .......
страшна ще да съм  Joy Joy Joy

# 100
  • Мнения: 763
Форчън, има хора талантливи в различни области. Има и такива, които са по-талантливи от други, или поне са имали повече късмет да реализират таланта си. Лошо няма да се вменяват на секса допълнителни сантиментални планове, защото това е дейност която се прави с партньор и нещата наистина са различни когато имаш чувства към човека, ама пък да се открива топлата вода под формата на екзистенциални риторични въпроси ми е загуба на време..... Peace

Камелия, в секса е важно как си.... в сексааааа, в сексааааааа, в сексаааааа /виж ква акустика се получава.... Mr. Green/

# 101
  • Мнения: 0
А-а-а-а моля ти се каква дълбока старост... то тогава няма да имат възможност за избор дори... Laughing

Не използувайте подобни словосъчетания в този форум Уважаема Форчън ...  Peace Още повече че някои се нядяват че форчъна им ще им поднесе точно това което искат независимо на колко години са  Peace

По темата: Може да си цар на село или пъдар в града - въпрос на избор  Peace И вината е наша разбира се  Embarassed Embarassed Embarassed

ООмммм м м м м м м м  Praynig Praynig ей какво Ехо има тука ааааа а а а а а а  Peace

# 102
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Или само защото си се съблякал гол пред някого, вече задължително трябва да го избиваме на чувства....

ми че как без чувства ще се събличат голи бе...  невър Naughty така има опастност някой да ги изненада.. изотзад... ей така безчуствено  Joy

И понеже за езиците стана дума, пак пример с тях ще дам - аз познавам хора, които изпоназаписаха какви ли не курсове езикови и пак нищо не знаят..../Това по повод на това, дали има хора които за нищо не стават в секса/

ъпсолютно   bowuu който не му иде отвътре, ако ще да се скине от зор - няма да усвои нищо повече от това как да се клати напред-назад... пък дали уцелва, ще чака да му каже свряната под него девойка.. или ехото...
Joy Joy И тук ли дойде ехото вече?  hahaha Ми ако е уцелил някоя камбана и симулира, а? Това няма ли да развихри уменията в сексааааааа, аааа, ааааа?  Thinking

# 103
  • Мнения: 755
Стоичков не е бил добър футболист. Grinning

Стоичков е много добър футболист ... И английският му е много добър  Mr. Green

и немският му е не по-малко блестящ... пък и той самият е изненада в областта си, един невъобразим полиглот... Laughing започва вече висшият пилотаж в темата, аз имам страх от височини и ще погледам само. Laughing

Шев в секса няма място за риторични въпроси... за друго идеше реч, ама нейсе. Относно талантливите това никой не го отрича, но пък да превръщаме секса в талан и дарба ми е повече от пресилено. Peace

# 104
  • Мнения: 763
Форчън, риторичните въпроси бяха по повод поста на Паси. Дали има талантливи за съжаление няма как да разберем, поне докато не направят секса публична дисциплина, но пък да се изключва и такава възможност не е много правилно. Изобщо, най-добре е наистина да ни се получават нещата с партньора, защото не всичко което ти идва "от ръки" е за предпочитане.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт