Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 420
  • 730
  •   1
Отговори
# 390
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
Abies, много се радвам за теб!

# 391
  • Мнения: 13
Абиес   newsm10

# 392
  • Добрич
  • Мнения: 5 457
За четящите руски - попаднах на един интересен сайт.

Стана ми интересно как задава паролата на акаунта, след като не я въведох, а беше улучена точно.  newsm78

# 393
  • София
  • Мнения: 0
Abies
Радвам се за успеха и пожелавам професионално израстване! newsm51



zari_a , Diva
Да ви последва късмета на Abies !

Бианkа
И аз съм Телец.

Цитат
Вела
За четящите руски - попаднах на един интересен сайт.

На посочения сайт ми излиза съобщение, че "не се препоръчва този сайт"(това е от програмата,която имам - и много бързо излизам)


# 394
  • Мнения: 90
Взех си днес ''Повярвай в себе си'' на Луиз Хей. Заради диска с утвържденията.
Искате ли утре да го кача някъде? Wink

Ами ако мислиш, че си заслужава, е добра идея да го качиш.  Peace

Абиес, честито и много успех на новата работа!!!   bouquet

# 395
  • Мнения: 287
Abies,честито!
Днес по едно време се бях сетила за теб и имах предчувствие че ще се появиш с добри новини,  Simple Smile
Желая ти много успехи.

Желая и на другите момичета търсещи работа успех,дано Abies да повлече крак Simple Smile

# 396
  • Мнения: 1 346
Abies ЧЕСТИТО! Докато четях старите теми, в общи линии видях трудният път, който си извървяла и в Бг и там някъде в Италия. Много се радвам за теб! Второ вярвам, че оттук насетне повече няма да има нужда да минаваш през подобни катаклизми, защото си осъзнала Силата, която имаш в самата себе си! Отделно за енерг.източници-само да споделя, че последните седмици като разглеждах обявите за работа ми направи впечатление, че тепърва разработването на проекти и внедряване на алтернативни енерг.източници е в силен подем и тук. В момента тези фирми набират скорост и екипи, мисля че си намерила работа с големи переспективи, пък и ще е чудесно и ние крайните потребители да плащаме по-евтино и същевременно да щадим природата.Малко дълго стана. И трето Благодаря ти от сърце за подкрепата!  Hug
Лени, Бианка, NVesela, Nikolexa, дано не съм пропуснала някого, много ви благодаря на всички, трогнахте ме и ме просълзихте.  newsm51
Ая забравих да те поздравя, за това че клиентът ти се е издължил!
Бианка ще е чудесно да качиш линк! Искам, искам и още как  Laughing

Пожелавам прекрасни почивни дни на всички!

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 06:48 от !Diva!

# 397
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Abies ЧЕСТИТО! На всички момичета, на които им се сбъдват желанията пожелавам още такива хубави новини!!!!Вярвайте и ще получите! И на мене ми се сбъдват желанията  бавно и полека, но се сбъдват. Радвам се, че се намерихме в тези трудни моменти и се подкрепяхме и заедно постигаме всички тези прекрасни резултати.Благодаря ви , чи ви има и че я има тази прекрасна тема ,благодарение на която всеки ден се чувствам все по-добре и все по-прекрасно. Бъдете живи и здрави и щастливи.Обичам ви. Heart Eyes
Поздравявам ви с една песничка , пълна с настроение...
http://www.vbox7.com/play:3078cf70
 Hug Hug Hug

# 398
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
Аби, честита нова работа! Така се радвам за теб!

# 399
  • Мнения: 2 196
Линкът за достъп до файла ще е активен до събота, 04.12.:
http://dox.bg/files/dw?a=efa4668647

Ами ако мислиш, че си заслужава, е добра идея да го качиш.  Peace
Вероятно за хора, на които им е трудно да си формулират утвръжденията, ще е от полза.
Но не е нещо чак толкова изключително.

# 400
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Линкът за достъп до файла ще е активен до събота, 04.12.:
http://dox.bg/files/dw?a=efa4668647

Ами ако мислиш, че си заслужава, е добра идея да го качиш.  Peace
Вероятно за хора, на които им е трудно да си формулират утвръжденията, ще е от полза.
Но не е нещо чак толкова изключително.

УТВЪРЖДЕНИЯ НА ЛУИЗ ХЕЙ - "Повярвай в себе си"
01 - ПРЕДГОВОР
02 - ЗДРАВЕ
03 - ПРОШКА
04 - МАТЕРИАЛНО СЪСТОЯНИЕ
05 - ТВОРЧЕСТВО
06 - ЛЮБОВ
07 - ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ
08 - ЖИВОТ БЕЗ СТРЕС
09 - САМОУВАЖЕНИЕ
10 - ЗАКЛЮЧЕНИЕ


Според Луиз Хей и книгата й "Излекувай живота си", при произнасянето на утвърждаващи формули, е добре да положим пръсти върху Пета чакра - на гръкляна.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 14:38 от lenny_pld

# 401
  • Мнения: 9
мамка мимка,отилиа много положителна енергия за децата.
Моя син също често се разболява, но се опитваме да мислим положително.Уча го да повтаря"аз съм здрав,силен ,умен мъж".И когато аз се оплача, че нещо ме боли той веднага ми казва "мамо така не се говори".
Abies Честито и от мен, радвам се от сърце за теб.  bouquet
Освен това даваш сили и на нас които търсим работа, че ще си намерим желаната.

Много усмивки на всички и сбъдване на най съкровените ни желания.

# 402
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравейте!
Момичета, дано не се сърдите, но четох, четох отпред и немога да преценя кое да направя от нещата, които сте изброили. Моля за помощ, кое работи, какви са тези ангелски ритуали? Помогнете със съвет, моля. От две години съм в дупка, мъжа ми ми изневери, разведох се, започнах нова връзка, но нещо все ме тегли назад. Искам да променя нещата.

# 403
  • Мнения: 25
  Аз отскоро чета темите и какво пишете тук...  Hug И аз съм в нещо като кофти период, но е по-скоро от настроението ми, токолкото от реални събития. Имах нужда от нещо позитивно newsm51
Започнах да изпробвам някои от по-лесничките техники и ритуалчета- като гледам да се ограничавам довъзможно най-малко за да не разпилявам енергията. Аз не съм изчела още всичко, но по интуиция се избрах няколко, които ми легнаха на сърцето.
Вени* -може би трябва да откриеш своята техника- едва ли при всички работят еднакво.

Да се похваля че вече ми се сбъднаха някои от по-мъничките желания  Hug така че вече убедена че се получава продължавам

Поздравявам ви с едно любимо мое клипче  http://www.youtube.com/watch?v=1hh-EgTOxZM&feature=related  Wink

# 404
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Abies, честито сбъднато желание!

Общи условия

Активация на акаунт