Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 382
  • 730
  •   3
Отговори
# 225
  • Мнения: 958
Добро утро,
Бях писала преди че имаме проблем със съня, писъци ревове, в неделя разбрах причината, детето каза че го е страх да заспи, защото сънувало духове и дявола. Много съм изумена, ние не използваме такива думи, дявол никога не го е чувала от нас, за духове, да кажем от някое филмче, може би. Много я разпитвах, каза че никой не и е говорил за дявола, тя го сънувала, и бил много страшен и грозен.  newsm78 Затова вече две вечери пробвам метода с чашките, на нея и харесва и сама иска, даже пие по няколко пъти една чашка, с хубави сънища, даже купих специална чашка.... засега действа.
Благодаря ви за всичко споделено, много ми  е ценно  Hug

# 226
  • Мнения: 9
Мила, страхотен превод  bouquet/ може би те чака ново амплоа-магьосница в преводите Grinning/

Аз да споделя как си прекарвам времето в колата,докато съм в задръстване и на дълъг светофар-от 2 години в колата ми стои малката книжка с вдъхновяващи мисли на Луиз Хей, чета си я, замислям се ,колко добре са казани/написани/, понякога се "сряскам" от точността им, забавлявам се, и се радвам , на тези "просветляващи" моменти в колата/понякога дори се дразня на бързите светофари - тъкмо съм се зачела, усмихвам си се, пея си - винаги съм в съпровод на любима музика - и той вземе ,че светне зелено Wink/. Предполагам колегите -шофьори ме гледат странно, но пък аз се чувствам страхотно-заредена и убедена, че мислите ни- това сме ние Peace

# 227
  • Мнения: 4
*Мила*, Благо-Даря за превода!  bouquet  Много поучителен!

Картината също много ми хареса, а честно казано до сега картина не ми е харесвала. И в къщи нямам. Не ги ценя, явно...но тази някак ме грабна, красива е. Ще ми пасне идеално на интериора в дневната Simple Smile

otilia, и аз съм на вълна Луиз Хей. Много "зареждащо" ми действат 100-те мисли!

Хубав ден!

# 228
  • Мнения: 439
*Мила*,много Благо даря за превода!  bouquet

# 229
  • Мнения: 1 422
Благодаря, че ви има в моя живот!

# 230
  • Мнения: 572
Мила, благодаря за превода !!!   Чудесен и усмихнат ден на всички  Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 3 929
Мила, благодаря за превода! Много ми беше забавно.

Добро утро,
Бях писала преди че имаме проблем със съня, писъци ревове, в неделя разбрах причината, детето каза че го е страх да заспи, защото сънувало духове и дявола. Много съм изумена, ние не използваме такива думи, дявол никога не го е чувала от нас, за духове, да кажем от някое филмче, може би. Много я разпитвах, каза че никой не и е говорил за дявола, тя го сънувала, и бил много страшен и грозен.  newsm78 Затова вече две вечери пробвам метода с чашките, на нея и харесва и сама иска, даже пие по няколко пъти една чашка, с хубави сънища, даже купих специална чашка.... засега действа.
Благодаря ви за всичко споделено, много ми  е ценно  Hug
Joya, интересно, моят син миналата седмица ми разказа, че е сънувал нещо подобно. Дядо Боже го взел там, горе, където ги посрещнали духове и единият дух го питал: "Какво правиш тук? Ние не искаме хора." Дядо Боже бил хубав, ама на него не му харесало там, горе и искал да си ходи. Сънувал и как едно духче цокало от гърдите на майка си. Накарах го да повтори съня си, защото чак не ми се вярваше да е сънувал всичко това, но явно беше, защото ми го разказа същото. Странното е, че ние също не сме му говорили за духове и как така прецени, че е видял точно духове там горе?

# 232
  • Мнения: 10 691
Изобщо не е учудващо, zuki
Децата имат способност да преминават "отвъд" и да се "връщат", както и да имат спомени от предишни прераждания. Обикновено след осмата-деветата година тази способност се губи.

# 233
  • Мнения: 105
mijjjkaТочно и аз щях да пиша същото Simple Smile

# 234
  • София
  • Мнения: 6 798
До 8-9 година? Аз мислех, че само докато са в корема на майката...

# 235
  • Мнения: 1 422
*Мила* , оф просто оф колко намясто ми дойде твоят текст..........

# 236
  • Мнения: 10 691
До 8-9 година? Аз мислех, че само докато са в корема на майката...

Не само докато е в корема Wink
Индивидуално е, 8-9 години е ориентировъчно. Обикновено след десетата година тези преминавания се прекратяват, а и спомените избледняват Simple Smile
Възможно е душата да реши и да не се върне при подобни пътешествия между измеренията. Това обикновено става до годинка и е познато сред медицината като "синдром на внезапна бебешка смърт"

Ралико  Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 0
МИЛА
БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА!



Цитат
mijjjka
Възможно е душата да реши и да не се върне при подобни пътешествия между измеренията. Това обикновено става до годинка и е познато сред медицината като "синдром на внезапна бебешка смърт"

Имам  сестричка преди мен, която е починала като бебе,без някакви сериозни причини.Това се е случило сутринта.
Може би това е било причината.След това майка ми бременна със сестра ми сънува Богородица, която й казва, че детето трябва да се казва Мария, иначе и то ще почине.Интересното е, че тогава не се е знаел какъв ще е пола на детето предварително. И наистина сестра ми е Мария и след това се раждам аз...Извинявайте, че споделих тези лични неща, но го направих интуитивно.
Две поколения преди мен / баба и прабаба/ са лекували доста успешно хората с методите, характерни за тогавашното време.Може би и оттам  по-добре развитата ми интуиция и интерес към мистичното, и всичко извън традиционното.
Не знам какво ми става днес, че ги споделям тези неща....Моля, да ме извините !

Последна редакция: вт, 16 ное 2010, 11:58 от nvesela

# 238
  • Мнения: 10 691
nvesela , нали затова сме се събрали тук - за да споделяме  Hug

Един от най-ранните ми и най-ярки спомени е за жена, която е имала 6 деца и множество мъртви раждания   Rolling Eyes
Споменът ми е, че тази жена ги споделя на мен, тогава да съм била 3-4 годишно дете. Интересното е, че този спомен ми беше избледнял и всичко беше забравено до към 19-20 ми година, когато започна да ми изплува спомена за тази жена. Тогава питах майка ми дали познава такава жена и какво ли може да означава този мой спомен. Тя категорично отрече да е имала позната или роднина с 6 деца /все пак такова количество деца би направило впечатление/  Thinking
Моето обяснение е, че това най-вероятно или спомен от мое предишно прераждане, или пък общуване с някой дух.

# 239
  • Мнения: 685
Добро утро,
Бях писала преди че имаме проблем със съня, писъци ревове, в неделя разбрах причината, детето каза че го е страх да заспи, защото сънувало духове и дявола.

За малкото или по-голямото детенце става дума?

Моята дъщеря в 90% от случаите заспива с рев. Винаги иска да съм до нея, когато я слагам да спи като види креватчето и започва с писъците. Също и при събуждането почти винаги с плач. Аз мислех до скоро, че са зъби, но сега още повече се замислям за нещата, които споделяте тук. Но като няма как да ми каже милото ми.

Общи условия

Активация на акаунт