Драматизирам ли излишно?

  • 10 496
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Колко от нас ще уцелят комплект въдици или някакви ключове за колата? Хайде сега, подарил й златно украшение, пък тя носела сребърни.  Crazy

И въдиците, и комплекта ключове ги уцелвам от раз.  Mr. Green
Ама завалията, ако не му кажа, никога няма да уцели какво да ми купи и да ме зарадва.
Затова - право куме та в очи. Искам това и това. Кратко, точно и ясно.  Crazy

# 136
  • Мнения: 1 174
Колко от нас ще уцелят комплект въдици или някакви ключове за колата?
.....

Аз не бих могла, и съм го написала. Достатъчно неизползвани от мъжа ми подаръци имаме прибрани - часовник, колан, портфейл, калъф за телефон, поставка за телефон за колата, комплект ключодържател, запалка и писалка, доста блузи, няколко парфюма, няколко чифта боксери.
Дълъг списък, а ? Той се натрупа от времето около 2 години, през което си блъсках главата какво да му подаря. Сега просто казвам: "Какво искаш за рождения ден ?" и той отговря: "Ей оная дрелка на Блек енд Декер, толкова оборота, с куфарче и нам си какви боркорони към нея  ooooh!" или "Харесал съм един телефон ама като часовник се носи на ръката, с тъч панел и не знам какво си" и оттогава песен.
Имайте предвид, че за един рожден ден си пожела и си избра цвете. В саксия. Никога не би ми хрумнало.

# 137
  • Мнения: 619
Да и аз те разбирам,че си е за ядосване.
Но не си хаби нервите толкова има къде, къде по-важни неща Simple Smile
Моят мъж пък учудващо ме слуша и примерно за този рожден ден.
Ми купи нещо дето хем е по неговата част ,а аз много исках.
Дигитална фоторамка  hahaha .Аз бях вметнала,че имам голямо желание да имам такава.
Аз за неговия бях взела разни джаджи за колата .
Обичам практичните подаръци, и предпочитам да го питам вместо да гадая и да е нещо, което ще му послужи.

Общи условия

Активация на акаунт