Любители на котки - тема 45

  • 37 034
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 289
Еliadn, много мило, голям труд си положила! Благодаря  Hug




# 676
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Еliadn, огромно благодаря за труда който си положила  bouquet

# 677
  • Мнения: 1 175
Снежен поздрав от нас  Grinning

# 678
  • Мнения: 481
eliadn  Какъв разкош само.   bouquet Толкова много косматковци, неотразими. Намерих си моито диване.  Joy

# 679
  • София
  • Мнения: 98
Честита Коледа и от нас  Flutter
Много обичаме шапка на главата, че и Лиско в гръб  Grinning

# 680
  • На небето
  • Мнения: 5 530
margita това, кученце да не би да го е страх от котката. Или си мисли: Само да ме пуснат, ще я лапна за една хапка.  hahaha

# 681
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Естел - определено е второто...хехехех...помня аз едни снимки преди време -Лиско малък и през една балконска врата налита на Мери....Ах, а какви снимки има тоз юнак от Гърция и сред природата ...и с дрешки - аз съм му фен във фейса!

Елиадн - женоооооооо, ти си уникална!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Щом успя да цъкнеш Стуен на коледна картичка -- признавам тъъъъъъъъъ!!! Майкоууу...таквоз чудо не вярвах  че ще доживея - Стуен на картичка...Спуках се от смях и сгърч  Joy
Сега сериозно - Благодаря ти за положения труд! Да си жива и здрава! Весели празници!  Heart Eyes Hug

Ако някой скучае като мен и му се гледат романтични филми да свирка ще му подам няколко линка към замундата. Ние сме напълно потънали във филма  Mr. Green
От време навреме ги пущам навън да снесат по 1 камилско яйце и айде пак при паницата с попарата и у кревата при мама да правим гуши-гуши.
Вчера си наготвихме пуешка чорбица и кефа и размаза е тотален. Маша от къде извади силици да ходи на лов не я знам, но....да ви я пофала за емнайсети път . Нощеска се пробудих от силно, свистящо като за последно "ЦЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪР" ....ама много силно...до главата ми...Маша приключи земния път на една мишанка посмяла да ми се промъкне в стаята. Ония двамата катили от м.р. спяха като заклани прегърнали камината...Ето това е жена боец и ловец!!! Мама много я обича и и го казва постоянно!!! Тъй де , жените трябва да се подкрепяме в този мъжки свят!!! Grinning

Весел и гушлив ден на всички! Продължаваме с филмовия маратон....и пуешката попара  hahaha

# 682
  • Мнения: 1 919
eliadn  Heart Eyes Благодаря ти за картичката !

# 683
  • Мнения: 416
Здравейте! Hug
Днес имам рожден денCrazy Mr. Green



# 684
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Дидка, желая ти един прекрасен празник, да си обградена с много щастие и любов!!! (ама тези пастички не биваше да ги показваш.....)

Много красиви и пухени коледни модели - ще ги изям, ам-ам.
Икси да ударите и за мен една пуешка чорба, много обичам (защо само за ядене говоря, ужас  Laughing)

# 685
  • Варна
  • Мнения: 25 275
Честит рожден ден, Диди!


# 686
  • Мнения: 0
Диди, Честит Рожден Ден и от мен!

# 687
  • Мнения: 1 919
Диде , Честит рожден ден !

# 688
  • Мнения: 4 785
eliadn, много ти благодаря за картичката   bouquet

И разбира се - ЧРД на Диди  Hug Бъди много, много щастлива!

# 689
  • Мнения: 0
По Коледа си бяхме на село и реших да снимам тамошното  котешко господарство.
Принцеса Ема:


Старата Госпожа Писанка - бъдеща майка:

Котенце - Сладурче:

Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 14:31 от gatita

Общи условия

Активация на акаунт