Брашно "Перса"

  • 2 114
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Купих преди няколко дни брашно "Перса", което досега не съм ползвала. Преди малко направих хляб с него и не се надигна много. Чудя се нали проблемът е в брашното, защото утре се каня да правя козунак и не ми се иска да си изгубя няколко часа на вятъра....
Ползвали ли сте това брашно и доволни ли сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 618
Тази година го ползвах за козунаци и си беше ок. За няколко питки също, не е имало проблем с бухването тук са резултатите, последните 5 бр. са с това брашно.
Успех утре  Peace

# 2
  • Мнения: 581
Тази година го ползвах за козунаци и си беше ок. За няколко питки също, не е имало проблем с бухването тук са резултатите, последните 5 бр. са с това брашно.
Успех утре  Peace
При теб резултатите са супер!
В хляба имам и царевично брашно, а по принцип с него не се вдига много, но като не съм ползвала досега Перса се усъмних дали и в него не е проблема...
Благодаря за успокоението  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 779
не трябваше да откриваш нова тема за елементарен въпрос. има си тема за брашно/хляб , а и други подобни. едни ще са доволни от това брашно , други - не.  но освен брашното за хляба са необходими и други продукти. може и в тях да е проблема.   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 420
  Перса не ми е от любимите брашна....
  Като пека нещо по-отговорно(питки,хлябове),търся София Мел...
 
 

# 5
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
И аз не го харесвам.Добре,че бях взела 5 кг. торба и свърши бързо.

# 6
  • Мнения: 1
Според мен, определено има някакъв проблем в брашното, защото като правя една и съща рецепта с това брашно, а преди съм го правила с друго, добрият резултата не е в полза на "Перса".

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Това брашно го ползвам успешно за пици, сладки, кексове и блатове за торта. За питка, хляб и козунак не е достатъчно добро. Пробвах веднъж от мързел и ми изигра лоша шега. Не, че изобщо не ми се получи питката, но нищо общо с резултата на "София мел".

# 8
  • Мнения: 581
Благодаря Ви за отговорите  bouquet
Тъй като отзивите "против" бяха повече от тези "за", все пак се разходих до магазина и си купих "София мел" и за щастие резултатът не ме изненада. И двата хляба, които правих след това с "Перса" не бяха лоши, но съвсем не бяха така добри като със "София мел"  Peace

# 9
  • Мнения: 884
Не е  добро  Peace!

# 10
  • Мнения: 442
Излъгах се да купя веднъж и няма да повторя. Никак не е хубаво! Sick

Общи условия

Активация на акаунт