Всяка жена мечтае да бъде обичана

  • 11 325
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 702
Едва ли ще й помогне. Тя Е психолог. Crazy
Откачена, заплетена работа ви казвам, направо се чудя как се случват такива истории.
Много е тежко положението, това виждам само. Притеснявам се, че приятелката ми може да се побърка. А какъв човек беше... ooooh!

# 61
  • Мнения: 142
 Joy е да си отвори учебниците и да се отърве от чувството за вина към целия свят

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 704
Няма причина да се чувства длъжна или виновна. Тя няма вина са случващото се и за болестите на хората. Ще има вина единствено и само ако изневери на себе си и желанията си. Не е сложна ситуацията, даже хич. Няма деца, няма последици, няма имотни драми. Живота не чака.

# 63
  • Мнения: 702
Каза ми, че идва да прехвърли още сега всичко на мъжа си и просто да си вземе куфарите и да замине, без да дава обяснения или да иска разрешение и без да се чувства виновна за болестите на родата и за това, че те имат нужда от нея, а никой не я пита тя от какво има нужда.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 249
Каза ми, че идва да прехвърли още сега всичко на мъжа си и просто да си вземе куфарите и да замине, без да дава обяснения или да иска разрешение и без да се чувства виновна за болестите на родата и за това, че те имат нужда от нея, а никой не я пита тя от какво има нужда.

Това ще е грешка. Те всички имат право на обяснение. Най-добре директно очи в очи, но в краен случай и с писмо. Истината е най-краткият път. От там нататък й желая само късмет и здраве. Би могла да помага на болната си майка и отдалеч - с пари и с наемна грижа.

Животът е твърде кратък, за да чакаме да изплатим всичките си дългове и после да го заживеем.

# 65
  • Мнения: X
...... Двамата се оправят сами. Имат си работа и си работят, но родителите им разчитат предимно н атях и тя се чувства длъжна да обгрижва майка си до сетния й дъх, който никой не знае кога ще е и тогава да започне да живее живота си, както иска, за да не се чувства виновна.
Аха,и като стане на 60,ще тръгне да ражда като оная докторка,дето заради родителите си изтървала всички влакове...
Аз пък не разбирам какви са тези родители,дето така осакатяват децата си...да не дадеш право на детето си да бъде щастливо.
Не знам доколко успешен психолог е приятелката ти,то определено много остро и скоростно се нуждае от консултации с добър такъв.
Това чувство за вина ,с което живее постоянно,няма да й донесе нищо добро.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 957
Поради сложните житейски дилеми, които се бистрят тук, реших да поставя един малко по-различен казус за разнищване, защото знам, че от субективизма на всяко едно мнение, ще се избистри долу-горе обективен отговор на казуса.

Брех, вагабонде, къде и кога се е случвало това в подфорума?!

По темата: поздрав за Съпруга, Любовника и Гадняра - http://vbox7.com/play:1fe42b50.

# 67
  • Мнения: 702
Оо тая кукувица, онзи ден я видях  ooooh! В 18.30 по тъмно и студ ражхождаше бебето  Sick Луда работа, ама пак беше с онова невероятно червено червило. Е, барем поне косата си да боядиса, пък то  ooooh!

Както и да е де.
Ох, хора не знам, искам много да й помогна да вземе някакво решение. И тя разбира много добре какво са й причинили родителите й, обаче не може да се отърси. Трудно й е да захвърли всичко и да каже " И аз искам да съм  щастлива, защото имам право". Получава се малко като темата с любовниците, само аспекта деца, дето липсва. Ама ако почака още малко, може и тва да се появи, после ще й е още по-трудно. И като не спи с мъжа си, не знам какво ще му обяснява, той рано или късно ще се сети. Но тя твърди, че не може да прави нищо с него, защото й е гадно, иска само другия и тва е.

# 68
  • Мнения: 25 664
Не, не издържа никого мъжът й. Двамата се оправят сами. Имат си работа и си работят, но родителите им разчитат предимно н атях и тя се чувства длъжна да обгрижва майка си до сетния й дъх, който никой не знае кога ще е и тогава да започне да живее живота си, както иска, за да не се чувства виновна.

Хайдеее, и мама влезе в играта.  ooooh!
А свеки, тя каква роля играе?
Хубаво предложих аз манастир, ама ти се фръцна. На нейно място точно това щях да направя, да се покрия някъде, пък те да се оправят. Ако оцелее някой, може да получи ръката на принцесата. Но не и преди това!  Naughty

# 69
  • Мнения: 702
А, в такъв смисъл, да съгласна съм с теб. Първия път не те разбрах.   bouquet
Ми то така излиза, че всички й висят на нея на гърба, а никой не я пита на нея какво й е.

# 70
  • Мнения: 21 507
  Правилно ли разбирам, че тя желае да се раздели с мъжа си и само отговорността и пред болната майка я спира да замине при Любовника в Германия? Това първата раздяла с мъжа и ли ще е, в смисъл, имали ли са и друг път подобни проблеми... защото от по-горни постове разбирам, че връзката им е доста устойчива, щом е омаловажила и физическо насилие...

# 71
  • Мнения: 702
 Правилно ли разбирам, че тя желае да се раздели с мъжа си и само отговорността и пред болната майка я спира да замине при Любовника в Германия? Това първата раздяла с мъжа и ли ще е, в смисъл, имали ли са и друг път подобни проблеми... защото от по-горни постове разбирам, че връзката им е доста устойчива, щом е омаловажила и физическо насилие...

Имали са. За четири години са се разделяли три пъти, заради посегателство. От последния път не е имало инциденти и нещата вървят по мед и масло, уж. Но за нея, всичко е много различно, като усещане.
Да, нещо такова за майка й..Кофти жена е.

# 72
  • Мнения: X
Имайки предвид  ,че   "Едно нещо,случило се веднъж,може никога да не се повтори.Но случи ли се два пъти,то със сигурност ше се случи и трети!"  ,можеш да й кажеш да чака пак да я удари/ пребие и да си вдига куфарите!
Щом нищо друго не помага...

# 73
  • Мнения: 702
Да, съгласна съм, Краси, но той не й е посягал от началото на годината. Държи се перфектно, направо страхотно, абе мъж мечта, дет се вика. И тя се притеснява да не сгреши. Не знам вече , то в такива отношения не е много добре да се бърка човек и да дава съвети, но ми е мъчно, че така страда.
Притеснява се за всичко, постоянно се разкъсва от мисли за това и онова и вече е като някой призрак. Страх ме е да не се поболее от нещо. Последните месеци много отслабна, пуши много, почти не се храни, луда работа.

# 74
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Това за боя трябваше да го споменеш още от самото начало. Винаги може да има рецидив.

Общи условия

Активация на акаунт