За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 044
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 755
книгата “Мъжете си падат по кучки".


Не и вярвайте на тази книга. Простата истина е, че част от жените, по които си падат мъжете започват да се държат като кучки.
Laughing Ей мъжка логика и това е... Laughing
Книгата я приведох като с пример, за да мога на базата на определени извадки да поясня , отделни фрагменти от твърденията на съфорумци, че жените са такива или онакива. Повече от видно е , че цитатите ми са целенасочени . Laughing
Никой не казва, че трябва да вярваме на написаното в книгата, но факт е , че въпросната авторка описва в нея един тип женско поведение , което в никакъв случай не е поведение на кучка. Laughing  Заглавието е доста подвеждащо , защото този тип жени се окачествяват като кучки от самите мъже.
 Но както и да е... не пропагандирам и книгата не ме интресува , просто ми стана интересен факта, как една нормална , знаеща какво иска жена , може да се окачестви като кучка /според въпросните проучвания на авторката, не според моите/. Laughing
А за това какво е всъщност поведението на кучката , можем длъго да го бистирим, защото интрепретациите са много и различни и всичките са субективни. Ясна дефиниция за кучка няма. Laughing

Истината е, че никой на никого не е длъжен да се страе в нещо и за нещо...нито умеиня нито опит ще ни помоганат , ако го няма простото и обикновено желание за това. Дълъг или къс, дебела и или тънка , все тая... ако няма желание за промяна, разнообразие, трупане на умения  и опит.

Nevena Virolan впечатляващ анализ. Да ти кажа за растежа на косъма, не се бях замисляла... ще се поправя. Laughing Peace

# 256
  • Мнения: 0
книгата “Мъжете си падат по кучки".
Не и вярвайте на тази книга. Простата истина е, че част от жените, по които си падат мъжете започват да се държат като кучки.

Още по-простата истина е че кучките са много верни и предани същества и не е никак похвално някакви набденени писателки да ги обиждат така  Peace

Вижте колко любов има в тази снимка:

# 257
# 258
  • Мнения: 755
Немо, не съм сигурна , че това е точно кучка... Laughing ... екземпляра е чистокръвен мъжкар от любима порода. Peace Laughing
По-скоро ми приличат на двама мъжкари снимали се пред любимата си бричка. Laughing
А иначе истината никога не е проста, но на някой мъже това им идва много сложно и все опростяват нещата. Laughing Laughing Laughing Peace

# 259
# 260
  • Мнения: 0
ОФФ!
Немо, не съм сигурна , че това е точно кучка... Laughing ... екземпляра е чистокръвен мъжкар от любима порода. Peace Laughing
По-скоро ми приличат на двама мъжкари снимали се пред любимата си бричка. Laughing
А иначе истината никога не е проста, но на някой мъже това им идва много сложно и все опростяват нещата. Laughing Laughing Laughing Peace


Ще Ви разочаровам Уважаема Форчън. Снимката е от поредица снимки на несретници по улиците на големите градове, хора попаднали по една или друга причина на най-ниското стъпало в социалната стълбица.
Ето още от поредицата - мъж и куче в духа на коледа  Peace

# 261
  • Мнения: 924
И кво излиза сега...........Кучката е най-добрия приятел на МъжЪт в беда  Wink

# 262
  • Мнения: 755
Чудесен Коледен привкус придаде на темата , Немо. Laughing
Напротив, не съм разочарована, а очарована дори от ъгъла през който пречупваш темата. Sunglasses

Важното е кучетата да са мъжки , друго не ме интересува. Mr. Green Laughing Mr. Green

Ласи, кучката винаги е необходима, нищо, че я хулят. Mr. Green

# 263
  • Мнения: 135
щото сме тъпи патки!И защото като ни погледнете с онези невинни момчешки очи... Обаче, после, като се родят деца, започва мрънкането "ти не ми обръщаш внимание заради бебето".
Сбърка Andariel ....не сте тъпи патки... виждам много добре че не сте тъпи патки.... няма тъпа патка... всяка има достатъчно акъл за да се оправя.... проблема в случая идва оттам че честичко бъркате в избора.. както и ние разбира се... зашеметяваме се от раз и се привързваме до болка.... както често се случва, макар и грешен избор се търпиме с години!!!!! newsm78
Още нещо дето трудно го приех и ми бяха нужни години за та да се кротне жена ми....а именно както, каза прекаленото дундуркане за да ми угоди всячески.... но аз трудно приемам да ме носят на ръце и доста се борих за да променя статута на жената....сега е съвсем нормална обстановката... почти както я исках!!!! Wink

# 264
  • Мнения: 0
....а именно както, каза прекаленото дундуркане за да ми угоди всячески....

Това е много вредно както за дондуркащия така и за дондуркания Братко Соте  Peace

# 265
  • София
  • Мнения: 62 595
Май никак не е случайно, че повечето момчета в един момент от детството си искат куча и има тоооолкова много книги и филми за момчето и неговото куче

# 266
  • Мнения: 7 947
щото сме тъпи патки!И защото като ни погледнете с онези невинни момчешки очи... Обаче, после, като се родят деца, започва мрънкането "ти не ми обръщаш внимание заради бебето".
Сбърка Andariel ....не сте тъпи патки... виждам много добре че не сте тъпи патки.... няма тъпа патка... всяка има достатъчно акъл за да се оправя.... проблема в случая идва оттам че честичко бъркате в избора.. както и ние разбира се... зашеметяваме се от раз и се привързваме до болка.... както често се случва, макар и грешен избор се търпиме с години!!!!! newsm78
Още нещо дето трудно го приех и ми бяха нужни години за та да се кротне жена ми....а именно както, каза прекаленото дундуркане за да ми угоди всячески.... но аз трудно приемам да ме носят на ръце и доста се борих за да променя статута на жената....сега е съвсем нормална обстановката... почти както я исках!!!! Wink
Жените имат странната мазохистична способност - хем да си мрънкат, хем да си вършат работата. Доста по-лесно би било - да викнат и да не я вършат или да я вършат, без да мрънкат.

# 267
  • Мнения: 1 894
На мъжете в темата, ако мога да им дам един скромен съвет: не бъдете толкова взискателни и нападателни към жените, за да видите повече от чувствителността им. Не се съмнявайте дали жената има чувствителност. Просто разберете как да я разкриете. Има си мъжка наука за това - предполагам я знаете. Разкриете ли ерогенните зони на една жена (душевни и/или телесни), можете да си я обучите на много неща, но недейте да злоупотребявате. Ако една жена ви се опъне, най-вероятно злоупотребявате по някакъв начин и по-добре разберете как и дали ви е толкова важно да го правите.

NEMO, ако партньорите ти са крайно несполучливи, помисли как да разнообразиш местата откъдето ги търсиш, за да попаднеш на нещо по по твой вкус. Отплаща се много повече от времето прекарано в огорчение и опити да промениш семпъла.

Женемразството (има ли такава дума?! Rolling Eyes... ) е най-опасния убиец на женска чувственост. После някъде е фустогонството. И т.н.

# 268
  • Мнения: 0
NEMO, ако партньорите ти са крайно несполучливи, помисли как да разнообразиш местата откъдето ги търсиш, за да попаднеш на нещо по по твой вкус. Отплаща се много повече от времето прекарано в огорчение и опити да промениш семпъла.

Женемразството (има ли такава дума?! Rolling Eyes... ) е най-опасния убиец на женска чувственост. После някъде е фустогонството. И т.н.

Уважаема Беки ! Приключих с търсенето преди 14 години  Peace е ако падне нещо ....   Embarassed Embarassed Embarassed ще преценим на място  Peace

# 269
  • Мнения: 135
Уважаема Беки ! Приключих с търсенето преди 14 години  Peace е ако падне нещо ....   Embarassed Embarassed Embarassed ще преценим на място  Peace
Ще оценявате уменията и братко Немо!!!!

Жените имат странната мазохистична способност - хем да си мрънкат, хем да си вършат работата. Доста по-лесно би било - да викнат и да не я вършат или да я вършат, без да мрънкат.
Проблема е че обичате винаги да е по трудния начин.... а пък стигне ли се да поискаме да ви помогнем.... тогава става голямото мрънкане !!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт