Любители на котки - тема 45

  • 37 032
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1
Честит рожден ден, Диди!

                         и един поздрав за Новата година

 Мъдри Козирозе

Виеш си рогата, чешеш си брадата,
риеш във земята, точиш си теслата,
хич не му мисли, на трапезата седни,
изобилие те чака, куп пари във кадилака.


Едно стихче посветено на:  КОЗИРОГ

Този знак е силен и стабилен –
вечно от идеи окрилен!
Всички учени са, май, събрани тука,
за да “мъчат” някоя наука…
Те са уникално търпеливи,
точни са, практични, пестеливи.
Само “чистата игра “ признават,
истината много уважават!
Някои от този знак нехаят
и не искат нищичко да знаят,
пият и по баровете скитат,
докато накрая ги изритат…
Ходят със жени , но предпазливо.
Даже “лудо” те да ви обичат
от проклета гордост – ще отричат!
Тук жените имат силна воля –
изпълняват всяка мъжка роля.
Никому длъжници не остават.
От комплекси – шанса пропиляват…
Щастието късно ги спохожда –
чак когато внучето прохожда.
Раците обират им парите –
яки ли сте – все ще издържите!  Joy

# 691
  • София
  • Мнения: 98
Диди, честит рожден ден   bouquet
Много здраве и любов в семейството  Hug
http://bgflash.com/flash/805          Wink
eliadn, благодаря ти за хубавата картичка  Hug

# 692
  • Мнения: 0
eliadn, още веднъж благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Картичките са невероятни.

# 693
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Диди, честит рожден ден. Ама защо ни изкушаваш така с тези коктейли и торти, потекоха ми лигите. Аз виртуална почерпка не приемам.  Naughty
Ама си избрала едно време да се родиш. С един подарък два заека. Хем Коледа, хем рожден ден. За 4 дни кой се хаби да купува втори подарък. Така не е хубаво.
Пожелавам ти много здраве и щастие. И най вече здраво и послушно бебе. Което да те радва два пъти повече от черните ти пантери.

# 694
  • София
  • Мнения: 1
 smile3525 Новогодишни поздрави за всички Вас,  fiuuuuuu  search

Честита Нова година скъпи Овньо
Независим, енергичен със рога нагоре тичай, че годината е стръмна и борбата ще е шумна.

Честита Нова година, теленце безподобно
Практично, пресметливо, солидно, издръжливо, всред зелената поляна теб очаква те промяна.

Честита Нова година, юначе близначе
Духа вятър на промяна, ти единствен я владееш тя е личния ти чар ще вършееш бар след бар.

Честита Нова година, рачо защипачо
Виното прелива, щастие те залива, с щипки здраво се хвани, Новата година прегърни няма връщане назад, да се хванем ли на бас?

Честита Нова година, Ваше Величество
Земята мислиш си нали, че пак около тебе ще се завърти, но вълшебен дъжд ще завали любовта главата ти ще отвърти.

Честита Нова година, мила ми Девичке
Чувствена и толкова безгрешна, ще пристъпиш в Новата година, но една случайна грешка, ще направи теб щастлива.

Честита Нова година, мила Везничке
Нова година, нови тезгяхи, нови надежди, нови матраци, нови аршини, нови теглилки, нови любови със стари текили.

Честита Нова година, драги Скорпи
Любовна страст и хладен ум, сатенен плам и странен шум, от твоите устни и отрова ще отпия, и тъй ще вляза в Новата година.

Честита Нова година, Стрелче
Остроумен, находчив, честен, весел и правдив ще танцуваш валс в дворец, и ще бъдеш първенец.

Честита Нова година, мъдри Козирозе
Виеш си рогата, чешеш си брадата, риеш във земята, точиш си теслата, хич не му мисли, на трапезата седни, изобилие те чака, куп пари във кадилака.

Честита Нова година, Водолейчо
Водолейчо, блейчо, я развей байрака, нахлупи калпака, дълъг път те чака. Реки ще преплуваш, с вълни ще бушуваш, но фар ще ти светне, нов пристан ще блесне.

