За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 994
  • 754
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 924
Аз пък умирам да готвя, правя го с огромно желание, но не винаги ми се получава както искам  Rolling Eyes
Мъжо казва .,................опитай пак, докато се получи Wink

# 346
  • Мнения: 0
Добре Немо.... много добре.... само дето ме досрамя да го напиша!!!!! Embarassed  Joy

Но пък май се замислих... дали да не инвестирам в подобен продукт.... колко ли неприятности и време би ми спестил.... не че не го знам де.. но в случай че забравя !!!!! Laughing

http://vbox7.com/play:271a3f41

И аз умрях от срам ...  Embarassed Embarassed

Има и по-лесен начин - просто мислено обръщаш нещата - т.е. всичко за което касае теб и ти казва 'може' - значи ' не може' , а всичко което касае нея значи същото   Peace

Имаше един виц - Никога не се карам с жената - ако сме на различни мнения - взимаме нейното .. ако сме на еднакви - моето  Peace

ОООООооооммммммм  Praynig Praynig Praynig

# 347
  • Мнения: 135
Добре.... замислих се че освен чувствителни.... жените доколко ли са женствени....все пак нас точно това ни вълнува!!!! newsm78

модните тенденций се промениха и жените престанаха да са толкова красиво женствени ,превърнахме се в мъжкарани и мисля че за това са виновни не само модните тенденций.
Когато се запитахме с мой приятелки защо си случи това ето какво се получи.
   1. Защо да нося пола ,като дънките са толкова удобни .
   2.Защо да се обличам като жена ,нали и без това никой не го забелязва има ли изобщо значение как се обличам.
3.Е толкова време искахме да сме наравно с мъжете защо да не нося панталон и вратовръзка след като това ме кара да се чувствам свободна и независима.
Само 3 отговора ,а истината е че могат да са толкова много .


http://hara73.blog.bg/lichni-dnevnici/2008/10/04/zashto-jenite-v … -jenstveni.240339

Как уважаеми дами се справяте с женственоста си... доколко вашата женственост се отразява на нас мъжете....нека потълкуваме!!!!! Peace

# 348
  • Мнения: 0
Братко Соте  Peace

Жеснтвеността ... aко я има ... няма нужда от специални дрехи нито от каквото и да е подчертаване  Peace

Няма да поствам снимки на разголени жени  - даже напротив  Peace







Е женствени ли са според теб  Thinking Thinking Peace

# 349
  • София
  • Мнения: 6 798
Немо си пада по светлооки жени.  Laughing

# 350
  • Мнения: 924
Правите ли разлика между женственост  и сексуалност  newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 351
  • Мнения: 0
Правите ли разлика между женственост  и сексуалност  newsm78 Joy Joy Joy Joy

Бихте ли ни осветлили за разликата Уважаема Ласи  Peace

# 352
  • Мнения: 135
Немо... идва един момент дето се чудя... как така се гласят за пред света, да изглеждат добре.... но пък застоят ли се у дома стават небрежни....или мъжо така и така им е свикнал.. що пък требва да положат грижи за пред него????? newsm78

lasi ..говорим си за женственост...до голяма степен е определяща за сексуалноста!!!!! Peace

# 353
  • Мнения: 924
Секасапила е нещо съвсем различно  Thinking
Щото и баба ми е женствена все пак е жена  Winkама.................
Мъже, мъже с коя глава пак мислите   Naughty  Joy Joy Joy Joy
Тез готини мацки дет Немо ги е изтипосал, направо ви викат .............

# 354
  • Мнения: 0
Немо... идва един момент дето се чудя... как така се гласят за пред света, да изглеждат добре.... но пък застоят ли се у дома стават небрежни....или мъжо така и така им е свикнал.. що пък требва да положат грижи за пред него????? newsm78

Може би заради поуката от вица " ооо батман - какво ще ядем " - друг е въпроса че под грижа някои разбират да се облекат и да се гримират  Peace

Тук вече си прав Братко Соте .. даже попрекаляват с грижата за пред хората ... иначе за мен лично граничи с липса на здрав разум да излезеш в поледица с 10 см токчета  Thinking Thinking дамите ще кажат  Crossing Arms

Секасапила е нещо съвсем различно  Thinking
Щото и баба ми е женствена все пак е жена  Winkама.................
Мъже, мъже с коя глава пак мислите   Naughty  Joy Joy Joy Joy
Тез готини мацки дет Немо ги е изтипосал, направо ви викат .............

Ами - викат - гледат си  Crossing Arms а и не разбрах каква е разликата - моля по-подробно обяснете ..  Peace това за баба ви че е женствена ...  newsm78 newsm78 newsm78

# 355
  • Мнения: 924
жени .....................

сексапилни жени

# 356
  • Мнения: X
Женствеността няма много общо с начина на обличане.
И една дама в строг костюм с панталон може да изглежда женствена...
То е по-скоро излъчване,отколкото начин на обличане.

# 357
  • Мнения: 1 174
Немо, тези момичета ми изглеждат твърде млади, за да излъчват женственост, те още не са жени, те са момичета, показват онова смесеното излъчване на полужени - полудеца, мисля французите имаха дума за тия деца - жени, около 13-14-15-18 годишни докъм съзряването им. Тогава са много сладки и привлекателни, включително сексуално, но това не мога да се съглася, че е женственост.

# 358
  • София
  • Мнения: 1 573
Немо, в леда знаеш ли как хубаво се закотвят токчетата? НЕма 'лъзгане  Laughing
А колкото до запускането и поддръжката... всичко е относително. Имаше до скоро една потребителка, която казваше, че си навива аларма сутрин за да стане преди мъжа си и да се гримира за да не я видел той натюр. Човекът никога не я бил виждал негримирана  Shocked За мен лично това е прекалено и като й го казах бях обвинена в запуснатост  Laughing Та кажи ти според теб какво се очаква да прави една жена? Сутринта вместо чехлите да нахлузи високи ботуши и да мие чиниите по еротично бельо и вечерен грим докато детето си играе подръпвайки жартиерите й?

# 359
  • Мнения: 924
Клише те за това си мечтаят  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт