Какво доживяхме само!!!

  • 5 983
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081
Добре, ако ще размятаме дейности и роли, тогава пу първи за масажист...  Mr. Green

Да доуточня - 4лв/мин.

Тва да се разбира масаж + екстри ли  Whistling  Flutter

убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...


Явно, че на толкоз си го оценява и смята, че в това е най добър.  Mr. Green Поне под наем го дава, а някои си ги подаряватLaughing


Даже повечето  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 763
Така го искаш ти...ама другите клаЙЕНтки дали са на тва мнение...

Аз прайм све...само на чушкопек да ме не туряте щото съм травмиран в ранно детство..

И леко да не предобрите тестостерона, че ще полетат некви феромони и ще ни се отплесне бичкията. #Crazy newsm78
Ами, нищо не искам аз. Naughty Просто мисля какво ще се харчи и как да ви пробутаме по-ефикасно...
Виж за чушкопека е гадно - услугата си я бива, ще я кльопат лелките,  Confused но пък ако се съберете повече пичкозанти ще можем да ви разменяме.... newsm78 Вече за тестостерона с рутината ще се наместят нещата. Ще знаете как да си го контролирате. Пък и винаги можем да ви спретнем втора тарифа като на манекенките.... Mr. Green Желание да има!

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 14:31 от Шев No More

# 47
  • Мнения: 11
Сеа остава само една Мадам да си назначим дето ще ни менажира и праща по адреси и утепахме кризата. Hug

# 48
  • Мнения: 0
Сеа остава само една Мадам да си назначим дето ще ни менажира и праща по адреси и утепахме кризата. Hug
Нека е един Мадамо!
А на него, кой ще му казва и командва  Whistling, не щем да знаем! Защото ще са много ooooh!!!!

# 49
  • Мнения: 81
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

# 50
  • Мнения: 2 448
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

Няма да ти е проблем, при тези скъпи масажи, така и така ще си без работа по първата дейност.  Laughing

# 51
  • Мнения: 81
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

Няма да ти е проблем, при тези скъпи масажи, така и така ще си без работа по първата дейност.  Laughing
Шшшт, не ме издавай, бре. Нали трябва да си мислят, че и аз съм от работническата класа...

# 52
  • Мнения: 763
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

# 53
  • Мнения: 81
Обясни за чушкопека? пропуснал съм...
Звучи ми като извратена инквизиция...  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 081
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

Аз, аз  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 763
Про, ама пък и ти какво подсъзнание имаш... ooooh!
Кво да му обяснявам - чушкопек като чушкопек. Лелките есенес като изкупят чувалите с чушки от пазара, кой ще им ги пече и ще им носи буркани от "мазата"....Супер услуга си е, ще върви! За другото направи едно бързо репете на темата да не хабим бизнес време...
Пък Мадамо щял да става...

# 56
  • Мнения: 81
Абе, Шев, какво ме мяташ в таргет група, която хич не ме интересува?
Който иска да пече чушки на бабите, негова грижа.
Аз тая услуга в портфолиото си я не слагам... мерси!  bowuu

# 57
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе, Шев, какво ме мяташ в таргет група, която хич не ме интересува?
Който иска да пече чушки на бабите, негова грижа.
Аз тая услуга в портфолиото си я не слагам... мерси!  bowuu
Е да де, нали си масажист. Ще масажираш на бабите ... чушките.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 81
...
Е да де, нали си масажист. Ще масажираш на бабите ... чушките.  Mr. Green
Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

Аз, аз  Mr. Green

Дейз, координаторът трябва да е мАж, а за управителния съвет...., явно боса ще е някоя Мадам ooooh!, както каза Девиатор.

Общи условия

Активация на акаунт