Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 462
  • 730
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 568
Здравейте, момичета!
Изживявам много труден период - зациклих от всякъде и не мога да изпълзя от тинята Cry
Утвърждения, ритуали, които са ми помагали не действат - чувствам се като хамстер във въртележка Rolling Eyes Rolling Eyes

Нуждая се от вашата положителна енергия. Моля  Praynig Praynig за подкрепата ви Praynig
Благодаря ви, че ви има!

# 451
  • Мнения: 13
Мила Tanya МНОГО положителна енергия за тебе, дъщеря ти и внучето!!!

Scarletohara, разбирам те и от сърце ти желая всичко да се нареди при теб!!!

МОмичета, и аз ви моля за подкрепа днес, имам изпит от който зависи дали ще ме оставят на работа или не (днес е първият и декември е вторият). Вече година търся работа и тази е точно от листа на желанията ми  Grinning като сбъдната мечта е!!! дано само да стане!

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА И ОСВЕТЯВАТЕ ПЪТЯ МИ!!!!!!!!!!ОБИЧАМ ВИ!!!!!!!! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 452
  • София
  • Мнения: 72
Добро утро мили момичета.
Благодаря от сърце на всички вас. Вие сте моята подкрепа и знам, че с вашата помощ, искренни и добри намерения помагате на мен , на дъщеря ми, на малкото ангелче което е на път и на много други нуждаещи се от помощта ви.
Колко е хубаво, че ви има.
Благодаря на Бог, че ви намерих и съм тук с вас и вие с мен.
Пожелавам ви един чудесе и щастлив ден.

# 453
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Margalo, Medeya
БЛАГОДАРЯ ви много!

  Kiss  Kiss

# 454
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Medeya нека успехът да е с тебе днес! Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 455
  • Мнения: 72
Medeya желая ти успех.
Сигурна съм, че всичко ще мине добре за теб!

# 456
  • Мнения: 2 657
Здравейте момичета  bouquet
Следя ви редовно,но не пиша по темата.
От както ми оперираха гърдата юни месец не съм влизала.благодарение на помоща ви тогава,аз се възстанових без проблеми и най-вече много лесно излязох от упойката.Преди операцията  си правих карта с желанията-точно тези дни се присетих за нея/бях я прехвърлила в другата стая в която само преминаваме от време на време/ и какво да видя-8желания сбъднати,5 чакат....Зарадвах се,но не можах да се зарадвам с цяла си душа....Най-голямата ми радост от желанията бе,че детето ми коренно се промени-детето от което всички пищяха и в детската и на улицата,стана едно мирно,кротко и послушно дете.На последък се бяхме видяли в чудо и всички се чудехме на промяната му.
Моля ви за малко подкрепа и сили-психически не издържам.От операцията ми на сам сме само по болници.След моята операция,баща ми се разболя-два месеца ходихме ту при този,ту при онзи.А той отпадаше и губеше всякакви движения в краката си.Накрая попаднахме по някаква случайност на точното място и та му поставиха диагнозата,която е много рядка.Тук ни подритват и подхвърлят и можем само да разчитаме на нас при качване и сваляне на дозата за подържащите лекарства.Сега се оказа,че с детето трябва да постъпим за операция на тестиса.В момента е на антибиотик,но не виждам промяна.Тестиса си оттича и спада постоянно.
Нямам сили вече,омръзна ми.Опитвам се да съм оптимист,че след всичко това ще има и нещо положително,но незнам в какъв кръг се завъртях,та се редуваме един след друг с болести и болежки Rolling Eyes

# 457
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз си направих карта на желанията, но искам да питам, освен това друго трябва ли да правя, за да подпомагам изпълнението им?

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета МНОГО МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ за подкрепата и положителната енергия. Само за секунда сядам на компютъра да ви изкажа най искрените си благодарности и заминавам на село (там нямам Интернет), където смятам че малката ще се възстанови по-бързо. Диагнозата ни е скарлатина.

Много щастие за всички   bouquet

# 459
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
.Даже сега се сещам ,че има и една такава много известна методика за учене на език докато спиш Simple Smile



 nikolexa, може ли да споделиш повече за тази методика. Благодаря   bouquet Момичета чудесата стават,  едно  от желанията ми е вече факт. Неописуемо щастлива съм   newsm44.  Благодаря на всички Ви, че ви има и научих толкова много от Вас  newsm51. Прекрасна и вълшебна седмица  Hug  Hug

P.S. така и не се оправих с цитатите  Blush

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 19:59 от gold laydi

# 460
  • София
  • Мнения: 3 648
Тази руската програма някой отворил ли я е? Защото не дава да се разархивира, да не говорим, че я приема за вирус антивирусната.

# 461
  • Мнения: 10 708
Момичета, преди да решите да се програмирате или препрограмирате посредством хипнотични методи за каквото и да било, бих ви посъветвала да изгледате филма "Зов бездны".
Има го в Колибката, има и субтитри на български. Някои неща и методи могат да бъдат и опасни. Затова е хубаво да се внимава какво си "слагаме" в мозъка и съзнателно, и подсъзнателно /подпрагово/ Peace

