Какво доживяхме само!!!

  • 5 982
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Вървя си...улица нормална...тип квартална. И изведнъж ...БАМ: #Crazy #Crazy #Crazy



Ето това беше залепено на един стълб....Всичко е 100% автентично...То бива криза ама.... newsm78

# 1
  • Мнения: 233
Някои услуги са ги изтървали или те са по подразбиране Thinking
Но пък обявата е супер,какво не и харесваш.

# 2
  • Мнения: 11
Що нема мацки под наем за 4 точки на час... newsm78 newsm78 Money

# 3
  • Мнения: 233
Защото мацетата са на "всеки километър" Joy
А пък мъжете сте малкооо срамежливи,и сте по скрити лимонки.Чудно ми е само това да не е комшията на ДЕЙЗИ. newsm78

# 4
  • Мнения: 224
Възмутена съм!!!
Столичанките под 40 г., какво правим? Това си е направо дискриминация по възраст.
Може би, над 40 г. имат нужда само от ръка  newsm78    hahaha

# 5
  • Мнения: 233
Не се възмущавай.Годините при жените нали знаеш,че са разтегливо понятие.

# 6
  • Мнения: 135
Ех Дев... за подобни някъде гледах из новините... не са от вчера, но явно работата им не върви в кризата та са стигнали да пускат подобни обяви... newsm78

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=&article=194804

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=188453

http://rent-a-man.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&dflid=3

Нищо ново под слънцето.... но си звучи странно.... абе повече ми прилича на работа за жиголо.... но нееее..... ще помага в домакинската работа.... да бе, да.... и покрай туй и онуй!!!! newsm78  Laughing

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 20:50 от sote-full

# 7
  • Мнения: 142
Човека иска да дегустира домашна ракия и туршия, но ако си го каже коя ще го покани  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 448
Туй то, ударя ли 40-така се местя в столицата. Каква евтиния само за този мултифункционален домашен помощник! Laughing 

# 9
  • Мнения: 64
Дев, защо си скрил тел. номер...някой може да иска да се възползва.

# 10
  • Мнения: 142
Дев, защо си скрил тел. номер...някой може да иска да се възползва.

Ще иска комисионна  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Държа да знам коя е улицата, квартала или поне телефона. Да не се окаже номерът на комшията там, а аз да се пъна тука да си счупя ключа в ключалката и да се плаша от шумове на двора.  Whistling Щото ако е той и иска пари за същото, за което го дебна, поне да не си правя илюзии, че мога да мина само с чар и влажен поглед. Crossing Arms

Дев, що ли си мисля, че сме комшии...


ПП - Забелязвате ли, че цената от 4 лева на час стои под изброените домашно-битови услуги, но под въпроса за мъжката ръка цена няма? Сигурно е по договаряне и според договорителката - расте право пропорционално на възрастта  Laughing

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пфу, за пръв път съжалявам, че не съм по-дърта.
Искам възраст на мъжа и телефон.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Скроили са шапка на някой  Joy
а и 4лв/ч е обидно ниска цена.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Как ще е ниска, бе, Лабрадор?! Даже е прекалено висока за тия нищо и никакви дейности.

# 15
  • Мнения: 1 081
Ми така е ..
Който си няма читав комшия, можещ да върши разни работи, си плаща  по 4 лв./час ..  Flutter Whistling

# 16
  • Мнения: 1 418
Дев, защо си скрил тел. номер...някой може да иска да се възползва.
Joy

# 17
# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Joy Joy Joy Joy hahaha Къде го изрови това, бе, Инки?!  Laughing Joy

# 19
  • Мнения: 763
Лесно, просто и доходоносно! bowuu
Само да не искат после касова бележка.... newsm78


# 20
  • Мнения: 81
Ей това й харесвам на пазарната икономика, оферти всЕкакви...

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
колко ли вървят жените за подобни услуги?

# 22
  • Мнения: 763
Хмм, и какво е възрастовото ограничение за потребителите, а Лабрадор?

# 23
  • Мнения: 81
Все пак цената е обидно ниска. Приемам го като подмолен дъмпинг... Ша пазарувам аз и ще цепя дърва за 4 лева на час...  Naughty

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Айде, айде! Ниска била цената. Ама ако беше за някоя 20-25 годишна кака, и без пари щяхте да вършите това и даже нямаше и да се сетите, че не са ви платили.

