Отговори
  • Мнения: 753
Здравейте!


Бихте ли споделили вашите любими брашна за домашен хляб, сладкиши, пити и др. и откъде ги намирате? А добавяте ли семена отделно или друго към брашното?

Благодаря предварително на включилите се  Hug

Хубав следобяд на всички!

# 1
  • Мнения: 99
Използвам пълнозърнесто брашно в повечето случаи, но задължително с бяло, в съотношение 50/50. Също и типово брашно. Дори и в палачинковото тесто слагам от тях. Има ги почти навсякъде, в големите магазини (Пикадили и др.) може да намериш по-голямо разнообразие.

# 2
  • Мнения: 753
Много благодаря за идеята! Ще ми е от полза и идеята ти за Пикадили!

# 3
  • Мнения: 27 524
Най-обикновено, бяло. Бях купила веднъж пълнозърнесто и сиво (с люспи), постояха в килера една година и накрая ги хвърлих, никой не одобри нищо с тях или поне аз не мога да работя с такива брашна.  Rolling Eyes

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
1. Любимото ми е тип 700 на мелница Търново. За съжаление, напоследък никъде не мога да го намеря.
2. Пълнозърнесто.
3. Ако е бяло тип 500- пак на мелница Търново.

# 5
  • Мнения: 753
Много съм ви благодарна, че се включвате с полезна за мен информация!

# 6
  • София
  • Мнения: 102
Аз използвам:
- пълнозърнесто и типово на Panino (от Фантастико)
- грахам, пълнозърнесто Здраве и пълнозърнесто пшенично-ръжено на Арчар (от Т-маркет)
- бяло - на Софиямел само за козунаци или фини сладкиши

# 7
  • Мнения: 850
  Софиямел /син пакет/ от 5 кг , купувам го от Кауфланд на изгодна цена , поставям го в голяма купия и така си го съхранявам.

# 8
  • Мнения: 7 418
  София Мел.  Peace
  Най-вече тип 500.

# 9
  • Мнения: 5 001
  София Мел.  Peace
  Най-вече тип 500.
И аз така.....

# 10
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 520
Брашното, което набухва само . В червената опаковка на Софимел!

# 11
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
Бяло брашно за питки и кексчета - София мел тип 500. Сега и аз си взех от Кауфланд 5 кг. иначе си купувам белите пакети.

Пълнозърнесто за хляб основно - Пълнозърнесто пшенично тип Грахам и Пълнозърнесто Пшенично - ръжено на мелница Арчар. Пробвала съм много Различни мелници и това най - много ми харесва. Препоръчвам го. Има го в Техномаркет.

Типово за смеси за хляб или сладкиши - Софимел

# 12
  • Мнения: 753
Страхотни отзиви, благодаря!

# 13
# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
още един глас за синия пакет на София мел  Peace
Май за по-лесно трябваше анкета да пуснеш...

Общи условия

Активация на акаунт