Честита Нова година, Рибке шавливке
Рибке шавливке, хлъзгава ревнивке, не тъгувай, не умувай, волно плувай и палувай, мрежите заобикаляй, сладостите разпилявай, но не бягай от късмета във Нептунските полета.

 newsm19

# 695
  • София
  • Мнения: 7 056
Честит рожден ден, Диди!  Всичко най-розово ти желая!
  

Котките страх ли ги е от заря и пиратки? Мишелка ще я оставяме по празниците при нашите и се притеснявам да не се изплаши и да се покрие някъде  Confused


 Joy eliadn , много готини пожелания, ще си препиша някои  hahaha

# 696
  • Варна
  • Мнения: 25 268
Ами плашат се. Кетя първата година ми изкара акъла, беше се свряла зад секцията, а аз обърнах апартамента да я търся - няма и няма. След час-два се изшмули, отиде в спалнята, мушна се под юргана и не мръдна оттам до сутринта Whistling Но ние отваряхме вратата и излизахме на терасата, така гърмежите се чуват много по-силно. Кажи на вашите да я оставят в затворена стая, със спуснати пердета, че да не се стряска от светлините и да стига колкото може по-малко шум.

# 697
  • София
  • Мнения: 7 056
Ами плашат се. Кетя първата година ми изкара акъла, беше се свряла зад секцията, а аз обърнах апартамента да я търся - няма и няма. След час-два се изшмули, отиде в спалнята, мушна се под юргана и не мръдна оттам до сутринта Whistling Но ние отваряхме вратата и излизахме на терасата, така гърмежите се чуват много по-силно. Кажи на вашите да я оставят в затворена стая, със спуснати пердета, че да не се стряска от светлините и да стига колкото може по-малко шум.
Мерси, така ще им кажа....даже ако може да надуят Дунавското хоро от тв, та да не се чува много гърмежа навън Laughing ooooh!

# 698
  • Мнения: 3 622
Честит Рожден Ден Диди
Много здраве, късмет и усмивки

Thomasito прекрасен е твоят котарак
Иде ми да го мачкам, мачкам .........

Нашия Шушко беше с разстройство два дни
Май че и той попрекали с месцето по празниците  Wink
Днес гледам че се пооправя вече
Не съм го водила на лекар
Два дни го оставих само на суха храна
Сварих му и ориз и му сложих, той взе че яде и от него

# 699
  • София
  • Мнения: 1 825
Didi, ЧРД! Миличка, ти, с твоето голямо сърце заслужаваш най-голямото щастие на света - пожелавам ти го! Hug

elia, преписах си пожеланията - много са готини и най-важното, предполагам прясно съчинени, защото не съм ги чувала до сега.

Ето малко снимки на малкия Апостил /Мерлин/ при новото му семейство. Похвалиха се, че се шири на 100 кв.м. апартамент.
http://emelcho.snimka.bg/animals/apostil.543145.21890487
http://emelcho.snimka.bg/animals/apostil.543145.21890490

То някак ми се струва нещастен - няма нито една подобна снимка у нас. Sad

Съжителствува с тази невероятно глезена красавица:
http://emelcho.snimka.bg/animals/apostil.543145.21890485
http://emelcho.snimka.bg/animals/apostil.543145.21890484

Да я хване човек и да я мачка, мачка. Ох, ще си счупя зъбите.

# 700
  • София
  • Мнения: 1
 hahaha Вижте хванах Маша на ИКСИ в крачка и децата на Диди като бебета

eliadn, преписах си пожеланията - много са готини и най-важното, предполагам прясно съчинени, защото не съм ги чувала до сега.

 Embarassed и аз ги преписах - копнах от Новогодишни пожелания  Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 39 788
Диди, честит рожден ден.
Пържолки за черните мърчовци има ли?

# 702
  • Мнения: 289
Диди, Честит Рожден Ден! Попътен вятър във всичките ти начинания!



И аз съм Козирожка, и много се смях на стихчето. Добре, че имам Луна в Рак, току виж ме предпази някой друг рак да ми обере парите  Joy

Дон Томасито е станал огромен ... искам и аз едно такова пухкаво, рижо "чудовище" вкъщи!

Gatita , принцеса Ема е с много интересна окраска и какво красиви очи, обрамчени в черно.

# 703
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Didi, честит рожден ден! Пожелавам ти здраво, хубаво и умно бебче!

http://www.youtube.com/watch?v=NzgfGhqQ4KQ&feature=player_embedded

Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 19:56 от Делфина фон Ю.

# 704
  • Мнения: 481
Честит рожден ден Диди! Желая ти много сбъднати обещания и мечти, здраве и много смях. И едно хубаво здраво бебче.

Общи условия

Активация на акаунт