# 25
  • Мнения: 81
Айде, айде! Ниска била цената. Ама ако беше за някоя 20-25 годишна кака, и без пари щяхте да вършите това и даже нямаше и да се сетите, че не са ви платили.
Хмм, за пари нямаше да е, но безплатен обяд няма...  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 763
Все пак цената е обидно ниска. Приемам го като подмолен дъмпинг... Ша пазарувам аз и ще цепя дърва за 4 лева на час...  Naughty
Ти пък, що си го слагаш на сърце! Mr. Green И без друго парите няма да ги вземеш ти. По-добре мисли варианти за бакшиш.. Peace

# 27
  • Мнения: 0
Аз се опитвам, да разбера:
1. това е мъж, който си предлага услугите или
2. жена му е разлепила СВ-то му на пазара и го дава под наем?

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Естествено че е второто.

# 29
  • Мнения: 1 081
Айде пак жените виновни  Crossing Arms

# 30
  • Мнения: 135
Айде пак жените виновни  Crossing Arms
То в тоя криза все някой трябва да е виновен..... Laughing

# 31
  • Мнения: 11
А и е време вие малко да сте виновни все пак... Whistling Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 081
Вината си признавам само и единствено срещу предоставяне на доказателствен мат`рял за съответната от страната на ищеца  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 135
Котка по гръб никога не пада.....обаче пък имат уникалното свойство, дори да са виновни, да извъртят вината си така че накрая пак ний да сме основните заподозрени..... newsm78 Laughing

# 34
  • Мнения: 1 081
Соте, виждала съм котка да пада по гръб, но рядко си го признавам   Joy

# 35
  • Мнения: 763
Ама защо да сме виновни!  Shocked Чудим се как да закърпим семейния бюджет, жертваме най-скъпото в името на семейнто благоденствие и вие пак недоразбрани, недооценени и нажалени ходите.
Питате ли я тази жена, какво й е отвътре, ммм?! Mr. Green  Sunglasses

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...

# 37
  • Мнения: 81
убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...
Явно са low cost компаньони.
Мисля по въпроса да запълниме високия сегмент.
Моля дамите в темата доброволно да помогнат за портфолиото, за да не се набутваме и за пазарно проучване...  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 1 081
Про, при нас щи излезе по-скъпо .. вЕрвай ми  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 763
убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...
ми щото не се предлагат професионални услуги, а аматьорски. Като тръгне бизнеса и сертификати ще има и осигуровки...ама сега в началото е малко самодейност, та и затова цените не са високи..... newsm78

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 13:40 от Шев No More

# 40
  • Мнения: 11
Начи нема да сме компаньони.... а некъв тип аниматори...или направо "пичкозанти" /тва е мъжкото на куртизанка/...И ще треа да знаем поне 200 вица...и да пишем домашните на чаветата Joy

# 41
  • Мнения: 763
Дев, ще ти се!  Naughty
Ще копаете, ще бичите, ще свързвате крушки и ще затваряте буркани с онази железната затварачка. Кви пичкозанти ще сте ако вършите женска работа. Домашни, вицове, приказки - лиготии. На тестостерон трябва да мирише, това е! Пък квото си докарате отгоре - ваше си е!

# 42
  • Мнения: 11
Така го искаш ти...ама другите клаЙЕНтки дали са на тва мнение...

Аз прайм све...само на чушкопек да ме не туряте щото съм травмиран в ранно детство..

И леко да не предобрите тестостерона, че ще полетат некви феромони и ще ни се отплесне бичкията. #Crazy newsm78

# 43
  • Мнения: 2 448
убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...

Явно, че на толкоз си го оценява и смята, че в това е най добър.  Mr. Green Поне под наем го дава, а някои си ги подаряват.  Laughing

# 44
  • Мнения: 81
Добре, ако ще размятаме дейности и роли, тогава пу първи за масажист...  Mr. Green

Да доуточня - 4лв/мин.

# 45
  • Мнения: 1 081
Добре, ако ще размятаме дейности и роли, тогава пу първи за масажист...  Mr. Green

Да доуточня - 4лв/мин.

Тва да се разбира масаж + екстри ли  Whistling  Flutter

убу де, но защо на толкова ниска тарифа??? и такива не престижни дейности ...