Много благодаря на Дессс, че ми препоръча този филм  Hug

# 462
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравейте момичета  bouquet
Следя ви редовно,но не пиша по темата.
От както ми оперираха гърдата юни месец не съм влизала.благодарение на помоща ви тогава,аз се възстанових без проблеми и най-вече много лесно излязох от упойката.Преди операцията  си правих карта с желанията-точно тези дни се присетих за нея/бях я прехвърлила в другата стая в която само преминаваме от време на време/ и какво да видя-8желания сбъднати,5 чакат....Зарадвах се,но не можах да се зарадвам с цяла си душа....Най-голямата ми радост от желанията бе,че детето ми коренно се промени-детето от което всички пищяха и в детската и на улицата,стана едно мирно,кротко и послушно дете.На последък се бяхме видяли в чудо и всички се чудехме на промяната му.
Моля ви за малко подкрепа и сили-психически не издържам.От операцията ми на сам сме само по болници.След моята операция,баща ми се разболя-два месеца ходихме ту при този,ту при онзи.А той отпадаше и губеше всякакви движения в краката си.Накрая попаднахме по някаква случайност на точното място и та му поставиха диагнозата,която е много рядка.Тук ни подритват и подхвърлят и можем само да разчитаме на нас при качване и сваляне на дозата за подържащите лекарства.Сега се оказа,че с детето трябва да постъпим за операция на тестиса.В момента е на антибиотик,но не виждам промяна.Тестиса си оттича и спада постоянно.

Нямам сили вече,омръзна ми.Опитвам се да съм оптимист,че след всичко това ще има и нещо положително,но незнам в какъв кръг се завъртях,та се редуваме един след друг с болести и болежки Rolling Eyes
Йо, опитай да смениш историята за живота си, която разказваш. Обичам притчата за прекрасния град, в който всичко било много красиво и зелено, с много интересни и красиви забележителности,  хората - мили и любезни, прекрасни градинки и паркове с цветя и т.н., движението било спокойно. Но този град имал един голям недостатък - голяма дупка на главната улица в центъра. Тези хора, които избирали да се наслаждават на забележителностите, парковете и градините - харесвали града и прекарвали чудесно. Тези, които предпочитали да се взрат в дупката на улицата и да не видят друго, я обикаляли с часове, гледали вътре, цъкали и се ядосвали - как може така, в такъв прекрасен град да се остави тази дупка на средата - оставали с отвратителни впечатления, денят им бил съсипан и пълен с яд и недоволство...

И ние, хората, сме така. Понякога, когато имаме някакво заболяване, то е като тази дупка на улицата. Всички други органи функционират нормално, с изключение на мястото, където е проблемът. Ако изберем да се вторачим в него, да недоволстваме, да се отчайваме и обезверяваме, тази вибрация ще привлече още подобни преживявания след себе си, проблемите в тялото ни ще се увеличават, вместо да намаляват. Ако обаче изберем да видим всичко хубаво, което имаме - както в телата си, така и в живота си, Законът на привличането няма друг избор, освен да ни донесе още от хубавото в живота ни. Но трябва да "обърнем" разказа за живота си, да се наслаждаваме, да се радваме, да празнуваме с емоция всичко хубаво, което забелязваме, да го търсим, ако ни е трудно да го видим в началото - да "тренираме" вибрацията си да бъде положителна.

Ти очевидно вече умееш да виждаш и хубавото, но сега е необходима още работа, за да съсредоточиш емоцията ПРЕДИМНО върху хубавото. Вижда се ясно от това, което съм подчертала в цикламено (хубавите неща) и другото - в черно (дупката на улицата). Това не означава, че не трябва да обръщаш внимание на нещата, за които трябва да се погрижиш - но е важна емоцията, с която го правиш. Например - Вместо да си мислиш "уж пие антибиотик, но не виждам промяна", преобладаващата мисъл да е "Детето ми промени поведението си, вече е добро и послушно, значи процесът на подобряване и изчистване е започнал, всичко ще се оправи и всеки ден ще е по-добре".  Това е само пример, ти най-добре знаеш как да разкажеш историята на живота си - такъв, какъвто искаш да се случва.


Вени*, за коя руска програма говориш? Колкото до картата на желанията - сложи си я на видно място да си я гледаш, и си представяй как живееш, сякаш тези желания вече са факт. Все едно гледаш, как в миналото си искала тези неща и вече си ги "сбъднала". Преобладаващото чувство трябва да е радостно. Ако може - радостно предвкусване, очакване на появяването им в материалния живот.

Голд Лейди - честито за изпълненото желание - прекрасна новина! Благодаря, че я сподели с нас!
Мамка Мимка, приятно изкарване на село и бързо възстановяване на малката от скарлатината!   Hug
Медея, всичко ще мине по най-добрия начин за теб! Peace
Скарлет - и на теб много положителна енергия! Ще се справиш. Почни от усмивката на лицето си. Heart Eyes

Момичета - започва една прекрасна седмица за всички ни! Нека й се зарадваме още от самото й начало  Hug

# 463
  • Мнения: 620
Делфинка, все едно мен описваш Heart Eyes

хубаво е че сме много

Петя, нека говори с бебето. То разбира Hug Така го обърквате като ви е страх, приемате го за мъка и т.н.

# 464
  • Мнения: 20
Момичета, при мен последните дни се случват само чудеса  Hug
Не знам от разговори с Висшия Аз ли се получи, но е факт че проблемите ми започват да се разрешават по възможно най-добрия начин за мен.
И още нещо.. от няколко години имам идея за собствен бизнес, но досега ме е спирал финансовия проблем. Е, днес се появи човек, който ми предложи да ме финансира и да започваме съвместен бизнес... Вярно, че искам да си осъществя мечтата сама, то кой ли не иска.. но пък си мисля, че това е шанс, който не трябва да изпускам.
Наистина започва една прекрасна седмица. Прегръщам ви  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт