Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 405
  • 730
  •   1
Отговори
# 405
  • Universe
  • Мнения: 1 556
От две години съм в дупка, мъжа ми ми изневери, разведох се, започнах нова връзка, но нещо все ме тегли назад. Искам да променя нещата.

Като начало промени в мислите си горното  - / http://sebepoznanie.com/upravlenierealnost/utvyrjdeniq/ :
- От две години съм в ново положително състояние
- Мъжът ми избра друг начин на живот, което промени моето  положение в благоприятна насока,
- Имам нова връзка, която с всеки изминал ден се обогатява
- Нещо все ме тегли напред и нагоре

или нещо от сорта Peace

ТЕХНИКА "НАМЕРИ 10 ПЛЮСА"  - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514205.msg16024172#msg16024

 Препоръчвам ти да си изтеглиш долното:


Линкът за достъп до файла ще е активен до събота, 04.12.:
http://dox.bg/files/dw?a=efa4668647


УТВЪРЖДЕНИЯ НА ЛУИЗ ХЕЙ - "Повярвай в себе си"
01 - ПРЕДГОВОР
02 - ЗДРАВЕ
03 - ПРОШКА
04 - МАТЕРИАЛНО СЪСТОЯНИЕ
05 - ТВОРЧЕСТВО
06 - ЛЮБОВ
07 - ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ
08 - ЖИВОТ БЕЗ СТРЕС
09 - САМОУВАЖЕНИЕ
10 - ЗАКЛЮЧЕНИЕ
   

Според Луиз Хей и книгата й "Излекувай живота си", при произнасянето на утвърждаващи формули, е добре да положим пръсти върху Пета чакра - на гръкляна.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 14:37 от lenny_pld

# 406
  • Мнения: 1 568
Момичета, знаете ли че Роси Вакъвчиева, авторката на сайта "Себепознание.com" издава всичко от сайта си на книга, плюс още хубави неща, написани от самата нея.
Много е щастлива и аз се радвам за това момиче и с нетърпение чакам да ми каже че книгата и е вече на пазара, което ще се случи всеки момент за да си я купя Hug
Това ще е книга, която всяка от нас трябва да притежава по пътя на своето себеопознаване!

# 407
  • Мнения: 72
Abies много ,много се радвам за теб. Пожелавам ти много вълнуващи и хубави моменти докато се изкачваш в кариерата.  Hug

# 408
  • Мнения: 620
браво на Роси  Heart Eyes много хубав човек е тя


Abies , чесито  Hug радвам се много за теб


а пък с мен на лични се свърза издател  ooooh! иска среща, харесало му нещо дет съм дрънкала за ениологията  Crazy

Лени , благо-даря  Heart Eyes

Бианка , благо - даря Heart Eyes

# 409
  • Мнения: 9
Поздравявам всички с песента  "Ангел мой"-Недялко Йорданов.http://www.vbox7.com/play:ad58d3b4&al=1&vid=1436517
Днес незнам защо ,но попадам на песни и текстове за ангели. newsm12

# 410
  • Мнения: 1 568
Момичета, този сайт:

http://indigota.com/index.php?board=37.0

е копие на бг-мамма, да не е дело на някоя от вас?

Когато се регистрираш, вътре е като тук, дори профилите са едни и същи, мнения, всичко, само дето сайта е само за духовност и себеопознаване newsm78

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 16:26 от Маргало

# 411
  • Мнения: 620
този сайт е дело на едно "мое"  дете индиго и няма нищо общо в бг. мама

момчето е от Варна и е страхотен сензитив, идеята му е да събере хора индиго и да има място за споделяне на тези "откачени" неща. Вече има групи от деца "индиго" събрани от сайта. Общо взето създаде светло място, където се събират светли хора  Peace

# 412
  • Мнения: 1 568
този сайт е дело на едно "мое"  дете индиго и няма нищо общо в бг. мама

момчето е от Варна и е страхотен сензитив, идеята му е да събере хора индиго и да има място за споделяне на тези "откачени" неща. Вече има групи от деца "индиго" събрани от сайта. Общо взето създаде светло място, където се събират светли хора  Peace




Регистрирах се, определено е интересно за хора като нас Hug
М/у другото като стана въпрос за децата индиго...
Чета характеристиките им...няма лошо, като се замисля обаче това са качества и на децата преди 1978 година  newsm78
Ами кристалните...и те отговарят на тези качества....
Как да определя примерно какво е моето дете?
Объркана съм...

# 413
  • София
  • Мнения: 3 648
Благодаря ти, Лени!
След като писах тук се пробах с една от техниките, ще приложа и твоята, много ми хареса, че е различен подход на мислене.

# 414
  • Мнения: 620
Маргало , и аз съм такова дете от 77  Blush а има такива деца и от 50 набор натам.

# 415
  • София
  • Мнения: 3 648
Е, как се разбира това?

# 416
  • Мнения: 287
Индигови хора е имало винаги даже и преди 50-та Simple Smile.Някой казват ,че сега има просто повечко.


Вероятно за хора, на които им е трудно да си формулират утвръжденията, ще е от полза.
Но не е нещо чак толкова изключително.

Като стана въпрос за утвържденията,не знам дали сте обсъждали тук съблиминалните месажи(не знам дали има българска дума за това  Rolling Eyes ).

Те биват картинни,звукови и видео.Всъщност в киното това е известно като25-я кадър. На 25 кадър има нещо дето няма нищо общо с контректното видео, това е кадър които заради бързината на смяна на кадрите само нашето подсъзнание може да види.Американците,пък и не само те са използвали това като скрит рекламен метод години наред. В каринките пък, окото ви вижда едно нещо, обаче композицията е направена по начин за да има друга скрита картинка, и ние може нищо да не видим, обаче подсъзнанието със сигурност.
Сега за звуковите е най- интересното. Значи това са записи които представляват записани послания/утвърждения на по-ниска честота от тази която нашето ухо може да чуе.Това всичко на някакъв музикален фон.Примерно вие си чувате шум на течаща река, но вашето подсъзнание чува и утвържденията.Целта тук е вашето съзнание да не чува,за да не действа самосаботажно.Т.е вие не чувате "Аз съм богат" и съзнанието ви да каже "Да бе да, затова хладилника ми е полупразен" и естествено утвърждението няма да има никакъв ефект.
Сега в нета има много подобни такива записи(платени) с различни утвърждения,обаче на френски и английски.На български няма, но аз си мисля че понеже това може да бъде както полезно да ти се внуши нещо на подсъзнателно ниво,така и много опасно,затова трябва много да се внимава с източника.Затова си намерих такъв софтуер, дето да прави такова нещо.Слагате мп3 с фона, записвате със свой глас утвържденията,променяте честотата и групирате. Даже могат да се правят на фон "тишина",т.е не се чува абсолютно нищо,те са полезни ако примерно докато работите и има други хора около вас или по време на сън.Пускате записа с тишината на повторение докато спите и утвържденията се чуват и приемат от който трябва.Аз правих такива за малкия защото беше голям зор да го мотивирам да си прави домашните.Сега виждам огромен прогрес, пак не обича да ги прави, но не чака покана и няма нужда от убеждения да ги започне.И за мен съм си правила за мотивация за отслабване,срещу липсата на концентрация,за успех,просперитет,експериментирам си и не ме е страх,защото гласът и посланията са си мои и са записани с много вяра и любов.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 18:51 от nikolexa

# 417
  • Мнения: 10 691
Като стана въпрос за утвържденията,не знам дали сте обсъждали тук съблиминалните месажи(не знам дали има българска дума за това  Rolling Eyes ).

Има българска дума за subliminal и тя е подсъзнателен  Grinning
Чела съм, че при презапис от оригиналното CD точно тези подсъзнателни или подпрагови съобщения, които са най-важни, не се записвали. Не знам дали е така или го казват, за да се гарантират продажбите...  Rolling Eyes

Аби, честита нова работа!  Grinning Много се радвам за теб и те поздравявам от цялата си душа!  Two Hearts



# 418
  • Мнения: 287
Като стана въпрос за утвържденията,не знам дали сте обсъждали тук съблиминалните месажи(не знам дали има българска дума за това  Rolling Eyes ).

Има българска дума за subliminal и тя е подсъзнателен  Grinning


Не знам дали това е точната дума в горния смисъл(то е ясно че погледнато от езикова гледна точка и прeведено буквално е тя),защото има и supraliminal messages, които пак действат на подсъзнанието ,но те пък са записани на по-висока честота отколкото човешкото око може да хване.
Виж да кажем "подпрагови послания" не ми звучи зле.По тая логика supraliminal трябва да е нещо като "надпрагови".

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 01:36 от nikolexa

# 419
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Като стана въпрос за утвържденията,не знам дали сте обсъждали тук съблиминалните месажи(не знам дали има българска дума за това  Rolling Eyes ).

Те биват картинни,звукови и видео.

Затова си намерих такъв софтуер, дето да прави такова нещо.

АУДИОПРАГРАМА "Повышаем уверенность в себе" - Александр Свияш - lenny_pld  е  такава програма.
Има и с други установки, вижте  ТУК
Даже като я разпространих, зададох въпроса, какво ли ни внушават, имайки предвид точно 25-ия кадър   Thinking

nikolexa, може ли линк за софтуера  Praynig



Общи условия

Активация на акаунт