Явно, че на толкоз си го оценява и смята, че в това е най добър.  Mr. Green Поне под наем го дава, а някои си ги подаряватLaughing


Даже повечето  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 763
Така го искаш ти...ама другите клаЙЕНтки дали са на тва мнение...

Аз прайм све...само на чушкопек да ме не туряте щото съм травмиран в ранно детство..

И леко да не предобрите тестостерона, че ще полетат некви феромони и ще ни се отплесне бичкията. #Crazy newsm78
Ами, нищо не искам аз. Naughty Просто мисля какво ще се харчи и как да ви пробутаме по-ефикасно...
Виж за чушкопека е гадно - услугата си я бива, ще я кльопат лелките,  Confused но пък ако се съберете повече пичкозанти ще можем да ви разменяме.... newsm78 Вече за тестостерона с рутината ще се наместят нещата. Ще знаете как да си го контролирате. Пък и винаги можем да ви спретнем втора тарифа като на манекенките.... Mr. Green Желание да има!

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 14:31 от Шев No More

# 47
  • Мнения: 11
Сеа остава само една Мадам да си назначим дето ще ни менажира и праща по адреси и утепахме кризата. Hug

# 48
  • Мнения: 0
Сеа остава само една Мадам да си назначим дето ще ни менажира и праща по адреси и утепахме кризата. Hug
Нека е един Мадамо!
А на него, кой ще му казва и командва  Whistling, не щем да знаем! Защото ще са много ooooh!!!!

# 49
  • Мнения: 81
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

# 50
  • Мнения: 2 448
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

Няма да ти е проблем, при тези скъпи масажи, така и така ще си без работа по първата дейност.  Laughing

# 51
  • Мнения: 81
Смятам мога да съвместя 2 длъжности - на масажиста и на Мадамо. За "продуценството" хич няма да ви дера - само 10% от надницата ви...

Няма да ти е проблем, при тези скъпи масажи, така и така ще си без работа по първата дейност.  Laughing
Шшшт, не ме издавай, бре. Нали трябва да си мислят, че и аз съм от работническата класа...

# 52
  • Мнения: 763
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

# 53
  • Мнения: 81
Обясни за чушкопека? пропуснал съм...
Звучи ми като извратена инквизиция...  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 081
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

Аз, аз  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 763
Про, ама пък и ти какво подсъзнание имаш... ooooh!
Кво да му обяснявам - чушкопек като чушкопек. Лелките есенес като изкупят чувалите с чушки от пазара, кой ще им ги пече и ще им носи буркани от "мазата"....Супер услуга си е, ще върви! За другото направи едно бързо репете на темата да не хабим бизнес време...
Пък Мадамо щял да става...

# 56
  • Мнения: 81
Абе, Шев, какво ме мяташ в таргет група, която хич не ме интересува?
Който иска да пече чушки на бабите, негова грижа.
Аз тая услуга в портфолиото си я не слагам... мерси!  bowuu

# 57
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе, Шев, какво ме мяташ в таргет група, която хич не ме интересува?
Който иска да пече чушки на бабите, негова грижа.
Аз тая услуга в портфолиото си я не слагам... мерси!  bowuu
Е да де, нали си масажист. Ще масажираш на бабите ... чушките.  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 81
...
Е да де, нали си масажист. Ще масажираш на бабите ... чушките.  Mr. Green
Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

Аз, аз  Mr. Green

Дейз, координаторът трябва да е мАж, а за управителния съвет...., явно боса ще е някоя Мадам ooooh!, както каза Девиатор.

# 60
  • Мнения: X
Simple Smile Знае човека какво да иска! След 40 жените хем могат, хем знаят какво искат, хем знаят как да си го поискат:))))

# 61
  • Мнения: 0
Шишарките навяват на мъжко. Кошницата - на женско.
Т.е. поредният фантом от форума...

и по традиция, довечера да чакаме нова тема!!!

да взема и аз да пусна някоя  Thinking !

# 62
  • Мнения: 1 704
и по традиция, довечера да чакаме нова тема!!!

да взема и аз да пусна някоя  Thinking !

на бас че не можеш  smile3533

# 63
  • Мнения: 763
Ей, тук само аз и Дев ли мислим за пари?  Naughty Вие съвсем излязохте от строя. Една кошница ако така ви разсейва,то си представям как ще ви се отрази кацата за зеле на бабите. Чушки, чушки, ама зелето също мъжка ръка иска..../Сомбре, нали бе?!?! Mr. Green Sunglasses/

# 64
  • София
  • Мнения: 3 249
Про, опитваш се да клинчиш като ни замазваш очите колко работа ще вършиш. Тц! Отиваш на чушкопека вместо Дев, сори! Naughty
Айде като за начало ще ви спретнем един управителен съвет и ще ви назначим координатор, пък вие как ще му викате си е ваш проблем.... Sunglasses

Аз, аз  Mr. Green

Дейз, координаторът трябва да е мАж, а за управителния съвет...., явно боса ще е някоя Мадам ooooh!, както каза Девиатор.

Моля ви се, пишете грамотно. Naughty Казва се кУрдинатор, който ще ви кУрдисва по съответните заявки съобразно изтипосаното в портфолиото ви.  Crossing Arms


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 0
да взема и аз да пусна някоя  Thinking !

на бас че не можеш  smile3533

Трябва, да помисля над сценария! Не ща нещо турско или латино!
Взема, да се ориентирам към Исландски или Норвежки сценарий?!?!?!  newsm78

# 66
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ей, тук само аз и Дев ли мислим за пари?  Naughty Вие съвсем излязохте от строя. Една кошница ако така ви разсейва,то си представям как ще ви се отрази кацата за зеле на бабите. Чушки, чушки, ама зелето също мъжка ръка иска..../Сомбре, нали бе?!?! Mr. Green Sunglasses/
Joy Joy Вече не се и съмнявам, като ми изреваха така.

# 67
  • Мнения: 1 704
да взема и аз да пусна някоя  Thinking !

на бас че не можеш  smile3533

Трябва, да помисля над сценария! Не ща нещо турско или латино!
Взема, да се ориентирам към Исландски или Норвежки сценарий?!?!?!  newsm78

имай предвид че каквото и да измислиш - ние пак ще го обърнем на латино  bowuu

# 68
  • Мнения: 763
Ил, квото и да пуснеш ние ще го побългарим.
Ним, добре че се появи. Чак ме е яд каква беля можеше да стане - естествено че е необходим кУрдинатор, пък виж тружениците можем да ги облечем във фирмени гащиризони в цвят на кУркума. newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 3 249
Остава да развъртим един бърз брейнсторминг за името на фирмата и сме готови да се пускаме на пазара. Предложения?

# 70
  • Мнения: 0
Mags, No More, прехвърлям сценария към Бийтата тема, че тук става страшно -

Жени говорят за пари!!!

# 71
  • Мнения: 408
Остава да развъртим един бърз брейнсторминг за името на фирмата и сме готови да се пускаме на пазара. Предложения?

Е то е ясно Пичкозанти ЕООДJoy

# 72
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Joy
Името вече го измислиха, аз давам химна.
http://vbox7.com/play:2eb60c35
 Mr. Green

# 73
  • Мнения: 0

Е то е ясно Пичкозанти ЕООДJoy

Мммм, с това име, няма дя ни запишат в регистъра?!?!?!?

Може би - "ЧушкоЗанти" АД ?

# 74
  • Мнения: 763
И Чушкозанти не е добре. нали ще сте полуфункционални. newsm78

Майсторзанти АД -
Нашите майстори във вашите домове!

# 75
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Чушкопеци-пичкозанти ООД
Чушки всякакви масажираме и печем.

# 76
  • Мнения: 763
А зелето, а крушките, а поливането на доматите, а оправянето на лайстните, боядисването, реденето на паркет, оправянето на бушона......
Тц!  Thinking

# 77
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Зелето го уредихме - ще им пратя моя човек. Като изреве един път, и самО ще се нареди.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 0
Пезеванти ООД

# 79
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Бе най-добре пазванти ООД - хем няма да си връзвам езика на панделка, хем звучи по-български така. Само дето ич не се връзва с описаните дейности.

# 80
  • Мнения: 0
Вървя си...улица нормална...тип квартална. И изведнъж ...БАМ: #Crazy #Crazy #Crazy

http://media.snimka.bg/7688/021632260.jpg

Ето това беше залепено на един стълб....Всичко е 100% автентично...То бива криза ама.... newsm78

Защо да не е вярно бе Дев  Thinking крайно време е и жените да вземат да си плащат .... е за сега 4 лв .. ама все отнякъде се почва   Peace

# 81
  • Мнения: 81
На мен пък ми харесва "Млади мъже" АД - отвсякъде фитвам, пък и не навява на конкретни дейности...  Mr. Green

...
Защо да не е вярно бе Дев  Thinking крайно време е и жените да вземат да си плащат .... е за сега 4 лв .. ама все отнякъде се почва   Peace
Немо, мани ги тия 4 лв на час, т'ва не е оферта.

# 82
  • Мнения: 0
Защо да не е вярно бе Дев  Thinking крайно време е и жените да вземат да си плащат .... е за сега 4 лв .. ама все отнякъде се почва   Peace

Хо-хоооо, тежка артилерия, от тила  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 0
Немо, мани ги тия 4 лв на час, т'ва не е оферта.

е че една крушка се сменя поне за 2 часа .. докато хазяйката изпържи кИфтетата, изкъпе се ... тва онова .. кво мУЙ  Peace

# 84
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Их, ма съм се прекарала! Да си сменям крушката за две минути.  Crossing Arms И сама на това отгоре!  Close

# 85
  • Мнения: 0
Их, ма съм се прекарала! Да си сменям крушката за две минути.  Crossing Arms И сама на това отгоре!  Close

Е ако бяхте повикали майстор - нямаше да сте сама  Peace не мислите ли  Thinking

# 86
  • София
  • Мнения: 35 143
Дами и Господа,всичко е пазарна икономика Laughing
Аз лично обмислях да се обърна към подобен сайт- Съпруг под наем! Това е гениално просто.Ама, мойта половинка се засегна,та взе,че свърши всичко Laughing
Креативни личности се навъдиха много,стегнация-какво да се прави.Крушката,зелето,кучето,кучката...опс,sorry....все някой трябва да се погрижи за тях Mr. Green

# 87
  • Мнения: 135
Дами и Господа,всичко е пазарна икономика Laughing
Аз лично обмислях да се обърна към подобен сайт- Съпруг под наем! Това е гениално просто.Ама, мойта половинка се засегна,та взе,че свърши всичко Laughing
Креативни личности се навъдиха много,стегнация-какво да се прави.Крушката,зелето,кучето,кучката...опс,sorry....все някой трябва да се погрижи за тях Mr. Green
И за туй прикара мъжо....а....инак веднага мъж под наем....ей, много сте хитри.........!!!! Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 35 143
Ами,след година чакане- до там се стигна Peace
Самата истина е че,мъжете трябва да са мултипотентни-поливалентни! Така и вълкът сит и агнето цяло Mr. Green

# 89
  • Мнения: 135
Ами,след година чакане- до там се стигна Peace
Самата истина е че,мъжете трябва да са мултипотентни-поливалентни! Така и вълкът сит и агнето цяло Mr. Green
Май се светнах....но пък от друга страна кво ще кажеш примерно, ако мъжа ти си наеме жена да готви, чисти и пере.... на мен ми звучи много атрактивно..... особено ако е нещо позасукано !!!!! newsm78 Laughing
Ако ме чуе жената кви ги дрънкам.... съм жив утрепан!!!!! Laughing

# 90
  • Мнения: 11
На мен пък ми харесва "Млади мъже" АД - отвсякъде фитвам, пък и не навява на конкретни дейности...  Mr. Green

...
Защо да не е вярно бе Дев  Thinking крайно време е и жените да вземат да си плащат .... е за сега 4 лв .. ама все отнякъде се почва   Peace
Немо, мани ги тия 4 лв на час, т'ва не е оферта.

А без хич по-оферта ли е?! Барем кат ти скине нервите за два часа ще имаш парса да опнеш две гроздови с лимонадка...

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз не виждам какво толкова впечатляващо има в тази обява. Хората от векове си наемат жени да им чистят, да им готвят, да им гледат децата. Защо да не може да се наемеш мъж да ти закове два пирона? Съвсем нормално е според мен.

# 92
  • Мнения: 81
Савина, наемането както и да е... цената е скандално ниска.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт